Şimdi Ara

Boyumu fazla takıntı yapmaya başladım yardım edebilir misiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 18 yaşındayım boyum kısa ve ben bu durumu iyice takıntı haline getirmeye başladım önceden bu durumu sorun etmiyordum ama son zamanlarda çok batmaya başladı annem 1.55 falan babam da 1.76 falan ben de iki yerde ölçtürdüm biri 1.73 diğeri 1.75 ölçtü.
    Yani sonuç olarak psikolojik olarak nasıl rahatlayabilirim daha sakal falan tam cıkmadı yani gelisim tam tamamlanmadı ama daha fazla uzayacagımı sanmıyorum pek bunu da sizinle paylaşmak istedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim yaş 17 boy 177 annem babam benden kısa sakal hafif var. Uzarsın bence.

• Aynı durum bendede var anne 173 baba 185 ben 176 da kaldım 3 yıldırda boyum uzamıyor baya kafaya takıyorum bende bu durumu.Kardeşim gibi 185 olsam hayli hayli yeter bana.

• Techr diye okumadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum 40 yaşındayım boyum 1.68 ben de çok takıntı yaptım zamanında. zaman zaman hala takılırım, unutma sağlıklı bir bünye herşeyden önemli. çok güzel kız arkadaşlarım, ortamlarım oldu. eksik hissetme 1,73 iyi bir boy kötü değil, ağzın laf yapsın yeter kızlar çeneye bakar. erkekleri salla, laf eden önce kendine baksın. herkesin avantajları dezavantajları var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim baskete başla biraz geç olsada yine boy atarsın 80i görürsün. 2 sene düzenli.

• Yaşım 15 boyum 1.73

• samsaka S kullanıcısına yanıt
    40 yaşınıza gelmişsiniz kusura bakmazsanız abi diye hitap etmek istiyorum. Şimdi abicim kızlardan yana bugüne kadar hiç sıkıntı yaşamadım yani Allaha şükür tipim ortalamanın üstünde ve spor da yapıyorum kız konusunda sıkıntı olmuyor fakat işte mesela arkadaslarla fotograf cektiriyoruz arkadaslarım 1.83 falan oluyor yanlarında kısacık kalıyorum ya o çok koyuyor bana işte o tarz şeyler ama teşekkür ederim cevabın için

• Buralarda bir laf vardır joe. "Önemli olan boyu değil işlevidir."

• kafaya takınca uzamayacaksın boşver yaşa gitsin

• Arkadaslar saat 11 gibi uyumaya calisin uzama hormonu belli araliklarda salgilanir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deep Terror

Yaşım 15 boyum 1.73

Kıç kadar boyun var bide gelmiş burda artistlik yapıyor liseli.

Konuya gelirsek uzarsın heralde 2-3 cm takma fazla.

• Ben 14 yasındayım 173 ama kilo sorunu var 64 kiloyum...
    Kilon yoksa sıkıntı yapma..
  • Ulan techr diye geldim fakat degilmis ama mesaj yazmis konuya.

• quote:

Orijinalden alıntı: I Will Burn You

quote:

Yaşım 15 boyum 1.73

alttan alttan bir mesaj verdin sanki sen ?

bu arada 1.75 kısa bir boy değil. 1.82 ile 1.75'in arasında fazla bir fark yok. hadi 1.88 1.75 desen derim fark var ama bu fark hiç bir şey. verecğeim öneri şudur

kilo alma, ve body'e falna başlarsan çok fazla sırt çalışma. adeleli bir vücut çok yakışıyor 1.80'in altında olanlara.

• 17 yaşında boyum 1.77 kilom 74 ufaklık 14 cm'di 18 yaşıma girdim boyum 1.83 kilom 84 ufaklık 17 cm oldu
  • Boy diyince akla hemen onun adi gelir TechR TechR TechR

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aranel Isilrá

quote:

Orijinalden alıntı: I Will Burn You

quote:

Yaşım 15 boyum 1.73

alttan alttan bir mesaj verdin sanki sen ?

bu arada 1.75 kısa bir boy değil. 1.82 ile 1.75'in arasında fazla bir fark yok. hadi 1.88 1.75 desen derim fark var ama bu fark hiç bir şey. verecğeim öneri şudur

kilo alma, ve body'e falna başlarsan çok fazla sırt çalışma. adeleli bir vücut çok yakışıyor 1.80'in altında olanlara.

Şimdi baktımda ego kokan gereksiz bir mesaj atmışım.Bencede 175 cm cok kısa bir boy değil ama bu smileyi koyunca boburleniyor sandım.

175 ile 185 arasında baya bi fark var heralde cevremdeki 170-175 civarı boyu olanlar bana kısa geliyor.

• benim boyum 1.79 1.85 ile falan arasında neredeyse fark yok. bunlar düşük farklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsaka

dostum 40 yaşındayım boyum 1.68 ben de çok takıntı yaptım zamanında. zaman zaman hala takılırım, unutma sağlıklı bir bünye herşeyden önemli. çok güzel kız arkadaşlarım, ortamlarım oldu. eksik hissetme 1,73 iyi bir boy kötü değil, ağzın laf yapsın yeter kızlar çeneye bakar. erkekleri salla, laf eden önce kendine baksın. herkesin avantajları dezavantajları var.

Yuvarlak çene mi,geniş çene mi,uzun çene mi?
    Hangisine hocam
    Geniş çenedir umarım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.