Şimdi Ara

**BOSCH CONDENS 2300** Kullanıcıları (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.290
Cevap
24
Favori
167.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    60.4 anlık kalorifer suyu sıcaklığı,musluk düğmesine bastığınız da ayarlı olan sıcaklığı gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Profesor -- 11 Mart 2019; 18:37:16 >
  • Hocam 100 m2 ısıtılan alan olan yalıtımlı sıfır daireye tam yogusmali kombi almak mantıklı mı. 7 m petek var + 2 havluPan. Yogusma yapar mı? Yoksa yarı yogusmali mi almak mantıklı? Epey Kararsiz kaldım bu konuda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Profesor

60.4 anlık kalorifer suyu sıcaklığı,musluk düğmesine bastığınız da ayarlı olan sıcaklığı gösteriyor.
    Peki hocam 40 dereceye ayarlı su neden bu kadar ısınıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıcak suyu aç, derece yükselmeye başlayacaktır sonra ekrana bak 60 a çıkıyor mu
    Belli bir değerde duruyormu
    60 derece kalorifer peteği suyunun derecesidir büyük ihtimalle.

• quote:

Orijinalden alıntı: meço dayı

Sıcak suyu aç, derece yükselmeye başlayacaktır sonra ekrana bak 60 a çıkıyor mu
    Belli bir değerde duruyormu
    60 derece kalorifer peteği suyunun derecesidir büyük ihtimalle.
    Evet yukseliyor takip ettim kombi yaz modunda petekler kapalı sıcak su 40 a ayarlı ama geçiyor

• Yetkili servise sormanız gerekecek
    Reset atıp tekrar dene diyeceğim ama sorun da böyle çözülmez ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: meço dayı

Yetkili servise sormanız gerekecek
    Reset atıp tekrar dene diyeceğim ama sorun da böyle çözülmez ki.
    Yetkili servisi aradaım o sıcaklık kazanın sıcaklığı yükselmesi gayet normal sana gelene kadar düşer hemde tam olsa sana o seviyede su yetiştiremez dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

problem yaşamazsın ama muhtemelen bosch servisi başka marka oda termostatı taktın diye sorun çıkartabilir garanti yönünden
    Hocam merhaba Bosch 2300 condes konusundaki yazılarınızı okudum bir kaç soru sormak isterim size;

Ankara’da viessmann vitopend 200 serisi bir cihaz kullanıyorduk 120 metre kare ev kombi arızalandı yenisni alacağız sanırım , en üst kat ve yalıtım nerdeyse sıfır, acaba bu kombi yeterli olur mu öneriniz ne olur kafamız çok karışık
  • candas1903 kullanıcısına yanıt
    vitopend 200 ile kış boyunca maximum 55c kazan sıcaklığında ısındıysanız, kombiyi devamlı 60c 65c de kullanmadıysanız 2300 olur ev 120m2 yeter
    60c 65c de az yoğ yapar dezavantaj bu başka da yok

• quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

vitopend 200 ile kış boyunca maximum 55c kazan sıcaklığında ısındıysanız, kombiyi devamlı 60c 65c de kullanmadıysanız 2300 olur ev 120m2 yeter
    60c 65c de az yoğ yapar dezavantaj bu başka da yok
    Hocam banada bi yardımcı olsanız

• Sonic 35 condens 2300 verimlilik %109.5 yazmışsın ben bulamadım resmini koyabilirmisin görelim

• Baba yorrgun B kullanıcısına yanıt
    **BOSCH CONDENS 2300** Kullanıcıları
  • Teşekkür ederim Sonic 35

• Bu kombiye uyumlu modulasyonlu kablosuz oda termostati onerisinde bulunacak var mı? Bosch un kendi cihazları kablolu. Buderus'un kablosuz modulasyonlu cihazı buna uyumlu opmaz mi acaba?

• Bu kombiyi alıp kullanan arkadaşlar; izlenimlerinizi paylaşır mısını? Yeni bir kombi olduğu için kullanıcı yorumu çok az, ben ve benim gibi almayı düşünen arkadaşlara fikir verirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.