Şimdi Ara

BR zaman kaybı olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • behzat rasuli hocanın videolarından çalışsam zaman kaybı mı olur? temelim kötü diyebilirim. geçen sene 15.5 net yaptım mattan ygsde (problemler olmasa o da olmuyordu) . düşünüyorumda 125 güne yaklaşık bi zaman kaldı. türkçe ve sosyali hallettim sayılır. matematiğe zaman ayırıcam bu süreçte. 10.sınıfta sayısaldım oradan gelen biraz fen geçmişimde var 10-12 net yapabiliyorum. tm çıkışlı mezunum. fazla uzatmadan 23-25 mat neti yapmam için br hocanın videoları benim isteğimi karşılar mı , seviyeme uygun olur mu , harcadığım zamana değer mi? ( eğer başarılı olabilirsem lysyi de ondan öğrenmek istiyorum.)

imlaya dikkat etmedim , nasıl tmsin tarzı şeyler yazmazsanız sevinirim.

• hocam sadece matla işin kalmış zaten,3 ayda yavaş tempoyla bile behzatla gitsen rahat biter zaman kaybı olmaz tmden mezunsun bide boş vaktin baya var o yüzden zaman kaybı olmaz bence,geçen sene son 2 ay kala simetriyi bitirmiştim okul varken
  • Puntan2016 kullanıcısına yanıt
    hocam sadece matla işim kaldı kısmı şöyle , türkçede ek kök bilgisi hariç bitirdim bu hafta etütle onu da bitiricem. sosyal kısmında felsefede biraz tekrara ihtiyacım var , coğrafyada da volkanizma kısmını biraz tekrarlamam lazım. tabi bunlar çerez işler max 1 haftamı alır hepsi. aslında sorun şurada başlıyor , ben nasıl matematik çalışacağımı nasıl geometri çalışacağımı bilmiyorum. lisedeyken şenol hoca izlerdim videoyu izlerken oluyo gibi görünürdü sonra patlardım. yine aynı şeyi yaşamak istemiyorum. en popüler behzat hocayı gördüm forumda falan , dersanede de konuşuluyordu kendisi. denemek istiyorum ama forumda temelin yoksa işe yaramaz tarzı yorumlar görmüştüm ve beni caydırdı biraz. bana behzat hocaya alternatif olarak önerebileceğin bir öğrenme yöntemi var mı?
  • Kesinlikle en iyi seçim br olur 25 leri bile geçebilirsin yalnız başlarda hızlı anlatıyo gelebilir alışırsın ona da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de ilk öyle düşünüp bi hafta önce lys paketini aldımıştım sadece. ygs zaten bitti bi de onunla tekrar edersem sonsuz bi döngüye girerim diye. ama o kadar iyi anlatıyor ki ve hiç tahmin ettiğim kadar uzun sürmüyor videolar akıp gidiyor yani. ygsden köklü alayım çarp ayırma yok ebob ekoku da alayım derken tüm ygsyi bi haftada tamamladım resmen ve pişman değilim. şu an konu dinlemek için hiç geç değil sadece matematiğe abanacaksan tam zamanı. almanı öneririm

• schtroumpfette kullanıcısına yanıt
    kaç haftamı alır haftada 3-4 gün 3 saatimi ayırsam hocam ygs konuları behzat hoca ile?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batublood -- 7 Kasım 2016; 15:31:42 >
  • konusuna göre değişir ortalama bi şey söyleyemem ama kitabın varsa daha hızlı biter muhtemelen. ebob ekoku 3 güne bitirdim (kitabım yok yazarak gidiyorum) ama fonksiyonlar bayağı sürecek gibi görünüyor. haftada bi konu biter o zaman senin anca ya da maks 2

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.