Şimdi Ara

Boschmann hoparlör ve yeni teyp hk yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
6.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • aynı blaupunkt teypten bende de var niye alayım ki?
    Hem o 4x30watt degil bence 2x30watt olarak çalışıyor içi çünkü bendeki ses vermeyen 2 çıkışın kabloları hiç kullanılmamış, fabrikadan çıktığı gibi, ama çalışmıyor...
  • Bugün Cevahire gittim. SONY, PIONEER, KENWOOD teyplerin seslerini dinledim (hepsini aynı pioneer 3 yollu hoparlör ile amfisiz)
    Benim kulağıma göre ses kalitesi Pioneer, Sony, Kenwood.
    Pioneer olarak denedklerim 2800, 30mp bir üst model daha vardı adını hatırlamıyorum 480YTL idi (fiyatları çok uygun bir yer)
    Pioneerların ses kaliteleri aynı gibi ama sony ve kenwooda göre bariz üstün geldi bana (ve yanımdaki aradaşa)
    2800 ın ses kalitesi üst modellerle aynı gibi 309TLye 15 taksit yapıyorlar ama RDS yok, olsa alacaktım. Değişen genelde tasarım ve birkaç özellik.
    6850 de 7 bant ekolayzır var işime yarayacak ama o da pahalı bir model.
    Artık haftasonu doğubanka bir bakıp pioneer teyplere son kararı verip bir pioneer alacağım.
  • Arkadaşlar Pioneer 2800 aldım. 2 yıl digicom garantili. 230YTL. 20YTL ye de taktırdım teybi bir dukkanda.
    Bilindiğinin aksine pioneerın bütün garantili modellerinde RDS varmış bunu öğrendim.
    Genellersek (her model için doğru mu emin değilim) xx00 modeller garantili, bunlarda RDS var, xx50 modeller spot, bunlarda RDS yok.
    Yani 2800 de RDS yok deniyor ama var, 2850 de yok.
    Ses kalitesi özellikleri gayet güzel.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.