Şimdi Ara

Bose VCS 10 center hakkında bilgi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    center olarak kullanan ya da dinleyenler varsa bilgilerini paylaşırsa sevinirim.Performansı nasıldır
    Bu arada
    frontlarım bose 701
    rearlar Bose 301

• Merhabalar,

Yaklasik 8-9 sene once bose sistem kurmustum, center icin de VC10 kullaniyordum. Performans olarak neyle karsilastirdigin onemli tabiki, diyaloglarda net oldugunu soyleyebilirim, orta frekans cikisi basarili. Yalniz alt frekanslarda biraz zorlanan bir urun. Ben yanlarinda 201 kullandigim icin ses uyumunda sorun yasamadim. Yalniz siz 701 kullanacaksaniz merkezin biraz geride kalacagini soyleyebilirim. Bildigim kadariyla da Bose'un daha ust merkez hoparloru yok.
    Bu durumu azaltmak icin receiver'dan herseyi small secip merkezin db'sini arttirabilirsiniz (Sistemde SW oldugunu farzediyorum).
  • Ben kullanıyorum memnunum. Ses olarak başka sistelerle karşılaştırmadım ama dizayn/estetik sizin için önemliyse çok iyi bir seçim olur.
  • Cevaplar için teşekkürler
    vcs 10 u bugün aldım
    gerçekten iyi bir hoparlörmüş 701 lerin çokta gerisinde kalmadı:)
    Centerin sesini biraz yükselttim sorun halledildi
    Tekrardan cevaplar için teşekkürler
  • Sevindim buna, gule gule kullanin
  • merhaba,

BOSE 301'ler front olarak kullanılabilir mi? performans düşük olur mu?

tşk
  • 301 ler front olarak çok rahat kullanılabilir
    bakmayın bana ben surround olarak kullanıyorum sadece
    Gerek müzik gerek film fazlasıyla performans alırsın

boyuna bakma performansı inanılmaz
  • Odanizin ve dinleme alaninizin olculeri nedir? Ben Bose201'i hem main hem surround olarak kullaniyordum. Ilk setup'im 15metre karelik kucuk bir alandi ve oldukca tatmin ediciydi tasindigim yerde 30 metre karelik bir dinleme alaninda kullandim eskisi kadar olmasa da basarili bir HT performansi aldim. Subwooferiniz var mi/olacak mi sistemde bir de?
    quote:

Orijinalden alıntı: aliug

merhaba,

BOSE 301'ler front olarak kullanılabilir mi? performans düşük olur mu?

tşk
  • Kullanacağım alan 35 M2 ve subwoofer var, bugün Electroworld'e gidip dinledim, ortam gürültülüydü biraz ama bas çok kuvvetli Subwoofer olmasa da olur gibi geldi 301 alırsam, şu anda 180w 2 yollu Magnat kullanıyorum değiştirmeye değermi bilmiyorum
  • Alaniniz cok buyuk degil, stereo'da degil ama 5.1 icin cok kuvvetli olmasa da bir SW ihtiyaciniz olur gibi geliyor.
    Magnat'inizi da sizi tatmin etmeyecek duruma gelirse degistirebilirsiniz.
  • Camkavera teşekkür ederim, magnat mı? Bose 301 mi? desem ne dersiniz
  • Rica ederim,

Ne yazik ki magnat (bu arada hangi modelinden bahsediyorsunuz bilmiyorum) hic dinlemedim onun icin dogru bir karsilastirma yapamayacagim, zaten en onemlisi sizin kulaginiza/cebinize hangisinin daha yatkin gorunecegi.
  • Selam

Bose VCS-10 Center Channel Speaker ile

Vestel Soundbox Surround Ses Sistemi

beraber kullanılırmı ?
  • Bu tür hoperlörler paket sistemlerle kullanılmaz.
  • Cevap için tşk.ler..

Peki Bose VCS-10 Center + 2 kolon şeklinde mi değerlendirebiliriz.. yada 5+1 sinema sistemiyle demi kullanamayız..
  • Ampli olan her sistemde değerlendirmeniz mümkün.
    3.0 3.1 5.0 5.1 artık keyfinize/bütçenize göre istediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.