Şimdi Ara

*BOSCH CONDENS 2200* Kullanıcıları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
4
Favori
14.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ses cikartan yorunlar okudum titreme rahatsiz edici sesler durumunda ne yapilmali.? Ayrica verdiginiz sitede alinabilir değil mi.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt

her yorumu ciddiye alırsak termostatik vana, kombi...vs hiçbirşey alınmaz

ben 10 yıldır bu ürünleri kullanıyorum

yorum istiyorsan bu yorumlayayım: ses yok

verdiğim site örnek amaçlıdır ben almadım forumdan alan arkadaşlar oldu. almadan önce satıcıyı arayın sorun n11 gibi sitelerde de üyeliği var diye biliyorum

• disintegration kullanıcısına yanıt

Tşk edrm

• @disintegration Hocam, sizin de önerinizle Bosch Condens 2200i 24kw aldım. Montajı yapıldı.

Öncelikle kombi gerçekten çok sessiz ve denemek için petekleri çalıştırdığımızda, hızlı bir şekilde ısıttı.

Ancak şöyle bir durum yaşıyorum. Bir sorun mu emin olamadım. Belki burada kullanan arkadaşlar da yardımcı olurlar.

Şu anda sadece sıcak su modunda kullanıyorum. 45C'ye ayarlı durumda. Ancak sıcak suyu kullanırken, kombinin ekranında sıcaklık bunun çok üstüne çıkıyor. 60 falan gördüm yani. Bu durum normal midir? Bir açıklaması var mı?

• feelingtheblank2 F kullanıcısına yanıt

normal modülasyon yapıyor

• Tamamdır. Çok teşekkürler.

Suyun sıcaklığında bir dalgalanma falan olmuyor zaten.

Tekrar teşekkürler.

• @disintegration

Hocam petekler çalışıyorken sıcak suyu uzun süre kullandığımda, mesela duşa falan girdiğimde, petekler sanki soğuyormus gibi hissediyorum. Bu durum normal midir?

Ayrıca kalorifer calismiyorken sıcak suyu açtığımda kombiye giden borudan çok yüksek bir su sesi geliyor. Servis, sistemde hava vardır, zamanla geçer dedi. Peteklerin havasını aldim ama hala geçmedi.

Ne yapayım bilemedim.

Normal, musluğu açarsan kalorifer devresi durur. Diğer ses zamanla geçer

• Cok teşekkürler hocam cevap için. Bütün kombilerde duruyor mu kalorifer devresi sıcak su açıldığında?

Evet

• *BOSCH CONDENS 2200* Kullanıcıları
  • Selamlar bosch condens 2200 kombi sahibiyim. 2 bara kadar su basıyorum standart sıcak su veya kaloriferi açıyorum bir kaç saat içinde basınç kendi kendine 4 bara çıkıp patlayacak zannedip tahliye hprtumundan su boşaltıyor. Bu sorunun çözümü nedir başına gelen kimdir

• OrQuN kullanıcısına yanıt

su doldurma musluğunu tam kapattıoğınızdan emin olunuz.

• *BOSCH CONDENS 2200* Kullanıcılarıyoutube
    Evvvet sayın abilerim ablalrım bu videomuzda hangi kombi alınır veya hangi kombiyi almalıyım serimize bu seferde bosch 2200i w konuk oldu elimden geldiğince ...
    https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DGwE8bAyIX_o&q=EgQuLZpRGMTHi5kGIhDdpmx0B69Mty3P0J1vtRLYMgFy
  • Merhaba
    Bu kombiyi alma arifesindeyim, önerileriniz nedir tavsiye eder misiniz 24kw olanı 20bin kcal ?
    Ev 3+1 130 metrekare net.

Bosch Fabrikasında çalışan arkadaşlarım pek önermedi olumsuz geri dönüşler oluyormuş.

Tavsiye eder misiniz? Yada bunu alma şunu al diyebileceğiniz model var mı?

• GodisCoking kullanıcısına yanıt

merhaba

kalorifer tesisatınız yerden ısıtma mı petekli sistem mi

oksijen bariyersiz yerden ısıtma sistemlerinde 2200'ün silindirik alaşımlı eşanjörü sıkıntı yaratıyor onun haricinde sorun çıkartmaz

hidroblok grubu plastik doldurma musluğu vasat. iyi özellik olarak küçük kasalı, sessiz çalışır, lcd ekranı güzel ve bosch fabrikasında üretim standartı yüksektir

alınmayacak dandik bir cihaz değil. ama paslanmaz çelik eşanjörlü ve pirinç hidrobloklu aynı fiyatta satılan güzel modeller var

paslanmaz çelik eşanjör, alaşımlı eşanjörlere göre daha dayanıklıdır

eca proteus premix,eca confeo premix,baymak luna tec,baymak brötje startec,alarko super fit suf,arçelik atria,beko smart logic,warmhaus minerwa öneririm

özellikleri yazdığım gibidir

• merhaba, petekli sistem kullanıyor daire.

yeni bina insaati yeni bitti.

sanirim diğer söylediğiniz modellere bakacağım.

bahsettiginiz şeylerin sorun çıkarma riski yüksek ömrü kısa şeyler.

• GodisCoking kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlarınızın sözünü dinleyin uzak durun. Ben aldım yerden ısıtma için sıkıntı yaşadım bilseydim uzak dururdum. Eca proteus premix gibi eşanjörlü modellere bakın derim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • nofearnomercy kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim bilgi için. Evet Eca proteus premix modelini alacağım.

• disintegration kullanıcısına yanıt

İyi günler. Bende bu kombiyi araştırıyorum. Şuanki kombi 15 -16 Yıllık baymak baxi eco 240 fi. Suan arızalı ve Muhtemelen kart arızası var. Evim 6.5 metre petekli 3+1 giriş ve çıkış olarak peteklere dağılan eski sistem. Baymak ile son petekler soğuk oluyor. Bunda o sorun olmaz deniyor. Sizince bu sorun düzelir mi. Benim sisteme uyum sağlar mı. Yani kartı tamir ettirmek mi yoksa kombi almak mı. Bu soğuk olma sorunundan dolayı yıllardır kombiyi beğenmiyorum. Değiştirmek için fırsat kolluyorum işin aslı. Yardımcı olursanız sevinirim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.