Şimdi Ara

BOSCH KGN56AI40N (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
2
Favori
7.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim buzdolabinda hava cikis deliklerinde biraz su damlaciklari var sadece.ust tabanda yok ama servis olursa bunun normal oldugunu soylemisti.meyve sebzelerin nemini saglamak icin olabilirmis.
    Bendeki problem cok sesli olmasi surekli vizildama sesi var dolap calisirken birde fabrika ayarlarinda ayarlamisti servis sogutucu 4 derece olarak 2 gun once sebze meyveler buz tuttu servis gelip bakti dolaba bir cihaz takip 1_2gun isi takibi yapilacakmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @arthur -- 18 Ağustos 2015; 20:25:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @arthur @ kullanıcısına yanıt
    aynen bende de biraz su damlacıkları var. tabanda da damlacıklar var. arkada tarafında bi sürgü var. onu yukarı kaldırdığımda baya nemliydi içerisi aşağıya çekince azalmış epey.
    bu nem ayar tuşu kafamı karıştırdı benim. ittiriyorum gitmiyo arkada bişey dokunuyor sizde de öyle mi?
    vızıldama sesi bende de var çok sesli gelmedi bana farklı algılıyo olabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: general_einstein

aynen bende de biraz su damlacıkları var. tabanda da damlacıklar var. arkada tarafında bi sürgü var. onu yukarı kaldırdığımda baya nemliydi içerisi aşağıya çekince azalmış epey.
    bu nem ayar tuşu kafamı karıştırdı benim. ittiriyorum gitmiyo arkada bişey dokunuyor sizde de öyle mi?
    vızıldama sesi bende de var çok sesli gelmedi bana farklı algılıyo olabiliriz.

sebzelik bolumundeki nem ayar tusu teslimat esnasinda arizali cikti degisicek benimki.diger arkadaki surgu 0 derece bolmesi icin saniyorum et balik v.s urunler varsa soguk kalmasi icin asagiya cekiyorum.soguklugunu siz ayarlayabiliyorsunuz.

yukarı kaldırmıştım geçen içi baya terleme yapmıştı. şimdi aşağı çektim kurumuş içerisi biraz. zaten diğer türlü de baya soğuktu.
  • general_einstein kullanıcısına yanıt
    peki bu dolapta parmak izini temizlemek zor oluyor mu?
    Bugün kataloğu tekrar incelediğimde bu ürünün rengini sadece inox olarak yazmış. Bazılarında kolay temizlenebilen inox olarak yazmış.
  • dj_alper_ D kullanıcısına yanıt
    Parmak izi oluyor ama nemli bezle silince cikiyor hemen.temizligi kolay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @arthur -- 19 Ağustos 2015; 15:54:13 >
    Sizin sogutucu ve dondurucu degerleri kacta?

-18 +4 idi üst tarafı +6 ya getirdim. servis çağırdım nem ayar tuşu ile terleme olayına bakması için. annem kafaya taktı biraz :)
    bugün servis geldi halletti o sürgü işini. üstteki bölmede fazla sebze meyve var o yük yapmış dedi ama geri yerleştirdğimizde sürgü çalışıyordu :) zaten o yüzden de yanlış kullanım diye servis ücreti almadı.

terleme olayına da normal dedi. zaten mutfak gün boyu güneş alıyor. nem ayarlı bölmenin üstündeki o iki çekmeceye meyve sebze konmaması gerektiğini söyledi. donduruyormuş haliyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: general_einstein

bugün servis geldi halletti o sürgü işini. üstteki bölmede fazla sebze meyve var o yük yapmış dedi ama geri yerleştirdğimizde sürgü çalışıyordu :) zaten o yüzden de yanlış kullanım diye servis ücreti almadı.

terleme olayına da normal dedi. zaten mutfak gün boyu güneş alıyor. nem ayarlı bölmenin üstündeki o iki çekmeceye meyve sebze konmaması gerektiğini söyledi. donduruyormuş haliyle.

Benim dolabin nem ayar surgusu bozuk cikti parcasi degisecek.benim ayarda su an 5 ve -18 de.meyve ve sebzeler donuyor benim 0 derece bolmesinde degil normal sebzelik bolumunde ve de raflardaki yemeklerin bir kismi donmus.sizdede yemeklerin donma sozkonusu mu?

hmm. herhangi bi donma yok. sadece o 2 çekmecenin hemen üstündeki ayarı geçen max' e indirdiğimde domatesler donmuştu biraz. sonra annem min' e çekmiş. ondan beri problem yok. o ayar çekmeceler için dedi servis elemanı. onun dışındaki yiyeceklerde sıkıntı yok. +4 baya soğuk gelmişti o yüzden +6 ya aldım.
  • Eski dolabim bozuyordu simdiki de donduruyor ortayi bulamadik..

• aliok1 kullanıcısına yanıt
    bana bu modeli peşin 2700TL fiyat çekti bulunduğum yerdeki bayi
  • AI40N modelini siz kaça almıştınız üstat?
  • Arkadaşlar Dolap bana ilk geldiğinde fiş takıldığında 46* derece gösteriyordu içi Dolabı kapadığımda içi ısındığında tekrar o dereceyi göremiyorum ayarladığım derece gözüküyor Dolabın sıcaklığına nereden bakabilirim bilen varsa yardımcı olsun lütfen.
  • Merhabalar,
    Dolabınız buz kırma sesi yapıyor mu?
    Merhaba,

Buzdolabınız buz kırma sesi yapıyor mu?
  • nihaituketici N kullanıcısına yanıt
    9 aydır kullanıyorum hiç duymadım daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihaituketici

Merhabalar,

bizim bosch kombi yataktan korkuyla fırlatacak kadar ses yapıyor
    bunu yapan möhendisleri anıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest_1999

quote:

Orijinalden alıntı: nihaituketici

Merhabalar,

bizim bosch kombi yataktan korkuyla fırlatacak kadar ses yapıyor
    bunu yapan möhendisleri anıyorum

kombiniz mi buz kırma sesi yapıyor?
    ben buzdolabını soruyorum başlıktaki?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.