Şimdi Ara

Boyasız kaporta göçük düzeltme (PDR) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
16
Favori
123.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ysnsln

bugun aracımın göçük yerlerini vakum sistemiyle düzelttirdim.2 si büyük toplamda 10 15 tane irili ufaklı göçüğü düzeltti usta.yaptırmayı düşünüyordum zaten.yolda yürürken arabayı park ettiğim yerde vakumlu kaporta yazsını görüp içeri girdim.50 li liyaslarda bi abimiz saolsun güzel karsıladı arabayı gösterdim tmm yaparız dedi.daha önce ankaradaki 2 tane ünlü firmadan da görüş ve fiyat almıştım.(ARKADASLARIN BURDA BAHSETTİĞİ ŞİMŞEK OTAYADA GÖSTERDİM ) %80 başaracı elde ederiz demişlerdi bu usta sen bana bırak hallederiz.kendi arabam gibi yaparımda dedi 11 gibi bıraktım aksam saatlerinde aldım inanın arabayı görünce cok mutlu oldum .Allah razı olsun usta gerçekten cogu yerde %100 basarıyla göçükleri düzeltmiş . eger ankaradaysaNIZ kesnlikle tavsiye ederim dısardaki fiyatların yarısına yaptırdım.ekstra sonradan göremedigim yerleride yapmıs.kapılar yagsızdı onlarıda yaglamıs :) jant kapagım düşmüştü onuda taktı saolsun.gerçekten beyfendi bi insan ANKARA daki arkadaslara kesinlikle tavsiye ederim

Merhaba usta irtibat bilgisi verebilrimisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanuzum

quote:

Orijinalden alıntı: ysnsln

bugun aracımın göçük yerlerini vakum sistemiyle düzelttirdim.2 si büyük toplamda 10 15 tane irili ufaklı göçüğü düzeltti usta.yaptırmayı düşünüyordum zaten.yolda yürürken arabayı park ettiğim yerde vakumlu kaporta yazsını görüp içeri girdim.50 li liyaslarda bi abimiz saolsun güzel karsıladı arabayı gösterdim tmm yaparız dedi.daha önce ankaradaki 2 tane ünlü firmadan da görüş ve fiyat almıştım.(ARKADASLARIN BURDA BAHSETTİĞİ ŞİMŞEK OTAYADA GÖSTERDİM ) %80 başaracı elde ederiz demişlerdi bu usta sen bana bırak hallederiz.kendi arabam gibi yaparımda dedi 11 gibi bıraktım aksam saatlerinde aldım inanın arabayı görünce cok mutlu oldum .Allah razı olsun usta gerçekten cogu yerde %100 basarıyla göçükleri düzeltmiş . eger ankaradaysaNIZ kesnlikle tavsiye ederim dısardaki fiyatların yarısına yaptırdım.ekstra sonradan göremedigim yerleride yapmıs.kapılar yagsızdı onlarıda yaglamıs :) jant kapagım düşmüştü onuda taktı saolsun.gerçekten beyfendi bi insan ANKARA daki arkadaslara kesinlikle tavsiye ederim

Merhaba usta irtibat bilgisi verebilrimisiniz

hocam ustanın adı ömer biçer. çevik kuvvet arkası idda bayi karsısı iskitler de.irtibat no su :0312 384 38 56

• İstanbul da var mı tavsiye edebileceginiz bi usta ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cana-cana C kullanıcısına yanıt
    Hocam Pm attım reklam sayılmasın diye çünkü işi yapan abim :)
  • merhabalar

buradaki tavsiyeler üzerine Sonaxyesil (istoç)' e gittim. 3-4 kapı vuruğunu düzeltmek için, güler yüzlülüklerine lafım yok ama hiç bir vuruğu tamamen yapamamışlar.
    internet sayfasında A4 vuruğunun 100 de 100 çözümle nasıl düzeltildiğinin fotolarını koymuşlar. Benim vuruğum bunun 100de 2 si olmasına rağmen (kapı vuruğu ne kadar olabilirki!) çözümler %80 ile %60 arasında yapılmış.
    benimde güler yüzlü ve hiç pazarlık yapmamamı zayıflık olarak algılamış olabilirler bu nedenle aracımın üzerinde fazla uğraşmamış olabilirler. Bu millete illa bağırmak, kök söktürmek, lanet ettirmekmi mi gerekiyor,galiba buda bir çözüm.

tavsiye etmem.
  • Arkadaslar Istanbul Anadolu icin tavsiye usta verebilecek var mi kimse kbakmasinda simdiye kdr verilen tavsiyeler hem uzak hemde reklam kokan hareketler mayk.neden bilmiyorum oyle izlenim aldim.burda bostanci sanayide meshur bir usta var.sahinde gelse porche de gelse parca basi 350 tl isciligi on numara fakat cok. Pahali..dusunun dolu yagmis araci da zannetmiyorum ki parca basi 350 ye de yapmaz sanirim.arabayi komple boyatsak daha ucuza gelir.makul fiyata uc gocuk dort tas izi yaptirmak icin bin tl ustu fiyat bicen usta yerine uygun fiyata yapan var mi bilen eden memnun olan..tavsiyeleri burda haberdar et yada pm ile atan olursa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ak14 A kullanıcısına yanıt
    aracınızın durumuna göre reklam filan değil, sıfır sorun profesyonel iş için maslak mtc (bir tık pahalı yani 3-4 düzeltmeye en fazla 400 alır) sonrada yine Avrupa yakası ikitelli Güngören bağcılar sanayii sitesinde serhat oto Mustafa usta (fiyat konusunda memnun kalırsınız %100) her iki yerde göçük kısmı sıfırlayana kadar yani sonuna kadar yapmaya uğraşır , kolay gelsin
  • sitesi mevcut sanırım foto atıp fıyat bılgısı alacagım ne dıyecekler bakalım..
  • ak14 A kullanıcısına yanıt
    yaptırmayı düşündüğünüz yerin fotolarını çekip e-mail atın sonrada telefon ile görüşün pazarlıkta edersiniz en azından vakit kaybetmemiş olursunuz. umarım istediğiniz gibi olur.
  • istanbul içindeyseniz net car mini onarım servis in Gezici servisi var, istanbulun neresinde olursanız olun, adamlar gelip aracı inceliyor ve sizin bulunduğunuz yerde onarımı yapıyorlar, yapılan işlemler boya gerektirmediğinden gezici servis kurmuşlar.
    sitesinden girip bakabilirsiniz.
    http://netcarservis.com
  • - Arkadaşlar; Ankara ilinde veya daha yakın illerde ikamet edenler varsa Ankara İskitlerde Ömer Usta var. (Ömer BİÇER, Sedef Sokakta No:8 Tel.No.0312 384 38 56)kaporta, tampon,göçük düzeltme ve bilumum(egsoz) dahil sorunlarınızı hallediyor. Tavsiye ediyorum. 25 Mayısta Keçiören dahil olmak üzere bazı semtlere ceviz büyüklüğünde çok şiddetli dolu yağdı. Bu yağış neticesinde aracım bayağı bir dolu hasarı aldı. Çok üzüldüm Fakat aracıma o şekilde binmek içimden gelmedi. Ankara' da 2 gün boyunca her tarafı dolaştım. Aracı kimisi hiç yaptırma boyalı derler öyle bin dedi. Kimi bazı ustaları önerdi gittim görüştüm fakat çok lakayıttılar içime sinmedi. İnsan biraz ciddiyet ve sorumluluk sahibi ustaya aracını emanet etmek istiyor. Şaşmaz' da Dr. Winly önerenler oldu. Görüştüğüm arkadaş gayet ciddi idi. Sorumluluk sahibi olduğu belli idi. Yüzyüze Görüşmeler yaptım.Dolu Hasarlarına 1300 Tl istediler. Bir diğer hasara 300 TL. olmak üzere toplamda 1600 TL. Başarı oranlarının ise % 80 olabileceğini söylediler.Fakat tavan içinden girip çalışacaklarını söyleyince (ben vazgeçtim) görüşmek üzere deyip ayrıldım. Çünkü tavan döşemesini çıkardıklarında tırnaklar kırıldığında burayı orjinal haline getirme şansları yoktu. Uzatmayayım incelemelerim ve netteki bir kullanıcının olumlu yorumu sayesinde Vakumla göçük düzelten Ömer usta ile tanıştım. Aracım Ömer ustada 3 gün kaldı. Yüzlerce dolu hasarını % 80 ile giderebileceğini söylemesine rağmen...% 95 BAŞARI ELDE ETTİ. Bunun yanısıra dolu hasarı dışındaki, taş v.s. daha bir çok göçüğüde ücret almadan düzeltti. Ayrıca aracımın kapısında olan yırtılma derecesindeki bir hasarıda onardı. Üstelik bu işlerin hepsini 1600 Tl.sına yaptı. Paranın yarısını peşin alıyor. Yarısını iş bitince aldı. Aracıma artık gönül rahatlığı ile binebiliyorum. Buradan Ömer Usta'ya tekrar teşekkür ediyorum İşini çok iyi yapan süper bir Ustasın Ömer Usta gerçek manada kaporta Ustasısın. Herkese tavsiye ediyorum İyi günler.

• - Arkadaşlar; Ankara ilinde veya daha yakın illerde ikamet edenler varsa Ankara İskitlerde Ömer Usta var. (Ömer BİÇER, Sedef Sokakta No:8 Tel.No.0312 384 38 56)kaporta, tampon,göçük düzeltme ve bilumum(egsoz) dahil sorunlarınızı hallediyor.https://store.donanimhaber.com/eb/d0/e4/ebd0e4eed17466890f467f379996abd4.jpg Boyasız kaporta göçük düzeltme (PDR)https://store.donanimhaber.com/55/9b/70/559b70cfd5601c65329e500043c05326.jpghttps://store.donanimhaber.com/be/0f/a7/be0fa7bf9698bca5255c677c77925941.jpghttps://store.donanimhaber.com/82/40/45/8240457214252eac1cb6f4e18c256f3a.jpg

• Dolu hasarlı resimleride yükleyecektim fakat çocuk telefondan silmiş. Fakat aracın onarılmış halinin resimleri aşağıda. Ömer usta işini layıkı ile yaptı Sağolsun.https://store.donanimhaber.com/e7/ad/fc/e7adfc934f2fd8257fb33675db4a5943.jpg
     Boyasız kaporta göçük düzeltme (PDR)
  • Arkadaşlar ben çok sıkıntı çektim. Allah kimseye sıkıntı yüzü göstermesin. İlgilenen arkadaşlar ilgili formu takip etsin. Ömer Ustanın bilgilerini verdim. Eğer Ankara'da ikamet ediyorsanız. Hiç düşünmeden gönül rahatlığı ile aracınızı teslim edebilirsiniz....https://store.donanimhaber.com/00/2d/e5/002de57398f3a3f65c0dd0896f3a59c6.jpg

• Beyler aracımın arka çamurluğun kuşak kısmında 7 cm çapında göçük var.
    İstanbul da tavsiye edilen bir kaç firmanın sayfasına baktığımda, yapılan işlerin bazılarını başarılı bulmadım.
    Sizlerden 10 numara bir usta tavsiyesi rica ediyorum.
  • üstad bu gün Seat altea aracımda ceviz büyüklüğünde bir öpücük vardı ön sağ çamurlukta, bir arkadaş tavsiyesi ile gittim, sonuç beklediğimden çok çok başarılı. İnanın neresi olduğunu kaybettim, defalarca bakıyorum ama biliğin yeni gibi oldu. Şiddetle tavsiye ederim. İstanbul avrupa yakası avcılara yakın olanlar mutlaka gitsinler, fiyat da çok uygun geldi bana...

Fotoları eklerim inşallah..

http://www.gocuksihirbazi.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost43

Arkadaşlar anakarada silinti yasayan olursa benle irtibatavgecsin

hocam yeriniz mi var?
  • Volvo S60 aracımın arka kapısı çarpmadan dolayı içine çöktü. Tavsiye üzerine bostancı da yaptırdım. Erkan Usta. Auto Dent Therapist - Boyasız göçük düzetlme fiyatları hesaplı aman iş gelmiş şişirme fiyat değildir.

Adres: Bostancı Oto. San. Sit. Doğan Bey Cad. No:30/3 İçerenköy Mah. Ataşehir - İstanbul
    Telefon: 0 (216) 576 4929
    Gsm: 0 (537) 518 5040
    Gsm 1: 0 (533) 561 9528
    http://www.gocukduzeltmeci.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkcu

Arkadaşlar bir kaza sonucu ön çamurluğum göçtü. Hem de aracın desenininden göçtü. Çizgiden yani. Araçta boya kalkması olmadı. Vakum işlemiyle yapılacak galiba. En iyi nerede yaptırabilirim?

AutoKing hakkında çok kötü yorumlar duydum.

Bu işin en iyi ustası nerede.

Araç 2011 model bmw 5.20.

Renk siyah.

Teşekkürler.

hocam maslakta boyasız göçük düzelten yerler var kesinlikle onlara bi gösterin
  • Arkadaşlar geçen park halinde vurmuşlar bunun masrafı ne kadar olur sizce ? Resim ekledim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.