Şimdi Ara

'Bosch WAS20763TR' Alındı :) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
1
Favori
25.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Siemenste devam ediyor fakat boschta kampanya bitmiş görünüyor.
    Stoklarla sınırlı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robosapiens17 -- 28 Şubat 2012; 22:21:54 >
  • Siemens'te de çoktan bitti kampanya. Ama siz bilirsiniz, yine de sorun.
    Darty'de 1690 lira olarak görünüyor.
  • Merhabalar.
    Buradaki yorumlar gerek İnternet üzerinde ki yorumlardan sonra WAS 20763TR yi almaya karar verdik.yalnız kampanya bitmiş ve fiyat yüksek.
    2 ay önce 1500 tl civarında olan bir makine 1821 tl ye çıkmış BOSCH bayiisi WORLDCARD a 10 taksit 1720 tl nin altına inmiyor.bir kaç yerde internetten YKB WORLDCARD a 10 Taksit 1600 TL ye buldum ama fiyat sizce nasıl?hala çalışan kötüde olsa bir makinemiz var acab diyorum 2-3 aylık sürede yeni güzel bir kampanya olur mu?Aşağıda iki tane link verdim buralardan alışveriş yapan varmıdır?Güvenebilirmiyim?Tekçarşı 25 tl kargo ücreti istiyor.
    Çok teşekkür ederim..
    iyi günler.

http://www.tekcarsi.com/urun/bosch-was-20763-tr-camasir-makinesi.aspx?ttype=Instalments#pt
    http://www.avrupabilisim.com.tr/?urun-2506-Bosch-WAS20763TR-Logixx-8-Kg-Camasir-Makinasi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tozdemir05 -- 9 Mayıs 2012; 23:13:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tozdemir05

Merhabalar.
    Buradaki yorumlar gerek İnternet üzerinde ki yorumlardan sonra WAS 20763TR yi almaya karar verdik.yalnız kampanya bitmiş ve fiyat yüksek.
    2 ay önce 1500 tl civarında olan bir makine 1821 tl ye çıkmış BOSCH bayiisi WORLDCARD a 10 taksit 1720 tl nin altına inmiyor.bir kaç yerde internetten YKB WORLDCARD a 10 Taksit 1600 TL ye buldum ama fiyat sizce nasıl?hala çalışan kötüde olsa bir makinemiz var acab diyorum 2-3 aylık sürede yeni güzel bir kampanya olur mu?Aşağıda iki tane link verdim buralardan alışveriş yapan varmıdır?Güvenebilirmiyim?Tekçarşı 25 tl kargo ücreti istiyor.
    Çok teşekkür ederim..
    iyi günler.

http://www.tekcarsi.com/urun/bosch-was-20763-tr-camasir-makinesi.aspx?ttype=Instalments#pt
    http://www.avrupabilisim.com.tr/?urun-2506-Bosch-WAS20763TR-Logixx-8-Kg-Camasir-Makinasi.html

İki siteden de alışveriş yapıp kargosunu sıkıntısız teslim alan arkadaşlar var forumda.
    Bir sorun olacağını sanmıyorum açıkcası.

• Bir kaç gün içerisinde ben de çamaşır makinesi alacağım.
    Hotpoint-Ariston AQ93F29EU modeli şuanda 999 tl fiyattan gidiyor. Ama yeni ürün olduğu için pek de fazla yorum yok. AQ93F29EU almayı düşünüyordum ama sonra WAS20763TR ile ilgili yazılanları okudum. 8lt-9lt olması da çok farketmez açıkcası. Şimdi biri bosch diğeri hotpoint. Kaliteli olsun, uzun yıllar kullanalım istiyoruz. Arada 500 lira civarında da fark var. Kararsız kaldım. Ne tavsiye edersiniz?
  • bu gün bash bayiden was 20673 aldım ve kurdurdum fiyatı ise 1750 tl 10 taksit... cihazı hemen kulandık ilk izlenim olarak söyle ye bilirimki cihaz beklediğimden daha gürültülü cıktı.. bu paraya daha iyiolacagını sanıyordum.. yarın yine kullanıp ses olayını tekrar bakacagım eger aynı olursa servise haber vercegim verecekleri cevabı merak ediyorum... izlenimlerim arttıkca bilği veririm..
  • Merhaba arkadaşlar,
    bir aya yakın bir süredir yorum ve fikirlerinize gerçekten değer vererek okudum baktım aslında kafamda bazen karışmadı desem yalan olur.Altın handa ki spotçular ve tek çarşı da dahil fiyat araştırması yaptım Peşin fiyatlarına baktığımda 1550-1600 TL gibi fiyatlar ortaya çıkıyor yalnız 10 taksit ve kargo konusu gelince fiyat 1650 yi buluyor.Alibeyköy Cengiz Topeldeki BOSCH bayiisi pazarlık sonucu WAS20763TR yi Worldcard a 10 Taksit 3 ay ertelemeli 1700 TL ye aldık ve makine eve geldi yarın nöbetçi servis gelip kurulumunu yapacak bakalım hayırlısı?
    Kurulumdan sonraki kullanımla ilgili gördüklerimide sizlerle paylaşmaya çalışacağım.
    Yardımlarınızdan dolayı herkese teşekkür ederim.
    tozdemir05@gmail.com
  • WAS20763 Cihaz gecen kasim ayindan beri kullanimda. ilk etapta, 1751 tl olan fiyati, bir tanidigin onerdigi magazaya giderek 1650 tl 12 taksit almistim. ancak 1 ay sonra kampanya oldu ve 1399 tl ye dustu!!!

O aydan sonraki su faturalari grafigine bakarsak %30 gibi bir artik var. Elektrikte ise o kadar artis yok. Bunun sebebi, ozellikle 15 dk gibi cekici programlar sayesinde hanimin ne bulsa makinaya atip durmadan calistirmasi olsa gerek. ama su harcasa da elektrikte o kadar harcama yapmiyor sanirim. Bir de, makina yikamalardan sonra, on kapak contasinin alt kisimlarinda su biriktirerek, zamanla koku olusturuyor ve her yikama sonrasi oraya bir bez ile kurutma islemi manuel yapmak gerekiyor. Genel anlamda memnunuz ama.
  • İzmirdeyim ve bir hafta önce 12 ay vadeli 1680 tl ye aldım. Her şeyiyle mükemmel bir makina. Gayet sessiz çalışıyor. Programlarını doğru kullandıktan sonra memnun kalacağınızdan şüpheniz olmasın. Ben ilk önce bazı olumsuz eleştirilerden etkilenip almakta tereddüt etmiştim fakat yinede aldım ve şu ana kadar bu eleştirilere konu olan şikayetlerin hiçbirini yaşamadım. Yani kısacası makinayı doğru kullandığınız zaman sizi üzmüyor. Verdiğim paraya helal olsun ..eee nede olsa BOSH.:)
  • alalımbakalım.com
    avrupabilisim.com
    beyazesyam.com
    bu sitelerden alışveriş yapan oldu mu hiç?güvenilir mi?

bi de arkadaşlar bunu internetten alınca kurulum vs nasıl olacak?biz kendimiz mi yaptırcaz?
  • az önce yeni çarşı sitesi üzerinden ''alalımbakalım'' dükkanından aldım ürünü.. peşin fiyatına 6 taksitle maximum karta 1565tl . daha cazip taksit seçenekleri de mevcut.. kargo 49-59 arası... alalımbakalım ın kendi sitesinde ürün 1610 tl ve kargo yine aynı fiyatlar arası... dolayısıyle 45 tl fark söz konusu... o yüzden fiyat karşılaştırma sitelerini iyi incelemek gerekli... neyse özellikle bu sitede ve nette yaptığım araştırmalar bana 1500 tl üstü satın alınabilecek en iyi ve ucuz f/p oranına sahip çamaşır makinesinin bu olduğunu gösterdi.. aklımın kaldığı makineler olmadı değil ama kararsızlığımı yenmemde candoğan bey ve diğer forumdaki arkadaşların + yorumları etkili oldu... bir ürünü almadan evvelki karar aşaması çok yıpratıcı gerçekten; bu sebeple ürünü kullandıkça deneyimlerimi buradan vakit buldukça paylaşarak bu makineyi almayı düşünen arkadaşlara karar vermelerinde faydam olsun istiyorum... şu an beklemedeyim... ve bu gün itibariyle nette bu ürüne en ucuz bu çarşı da rastladımm.... bosch'un sitesinde 1821 tl... ürünü en ucuza internette nerde bulabilirim diyenler bana güvenebilirler; ama siemensin aynı özelliklere sahip modeline 150-200 tl farkla başka sitelerden de ulaşabilirler.... ben ikisi arasında çok kaldım... ama görünüş ve popularite açısından karar verererk bosch 20763 aldım.... karar sizin..

• bugün bosch satıcılarında öğrendiğim was 20763 modeli artık çıkmayacakmış bosch yeni modeller çıkarmış sanırım way modelleri....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Bosh WAS 24765

özellikleri + fiyatıyla ilgimi çekti.
  • Biraz hort olacak ancak ilk alanlardan biri olarak şu anda makine için bir durum raporu vermek isterim:

2011 kasım ayında 1650 tl gibi yüksek bir fiyata almış bulundum. Keza 1 ay sonra 1399 a düştü. Hatta 2012 ortalarında da %10 enerji tasarruflu ürün kampanyası ile tekrar 1399 TL yi gördü!!!

Hemen ilk yıllarında kapak contası, biriken sular sebebi ile oluşan kararma ve koku dolayısıyla değişti. Kapak alt kısmına denk gelen gövde metali de, bu biriken suyun az az sızması sebepli paslandı.

En büyük sorun kapak tutamak kısmında. 2016 da kırıldı ve 180 tl verip değiştirdik. İtiraz da ettik ama nafile. Bu kulp bu hafta gene kırıldı.

Kulp piyasada yan sanayide 16-27 tl arasında bulunabiliyor(https://www.servismarketi.com/urun/bosch-camasir-makinasi-tutamak-logixx-751783-gri/2075). Montajı çok basit. Alttaki su tahliye ve filtre kapağının sağ üst tarafında bir mandal var, ona basınca kapak açılıyor. Sonra kapak içinde yer alan vidaları sökerek yeni kulbu yerine takabilirsiniz. Aksi halde servis masrafı 125 TL kulp, 45 tl işçilik ve 45 tl de servis ücreti, toplam 215 tl oluyor!!!

• Hort2:
    8 seneye yakın macera sonrası was20763 pes etti. Tambur mili arızası
    sonrası değiştirmeye karar verdim ve yerine samsung aldım. İncelemem şurda:
    https://forum.donanimhaber.com/samsung-wd10n644r2w-ah-1400-devir-10-kg-6-kg-kurutmali-camasir-makinesi-ana-konu--139927661

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benimde 2012 yılında aldığım makinemin ekranı ve tuşları yanmıyor, ekran kartı acaba sorun arkadaşlar, eğer öyleyse tahmini kaç liraya yaptırırız

• Motor karti haric ekran karti ve anakart tamiri uygun fiyata oluyor. makineyi boş yere çöpe atmayin

• Merhaba bu makineden temizlik konusunda verim alamayanlar hangi ürünlere geçiş yaptı? Aldığınız yeni ürünün temizliğinden memnun musunuz?

Yıkamada su ayarı yapılabilen 8-9 kg bir makineye ihtiyacım var.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.