Şimdi Ara

Bozuk Dosya Hatası Yardımm!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba daha düne kadar normal bir şekilde oyuna girebiliyordum ve bugün oyunu açmayı denediğimde istemci açılıyor, sağ altta bozuk dosya uyarısı veriyor ve beni North America serverine yönlendirip güncelleme yapıyor. Türkiye serverine geçmeyi denediğimde client tekrar başlatılırken yine bozuk dosya uyarısı veriyor ve North America serverine yönlendirip güncelleme yapıyor. Eğer mümkünse Config dizinindeki dosyaları upload edip linkini atabilir misiniz?

Bozuk Dosya Hatası Yardımm!

• Hdd de sıkıntı olmuş bad sector olabilir hdtune veya disksenital ile bir tarama yap oyunu ise imkanın varsa başka bir diske yoksa en azından farklı bir dizine kurmayı dene malesef eksik dosyayı atmanın bir işe yarasada sağlıklı olacağını düşünmüyorum ilerde tekrar sorun çıkartacaktır farklı dizine baştan kurun ve hdd fırsatı kovalamaya başlayın geçmiş olsun :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biolystick kullanıcısına yanıt
    Oyunu Flash Diskden oynamak zorundayım o yüzden başka bir diske kuramıyorum eğer birisi dosyaları atarsa geçici bir şekilde çözmeyi deneyeceğim teşekkür ederim yinede :)
  • kzkhazix K kullanıcısına yanıt
    Öyleyse Flash disk muhtemelen bozulmuş senin için bendeki config dosyasını upload ettim içine atarak deneyebilirsin ama dediğim gibi ileride hatta oyundayken bile sorun çıkartabilir sağlam bir diske baştan kurmak en yararlısı olacak tabi umarım işe yarar :)

http://s6.dosya.tc/server8/d1ip1g/Config.rar.html

Bu arada bendeki oyun ve tuş ayarları burada kayıtlı sanırım girince ayarları sıfırlamanı öneririm benimkiler biraz farklıdır sonra sağa sola flash atma :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.