Şimdi Ara

BOUNDEYİM TMCİLER SORULARI ALAYIM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
3
Favori
1.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hatırlamıyorum tek tek ama fem iyi genel olarak. edb içinde yayın denizi. Bu meseleye çok takmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Isletme vizyon katmiyo da sosyoloji mi katiyo? Hic degilse bu dediginin altini acklayip doldursaydin hocam. Insanlar bi sene calisiyo o bolum icin, sebebini aciklarsan hak verip farkli bi yol cizebilirler

• CEOland C kullanıcısına yanıt
    Sosyoloji bütün sosyal bilimlerin temelinde yatan ana olgu, comte'un tabiriyle en üstün bilim. Bu tabii ki abartılı bir lafız ancak yapacağınız okumalar ve derslerle ilgili olarak konuşursak, işletmede fasaryadan şeyler öğrenirken sosyoloji,tarih,politika,felsefe gibi bölümlerde çok daha nitelikli içerikli okumalar yapılıyor. Ben anlatmak istemiyorum detaylıca çünkü insan kendisi keşfetmeli, açın okuyun neymiş bu sosyal bilimler meraklı olun biraz.

• sizin kampüs çok küçük ya
  • Doğru kanka küçük baya what can i do sometimes

• quote:

Orijinalden alıntı: sofistikeadam

Doğru kanka küçük baya what can i do sometimes

o değilde sizin okulda mba yapıp mühendislik ile bağımı kesmeyi düşünüyorum. sence koç mu boğaziçi mi?
  • Mba yapıcaksan boün kanka bence parayla yüksek yapmış keko dedirtmeye gerek yok yüksek için. Akademide devam desen koç diyebilirdim ama mba için boüne gel

• quote:

Orijinalden alıntı: sofistikeadam

Mba yapıcaksan boün kanka bence parayla yüksek yapmış keko dedirtmeye gerek yok yüksek için. Akademide devam desen koç diyebilirdim ama mba için boüne gel

ortalamam baya yüksek, parayla yapmam her halükarda. akademide devam edecek olsam abd'ye giderdim.
  • Zaten algısal bir şeyden bahsediyorum hocam

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.