Şimdi Ara

Bow Rehberi Yenilendi!! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
74.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yani skilleri daha hızlı atar. Sadece light imbuesine özgüdür. Fire bowa göre daha hızlı atak yaparsınız.
  • bunu yeni öğrendim keşke cold yerine light acsaymışım ..
  • Güzel Bi Paylaşım Teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Stewie_

Yani skilleri daha hızlı atar. Sadece light imbuesine özgüdür. Fire bowa göre daha hızlı atak yaparsınız.

ilk defa duyuyorum böyle bişey. dediğin gibi bişey olsaydı light imbuenin açıklamasında yer almaz mıydı ?
  • bence bow kasarken 24 kadar fll str olcan 24 sonra 2 str 1 int daha mantıklı hemde 24 lvl fll str isen hp 1766 oluyor bundan sonra 2 str 1 int gitsek dahi charımızı daha düzgün yapa biliriz bazı ark 2 str 1 int sağlam olduğunu söylüyor bence bu şekilde daha kaliteli olur
  • bide benim birşey dikkatimi çekti konu dışı ama hotanda çoğu yüksek lvl adamların nicleri afgfa fafb falan ben düzgün bir isim olmadı o charı oynuyamıyorum bi tuaf geliyor.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: görkem22

bide benim birşey dikkatimi çekti konu dışı ama hotanda çoğu yüksek lvl adamların nicleri afgfa fafb falan ben düzgün bir isim olmadı o charı oynuyamıyorum bi tuaf geliyor.....

Onlar serverı katleden kişiler..

Gbot'lar.. asdfg gibi nickler alarak gold kasıyorlar..
  • haklısın
  • Eline sağlık
  • bnce okçu 100 pac. 100 fire 100 lig. ve protector
  • ben boyle yapcam

100 pec

100 fıre

70 cold

30 lıght
  • Bowman char kasıyorum oyuna başladım başlayalı bu charla oynuyorum ve yapılandırmam şu şekilde 100 fire 100 pacheon 80 Lighting 20 cold Garment giyiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hamtrad

Bowman char kasıyorum oyuna başladım başlayalı bu charla oynuyorum ve yapılandırmam şu şekilde 100 fire 100 pacheon 80 Lighting 20 cold Garment giyiyorum.

Gayet uygun bir yapılandırma
    Konuyu sahipsiz bıraktım okul işlerim vardı konuyu güncel tutmaya çalışacağım...
  • # Heaven Force: Attack rating arttıran bir başka pasif skilimiz. # parry ratiomuzu artıran bi pasif skil diye biliyorum
  • ligh belki damage veriyo ama coldtan gelen defansta önemli koşmayı hazırda bulabiliriz
  • Güzel olmuŞ
  • Bende bow sahibiyim proya donuyorum ve 100 pacheon 100 light 100 fire tavsiye ederim
  • Prodan vazgeçtim garment te kaıyorum hala ama hala 100 pacheon 100 fire 100 light
  • Bu araştırmandan dolayı TEŞEKKÜRLER
  • arkadaşlar ben sp farmımı yeni bitirdim.600k sp var.Yeni level falan gelmis bana arkadaslarım force fire pacheon yap falan diyorlar.Ben bu karakteri 7/24 kasmak istiyorum.Fakat skiller konusunda biraz kararsız kaldım.Burayı okudum yine de kararsız kalıyorum.Yardım ederseniz sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.