Şimdi Ara

BP ULTIMATE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
10.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ultimate de kalmadı ki artık katkılı 95 diye satıyorlar
  • arkdaşlar ben sormadan po daki pompacı konuyu açtı. ben biraz çekimser davranınca.

adam şunu dedi. abi sen boşver po yu opeti bilmem neyi. sen beni dinle dedi. po97 fln değil bu katkı maddesi katıyorlar öylelikle 97 oluyor. boşver onlar rekabet amaçlı onda var bende de olması lazım diye satıyorlar bu 97-98 bilmem neyi diyo. aldanma performans fln hikaye bu arabalarda dedi. standardı bu dedi. zaten üretildiğinde 97 mi vardı? yenilik yapıp müşteri çekmeye çalışıyorlar dedi. senin araba 95 lik dedi.

306 1.6 cc benim araç. bende aynen öyle düşnüyodum aslında sadece işin aslını öğrenmek istiyordum. durum ortaya çıktı.

tek kafmı karıştıran şu oldu : pompa da biobenzin yazıyodu. onu sordum. hayır bu süper kurşunsuz klasik 95 oktan dedi.

fakat benim bildiğim biobenzinde çok küçük %1-%2 gibi oranda bitkisel bileşenler var biobenzinde. ama başkada seçenek yok anasını satıyım bu işinde aslını öğrenecem iyicene bu işin gerçekten üstadı birilerinden. eğer varsa içimizde böyle biri bizleride aydınlatsın detaylıca.

• biobenzin resmen yağ kokuyor.
    Benim karbüratörlü 306 da denemiştim resmen patates kızartması kokuyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tturke -- 14 Aralık 2006; 16:48:38 >
  • bp ultimate 2 depo benzinde denendi.
    kış nedeniyle yakıt tüketiminde artma
    olmasına ragmen.gözle görülür bir iyileşme var.
    dedikleri gibi 30-40km fark ediyor.
    onaylandı:=)
  • Arkadaslar iyi aksamlar bu konu oleli yillar olmus, tekrardan canlandiriyim dedim :)) Bp ultimate dizel yakita gecmeyi planliyorum kullananlar olumlu olumsuz yorumlarini iletirse cok sevinirim.

Saygilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baranoncul

Arkadaslar iyi aksamlar bu konu oleli yillar olmus, tekrardan canlandiriyim dedim :)) Bp ultimate dizel yakita gecmeyi planliyorum kullananlar olumlu olumsuz yorumlarini iletirse cok sevinirim.

Saygilar.

Keşke ölü kalsaydı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

quote:

Arkadaslar iyi aksamlar bu konu oleli yillar olmus, tekrardan canlandiriyim dedim :)) Bp ultimate dizel yakita gecmeyi planliyorum kullananlar olumlu olumsuz yorumlarini iletirse cok sevinirim.

Saygilar.

Keşke ölü kalsaydı...

Neden ki?, kullanan, yorumu olan kisilerden bilgi edinmek istemistim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

quote:

Saygilar.

Keşke ölü kalsaydı...

Neden ki?, kullanan, yorumu olan kisilerden bilgi edinmek istemistim.

Bilgi istemen çok iyi birşey,zaten forumun amacı bu...Ama 10 yıllık konuyu hortlatıp bana 10 dakika eski mesajları okutturdun...

• quote:

Saygilar.

bp nin mazotu 10 numaradır, gönül rahatlığıyla alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: royal_flush_

quote:

Saygilar.

bp nin mazotu 10 numaradır, gönül rahatlığıyla alabilirsin

Cok cok tesekkur ediyorum...

• quote:

Saygilar.

corsa cdti var 1.3 75 hp. Genelde shell alıyorum ama kampanya vs olunca Bp de arada alıyorum. Daha önceleri sorun yaşamadım ama bu sıra aldığım bp ultimate de araç ses yaptı sabah il çalıştırmada. Zincir sesine de benziyordu, enjektörde olabilir dediler video ya filan aldım ama o günden sonra devam etmedi ses. Tabi sonradan shell aldım yine. Yada öyle denk geldi bilemiyorum ama daha önceleri koydum depoya sıkıntı yaşamadım bi geçen böyle bir şey başıma geldi oda devam etmedi.
  • BP'nin denetimsizliği yüzünden 2007'de bayagı masraf etmiştim, Sadece BP Petrolleri A.Ş. tarafından işletilen istasyonlardan yakıt alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codeThoreau -- 22 Mart 2017; 7:43:24 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.