Şimdi Ara

Branş kodu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar topcu jandarma astegmenlik cikti bana. Brans kodu 102 yaziyor. Bu ne anlama geliyor? internette bulamadim

• Kodlara takılmayınız. Sevk belgenizi sistemden aldığınızda meslek kurası olup olmadığınız yazar. Zaten meslek kurası ve takım komutanı olacak asteğmenler eski sistemde bir arada eğitim görmüyordu. Benimki 101 idi meslek kurasıydı. Topçu, tankçı kısmına da takılmayınız. Meslek kurası isen meslek ile ilgili veya evrak işleri ile uğraşırsın.
  • a-f-h A kullanıcısına yanıt
    Yeniden tecil ettirme durumum var benim. O yuzden sevk belgesini almadim. Son gun alacagim. Tesekkur ederim cevabiniz icin.
  • a-f-h A kullanıcısına yanıt
    benim de 101 kod. Meslekçi subaylar, acemilikte yeni sistemde kaç ay eğitim görüyor?
  • Yüsem belgesinde (sevk belgesi) onda yazar Meslek kurası diye. Onlar meslekçi asteğmenler işte.
  • Branş kodum 102, ve Meslek Kurası yazıyor Yüsem belgesinde. Şubeden öğrenebilirsiniz.
  • Benimkiside 200
  • Benim branş 101
    Hava kuvvetleri
    Yedek subay
    Askeri şubeye gidip sordum. Meslek kurasiymis. Meslegim türkçe öğretmenliği.
    Bakalım 1 aylik egitim bittikten sonra neler olacak, nereye hangi isi yapacagim.
    Yaklasik 2 ay sonra nerde ne is yaptığımı editlerim. By
  • quote:

Orijinalden alıntı: resmiemcey

Benimkiside 200
    Astsubay misin hocam ? Bendede 200 yazıyor
  • Tw Scott kullanıcısına yanıt
    Evet
  • quote:

Evet
    Eğitim birliğin neresi dostum
    Seninle aynı yerdeyim tuzla istanbul deniz kuvveti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resmiemcey -- 25 Eylül 2019; 23:42:5 >
  • quote:

Seninle aynı yerdeyim tuzla istanbul deniz kuvveti
    Pmden telefon at istersen wpden konuşalım dostum. Wp grubu var mi ?
    https://chat.whatsapp.com/invite/B5kTnhNwBzHElsBBqAVyWM burada herkes var astsubaylarda subaylarda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.