Şimdi Ara

Bounties Nephalem Rifts nedir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktada yazdıgı gibi Bounties ve Nephalem Rifts amaç nedir nasıl yapilir nasıl kazanılır ödül nedir bilen arkaşlar yardımlarınız bekliyoruz Birde adventure mode var

• Dostum ben bildiğim kadarıyla anlatayım eksik gedik birşey olursa arkadaşlar tamamlar. Adventure mode Act5'i bitirdikten sonra aktif oluyor. Adventure mode içinde bütün actler birbirne bağlı tek map gibi istediğinde oynayabiliyorsun. Bountyler de her act içinde 5 tane rastgele görev veriyor. Bu görevleri tamamladıktan sonra Tyrael ile konuşuyorsun sana ödül kutusu veriyor.Bunu açınca içinden bir sürü item düşüyor bazen leg bile düşüyor. Bounty'den her görev sonunda kazandığın ikonlar Nephalem Rift'i aktif etmeye yarıyor. 5 ikonla girilen nephalem riftte yeterli sayıda mob kestikten sonra bir boss ile karşılaşıyorsun. Onu öldürdükten sonra o da sana bir çok item veriyor. Tyrael ile konuşup görevi bitirip 18m civarında(t1) xp veriyor ve Nephalem Rift kapanıyor. Ancak Nephalem Rift'e görev bitse de devam edebiliyorsun içeride bir çok Elite var var ve burası kat kat. Kat değiştirdikçe zorlaşıyor oyun.(Bir yerden okumadım zorlaşıyor gibi geldi bana.)

• 3ddark kullanıcısına yanıt
    Adventure's mode'da her act için 5 adet bounties var, her bounties(sanılırım ilki hariç) rift key ve blood shard veriyor.(exp de veriyor) Bir act'taki 5 bounties'i de tamamlarsan Tyrael sana bir hediye pekedi tarzı bir şey veriyor yine exp ile birlikte. Paketten de rift keys, itemler ve gemler çıkıyor. İtemlerin leg olma şansı var. 5 rift keyle rift portalı açıp rifting yapabiliyorsunuz. Blood shardlar ile de Kadala adlı merchant'ta gambling yapılıyor. Shard karşılığı seçeceğiniz türden bir itemi size veriyor. Rare, mavi, ya da leg olma şansı var. Bildiklerim bunlar.

Ben de bir soru sormak istiyorum. Rifte girerken, girdikten sonra sürekli DC yiyorum ve hep boşa gidiyor keyler. Aynı DC problemini yaşayan arkadaşlar var mı? Bir Çözüm var mı?
  • Rifte girerken bendede aynı sorun var tahminim pcnin yetersiz olması haritayı yüklerken oluşan problemlerden bağlantı hatası veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su hediye paketi olayi bana gelmedi hic:) youtubeden izlemek lazim sanirim detayli

• Bu adventure mod normal moddan dahamı zor peki yoksa aynımı,zorluklar aynı ise siz o zaman sürekli adventure modda dolaşıyorsunuzdur
  • aynen oyle act bıtınce adventureden cıkmazsın :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: shelby25

aynen oyle act bıtınce adventureden cıkmazsın :))

Bu adventure puplic gamede görünmüyor değilmi.Ben hardcore oynuyorum puplicte oyun bulamıyorum bumudur sebebi acaba
  • Gambler'ın değil de Tyrael in verdiği itemler level 70 mi ? yoksa 70 altında da gelebiliyor mu?
    2.sorum da adventure moddan istediğin zaman çıkabiliyor musun? yani 2 görev yapıpı çıkıp 3 görevi sonra yaparım diyebiliyor musun?
    3.sorum bu mod public mi yoksa private mı?
    aynı bountyleri tekrar tekrar yapmak size aynı experience ve ödül itemlerini getiriyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fahrettin75

Gambler'ın değil de Tyrael in verdiği itemler level 70 mi ? yoksa 70 altında da gelebiliyor mu?
    2.sorum da adventure moddan istediğin zaman çıkabiliyor musun? yani 2 görev yapıpı çıkıp 3 görevi sonra yaparım diyebiliyor musun?
    3.sorum bu mod public mi yoksa private mı?
    aynı bountyleri tekrar tekrar yapmak size aynı experience ve ödül itemlerini getiriyor mu?

1. 70 lv isen 70 çıkar
    2. İstediğin zaman çıkarsın ama topladığın bountylar gider çünkü her yeni oyunda bounty görevleri değişir rastgele görevler gelir
    3. Her ikiside ve diğerleri için evet

• Bu olayda en sonda 9-10 tane goblin geliyordu dün bitirdim bountyi birtane bos geldi sadece sizdede aynısımı oluyor
  • Rifti %100 yapınca tek boss geliyor.
  • Adventure mod gerçekten çok keyifli. Tek eksiği bence Rift in ödül sistemi, ona bir şeyler eklenmesi lazım bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3ddark

Bu olayda en sonda 9-10 tane goblin geliyordu dün bitirdim bountyi birtane bos geldi sadece sizdede aynısımı oluyor

Goblin tayfası random olarak çıkıyor.(% 100 bitirmek belirleyici etken değil yani)

• Adventure mod nasıl açılıyor?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.