Şimdi Ara

Boyner de %50 indirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
3
Favori
6.114
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • mağazada fiyatlar geçerli mi acaba bilen var mı
  • Bunların yapacağı sitenin ben ta.... Önce uygulama devamlı çöktü. Sonra siteye geçtim. Almak istediklerim bu arada uçtu. Sonra zar zor sepet yaptım. Bu seferde sepetinizde en fazla 3 ürün olmalıdır diyor. 3 tane var zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyner online satış işini bıraksın bence. Pantolon sipariş etmiştim farklı renk farklı kesim göndermişler. Kazak sipariş etmiştim stoklarında olmadığı için iptal ettiler. Daha önce Altınyıldız Classics tişört sipariş etmiştim sipariş ettiğimden farklı model gönderdiler. Ne hikmetse hepsini de indirim döneminde sipariş etmiştim.

Sadece iki kere boxer siparişimi doğru ulaştırdılar onları da zaten normal fiyattan almıştım indirimde değildi.

Tüketici hakem heyetine vereceğim ama bu sefer. Çünkü stokta yok diyerek sipariş iptal etme hakları yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: den

Boyner online satış işini bıraksın bence. Pantolon sipariş etmiştim farklı renk farklı kesim göndermişler. Kazak sipariş etmiştim stoklarında olmadığı için iptal ettiler. Daha önce Altınyıldız Classics tişört sipariş etmiştim sipariş ettiğimden farklı model gönderdiler. Ne hikmetse hepsini de indirim döneminde sipariş etmiştim.

Sadece iki kere boxer siparişimi doğru ulaştırdılar onları da zaten normal fiyattan almıştım indirimde değildi.

Tüketici hakem heyetine vereceğim ama bu sefer. Çünkü stokta yok diyerek sipariş iptal etme hakları yok.
    aynısını bana yaptılar aldığım üründen farklı ürün ve iptal var.
  • den D kullanıcısına yanıt
    Boyner gift card + indirim yada hopi kampanyalari ile son 6 ay icinde 10bin liraya yakın urun aldim farkli siparislerle...

tekrar satış amacli. Hicbirinde yanlış olmadı. Sizin nasibine denk gelmis hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 al 3 ödeyi gorunce bastim kahkahayi sjsjsj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.