Şimdi Ara

[BOT FIRSATLARI 2023-2024] (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.505
Cevap
275
Favori
610.814
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Akü ve Keen botları şehir yaşamında biraz sırıtıyor eğer sportif giyinmiyorsanız.
    Lowa pek bilen yok bakan yok ondan özellikle yazdım.1.000 lira altına TNF bile yok artık.Lowa aslında uygun bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Lowa çok iyi ,sanırım onlarda alman malı çok dayanıklı botlar yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Akü ve Keen botları şehir yaşamında biraz sırıtıyor eğer sportif giyinmiyorsanız.
    Lowa pek bilen yok bakan yok ondan özellikle yazdım.1.000 lira altına TNF bile yok artık.Lowa aslında uygun bile
    Lowayı nereden ve ne kadara aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *EKSeLaNS*

Lowayı nereden ve ne kadara aldınız?

Alıntıları Göster

4 ay önce almıştım.Karahan Outdoor mağazasından.

1.400 civarına Lucarno modeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehxpal

Lowa çok iyi ,sanırım onlarda alman malı çok dayanıklı botlar yapıyor

Slovakya diye biliyorum ama bakmak lazım

• elbetbirgun kullanıcısına yanıt

Hocam hangi Cat'i aldınız?

• Return to Monke kullanıcısına yanıt
    Şu an satışta görünmüyor link veremiyorum ama şu. Model numarası isterseniz kutuya bakmam lazım.

Edit. Baktım; Alloy Gore-tex 015M101249

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elbetbirgun -- 18 Şubat 2021; 18:1:34 >
  • elbetbirgun kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam. Bu bota bakacağım.

Edit: Bu arada hocam ben önceden darkwood almıştım,tabanı ayağımı çok rahatsız etti. Siz bu botta benzer bir sıkıntı yaşadınız mı? Tabanı çok mu sert?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 19 Şubat 2021; 17:42:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Return to Monke kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bendeki diğer modeli 3 yıl kendi tabanlığı ile kullandım bi şikayetim olmadı ama bu sene yıprandı artık diye sanus memory foam tabanlık ile değiştirdim, daha rahat oldu. Günlük 6-7 km yürüdüğüm oluyor bir şikayetim yok şükür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elbetbirgun -- 19 Şubat 2021; 21:24:52 >
  • Uzun zamandır salomon bakıyordum, ancak fiyatı iyi mi emin olamadım. İyi ve kaliteli ise almayı düşünüyorum.

https://www.a101.com.tr/ev-yasam/salomon-410094-erkek-bot-siyah-mavi-42/

• RAFREF kullanıcısına yanıt

Şaka mı bu a 101 artık salomonda mi satıyor 😱 hovmcam model numarası ile aratin Google amca ya ( muhtemelen zaten aratmissinizdir a101 harici bulamadım bemde) 4 d GTX falan olsaymis guzelmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellez78 -- 21 Şubat 2021; 2:27:35 >
  • Fiyat normal botlara göre biraz daha fazla olabilir ama kaliteli ve su gecirmezlik acisindan cok daha iyi goratex ve vibram tabanlı bu fiyata bi ürün bulmanız zor sunuda söyleyeyim yerli markaların 300 tl civarlarında olan su gecirmez diye geçen waterproff ve watertight ibareleri olan 2 ayrı bot aldim suyun altına tutunca 5 dk sonra coraplarda bellli yerlerde ıslaklık oluştu ve geri ade ettim bunda ise damla su yoktu.
    Başka modelleride var ancak fiyat uygunluğu ve numara cesitligi en fazla bunda diğer modellerine de bakabilirsiniz yurt dışı ortalama 1000 TL üzerinde satılıyor yurt içi ise 900 -1200 civarlarinda

https://www.hepsiburada.com/aku-sendera-gore-tex-trekking-ayakkabisi-p-HBV000001WKUK?magaza=Adrenalin&isFashion=true

• Bolu highway outlet yeşil kundurada harley ve cat 300 lira. 2. Ye de %30 indirim var arkadaşlar. İyi fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corvinnus -- 11 Temmuz 2021; 16:31:14 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocalarım 400- 550, hadi güzel bir şey var 600tl'ye outdoor bot bakıyorum ve hiç anlamam bottan. Nike taba manoa modeline denk geldim, tasarım olarak süper ama tabi botta önemli olan işlev. Sizin görüşlerinizi ve diğer önerilerinizi alabilir miyim?

Edit 1: Amazonda çok satanlara baktığımda Keen Revel 4 de dikkatimi çekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf_Ozkan -- 14 Ağustos 2021; 0:53:17 >
  • Vans bot tarzı modelini kullanan var mı? Bir yorum rica ediyorum varsa. Şu an Jack wolfskin kullanıyorum ama onlar da çok hoş duruyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 51+ numara üstü varsa haber verebilir mi 

bana göre bot yok da 

• quote:

Orijinalden alıntı: BalkanGöçmeniBirBey

51+ numara üstü varsa haber verebilir mi 

bana göre bot yok da 

Kaç cm bro?

• Lowa Locarno bot almıştım geçen yaz.1 yıl geçti, geçmedi.Sorun yok sıkıntı yok.Geçen bileksiz modelini 650 liraya hemen kaptım artık kışlık ayakkabı 4-5 yıl gerek yok.İndirimleri takip edin arkadaşlar.1.200 liralık Lowa'yı 650 liraya aldım daha ne olsun

• Volkanç V kullanıcısına yanıt

şu an kilom var.

zayıfken baya bir uzundu.

• Slazenger Guty 1 erkek bot 136.99 (Amazon Prime)
    https://www.amazon.com.tr/dp/B08MCL9PMF/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_dl_098J3KWRZ6XNJCZC0V4C?_encoding=UTF8&psc=1

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.