Şimdi Ara

Boya koruma yaptırılır mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: postal58

Boya koruma öyle 2 ayda bir yapılmaz boyayı iyice inceltirsiniz

Evet zaten ben senelerdir 2 ayda bir hatta bazen ayda 1 boya koruma yapıyorum her seferinde inceldi dimi aracın boyası ?

Hatta şuan o kadar inceldi ki astar tabakasını bile geçti sac a kadar indi boya falan kalmadı eridi

Yav arkadaşlar yapmayın lütfen.. Bilgisiz olduğunuz konularda kesinlik belirtilen ifadeler kullanmayın.

İnsanları yanıltmaktan öteye gitmezsiniz
  • Servislerin yaptığı boya korumadan uzak durun , hatta arkanıza bakmadan uzaklaşın oradan.Pasta cila , boya koruma yapıyoruz diye dandik malzemeleri kullanıyorlar ve etkisini(parlaklığını) birkaç yıkamadan sonra kaybediyor.Çünkü aracın üzerin sürdükleri hesapta boya koruma çok kalitesiz.

250 tl ye sonax nano uygulama(evet bu fiyat.adım gibi eminim.) , meguiars ve ziebart(bu iki markanın fiyatlarını bilmiyorum.aşağı yukarı aynıdır gibime geliyor) gibi yerlerde yaptırın.Hiç değilse kullandıkları ürünlerin ne olduğu belli.250 tl ye o saydığım yerlerde bi motor koruma , boya temizleme parlatma ve koruma , jant temizliği , klima dezenfektasyonu yapıyorlar.Yaptıkları uygulamalar servisin yaptığına 5 basar.Uzak durun derim.
  • Bende araci alinca boya koruma yaptirdim meguiars 200 lira verdim 6 ayda bir yenilenmesi gerekiyor dediler

Yilda bir iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.