Şimdi Ara

Boy Uzatma Kitabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • boy uzatma kitabi sana neler kazandırır? En önemlisi tabi ki özgüvenini daha sonrasın da hayalini düşlediğin boyunu.

Kısa boylu olmak kader değildir aslın da. İstenildiği taktir de boyunuzu uzatmanız mümkündür. Fakat bunu normal şartlarda yapmanız mümkün değildir onun için böyle bir kitap elinizin altın da bulundurmanız size fayda sağlayacak.

Boy Uzatma Kitabı

Doğal Boy Uzatma Süreci
    Bir insanın boyunu ne belirler. Tabi ki aile ağacınız eğer aile ağacınız da kısa boylu insanlar çok ise o zaman sizi de kısa olma ihtimaliniz oldukça yüksek. Onun haricin de uyku düzeni olsun ve beslenme alışkanlığı gibi birçok neden boyunuzu oldukça etkilemekte. Yapılmaması gereken alışkanlıkları öğrendiğiniz gibi yapılması gereken alışkanlıkları da öğrene bilirsiniz.

Bunun için sizlere bir rehber kitap gerekiyor. İşte burada boy uzatma kitabi devreye giriyor. Bu kitap sayesin de uzun boylu olmak hayal olmaktan çıkıyor. Uzun olmak yada olmamak senin elinde he bu arada bu kitabı alıp ondan sonra bir kenara koymak seni boyunu uzatmaz içeriği detaylıca oku ve denemeler yap kendine bir vizyon belirle hedefler belirle.

Boy Uzatmak kitabı ile boy nasıl uzar kitabın içeriğin de boy uzatma egzersizleri oldukça yoğun bir şekilde var. Onun haricinde nasıl bir beslenme alışkanlığı geliştirmeniz gerektiği konusunda da gerekli bilgiler verilmiştir. Ve tabi gelişiminizi tam anlamıyla tamamlayan şey uyku düzeninizdir bunun hakkında da gerekli bilgiler veriliştir.

Boyu kısa olan insanların yaşadığı sorunlar nelerdir

• Öncelikle kendini normal insanlara göre ezikler.
    • Kişilik bakımından oldukça zayıflardır.
    • Sürekli olarak bir özgüvensizlik içindedirler.
    • Hayata dair olumsuzlardır.
    • Toplum önünde rahat konuşamazlar.
    • Arkadaş edinmekte zorluk çekerler.
    • Karşı cins ile iletişime geçme konusunda oldukça zorlanırlar.

boy uzatma kitabi ve sende benim gibi yaşadığım bu sorunlara artık bir son ver. Ve bu hayatın güzelliklerin den yaralan. Bir zamanlar benimde boyum oldukça kısaydı. Birçok kişiyle görüştüm ve bana söylenen aile den kaynaklandığı oldu. Açıkçası bu duruma oldukça üzülmüştüm.
    Artık boy sorunumu düzeltecek bir formül yoktu ta ki bu kitabı bir şekilde bularak boy uzatma formülü öğrendim. Ve artık kısa boyluluk yok.

Eminim sende benim gibi zamanın da yaşamış olduğun bu sorunun çözülmesini canı gönülden istiyorsundur. Fakat şöyle bir gerçek var sen harekete geçmedikçe veya da bir eylemde bulunmadıkça isteklerin sadece bir hayal ürünü olarak kalacak.

Ama eğer harekete geçmek konusunda yeterli çabayı gösterirsen sana başaracağının garantisini vere bilirim. Sadece isteklerle yetineceksen emin ol sorunların senden ayrılmayacak.

Boy uzatma kitabı sayesinde boyum uzadığında hayatımda büyük değişiklikler yaşadım. Öncelikle artık evde benim de sözüm ağır basıyordu. Arkadaş ortamında beni ezen o uzun boylu çocuk artık hiçbir şey diyemiyordu. İş hayatımda büyük değişimler oldu. Ve şimdi güzel bir sevgilim var. Birlikte oldukça mutluyuz. Unutma kardeşim hayatta 2 altın kural vardır. Ya tozu dumana katarsın. Yada tozu dumanı yutarsın.

Evde boy uzatma
    Bu kitap sayesinde ne bir ilaca nede bir ameliyata ihtiyacınız olacak. Evinizde gerekli egzersizleri uygulayarak rahat bir şekilde boyunuzu uzata bileceksiniz.

Unutma sen beklediğinde değil harekete geçtiğin zaman bulacaksın aydınlığı
    Boy uzatma kitabı senin gibi bir çok insanın hayatını değiştirdi ve bence artık sıra sende. Unutma kısa boylu olmak kader değil bir seçimdir. Eğer kaderine boyun eğersen hayatın boyunca sorunlar yaşamaya devam edersin. Belki artık Dur!!! demenin zamanı gelmiştir. Kim bilir belki bu yazı sayesin de hayatın değişecektir.

Boy uzatma kitabına ulaşmak için bu adresten gidebilirsin.http://boyuzatmakitabi.org

• Reklamlar

Ulan yonetimin verdi reklamlari goruoz birde uyelerin reklamlari yetet

Bari reklam yapion link veriyorsun nasil uzatacaginida yaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.