Şimdi Ara

bose mi shure mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İpodumda kullanmak için kulakiçi kulaklık alacağım.Fakat bose in-ear kulaklık ve shure E2C arasında kaldım.Fiyatları birbirine çok yakın.
    İyi bir ses kalitesi ve dışardan gelen gürültüyü engellesin istiyorum.
    Hangisi daha iyi bir seçim olabilir sizce?

• e2c
  • Bence aynı fiyata daha iyi ses veren kulaklıklara yönelin.Vibe,um1,jbl 220 vs gibi.
  • Ben e2c kullanıyorum.Çok az bi e.q. ayarı istiyo.Ama yapınca tadınada doyum olmuo
  • amerikada oturan bir tanıdığım bana buradaki e3c ile oradaki e2c nin fiyatları aynı getiririm istersen şeklinde bir mesaj çekti.Bu arada Shure'n Se210 adlı yeni bir modeli çıkmış.Farkları nedir acaba E3C ile??Daha mı iyi daha mı kötü Se210 e3c den?
    teşekkürler...
  • Forever Bose
  • quote:

Orjinalden alıntı: burock010

Forever Bose

Kesinlikle bose hiç kullanmadım ama duyduklarıma göre süper bir marka.
  • Marka süper ama kulaklıkları iyi değil.
  • Merhaba bu markalara ne kadar vereceksin bilmiyorum ama getirmiş olduğum bir kulakiçi kulaklık var gelen ilk ürün bu foruma üye PYRAMİD adlı arkadaşa verdim dene ve yaz dedim fotoğrafları da bende denedim ayrıca gercekten kaliteli bir ürün ses yalıtımı için tamamen alimünyum gövde var ve 4 adet silikon uç pakete dahil bu linkte son mesajda açıklaması var.

http://forum.donanimhaber.com/m_12449256/mpage_1/key_//tm.htm#13093072

benim izlenimlerime gelince akşam saatlerinde istiklal caddesinde denedim gürültü malum kulaklığı taktım zaten daha müziği açmadan dışarıdan ses %80 azalıyor açtığımda ise sadece müzik ve ayrıca otobüste yanındaki kişiyi son sesi açsan bile rahatsız etmezsin dışarıya hiç ses vermiyor istanbul içindeyseniz denetebilirim size (silikonlar çıkarılabildiği için temizliği kolay oluyor:))

3 model var:
    Marka TESSM
    tm60: 60 YTL
    tm80: 160 YTL
    tm90: 250 YTL

teste tabi tutulan model TM60 modelidir.

• BOSE IN-EAR LARI DENE VE FARKI GÖR DERİM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.