Şimdi Ara

..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Made IN Darende -- 28 Şubat 2021; 15:58:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nafaka talep edersiniz

• (Sorunlarımız aynı olduğundan Yen'i bir konu açma gereği duymadım) Benim ailemde de aynı sorunlar var kardeşim bende ünv.hazırlanıyorum ama annem yinede evi alır para vermez diye artık korkuyor mu diyeyim tırsıyor mu bilemicem Benimde bu konu hakkında hiç fikrim Yok babamı bilgisayarda annem yakalamış pc kayıtları hdd den felan icap edilirse bulunur artık babam bıktırdı bizi bende boşanmalarını istiyorum annemi sinir hastası etti.Yardımcı olabilecek var mı ne yapmamız gerekir nafaka illaki bağlanıyor mu şıanda oturduğumu evin bize devredilmesi mümkün mü nafaka fiyatları ne kadar oluyor seneye ünv. gidicem bir sıkıntı çıkar mı ?

Annemle kafamız çok karışık yardımcı olucak yol gösterecek birisi varmıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: RiigorM

(Sorunlarımız aynı olduğundan Yen'i bir konu açma gereği duymadım) Benim ailemde de aynı sorunlar var kardeşim bende ünv.hazırlanıyorum ama annem yinede evi alır para vermez diye artık korkuyor mu diyeyim tırsıyor mu bilemicem Benimde bu konu hakkında hiç fikrim Yok babamı bilgisayarda annem yakalamış pc kayıtları hdd den felan icap edilirse bulunur artık babam bıktırdı bizi bende boşanmalarını istiyorum annemi sinir hastası etti.Yardımcı olabilecek var mı ne yapmamız gerekir nafaka illaki bağlanıyor mu şıanda oturduğumu evin bize devredilmesi mümkün mü nafaka fiyatları ne kadar oluyor seneye ünv. gidicem bir sıkıntı çıkar mı ?

Annemle kafamız çok karışık yardımcı olucak yol gösterecek birisi varmıdır

Hak kaybı yaşamamanız için bir avukattan yardım almanız sizin için iyi olur

• sertosman S kullanıcısına yanıt
    Babamın tarafının yani babaannemlerin Maddi durumu iyi hani öyle bir durumda zaten kabul ederler onlardan bir şüphem Yok aslında.Ama bu işler nasıl başlatılır avukat nerden bulunur ücretsiz avukatlar var mıdır gerçekten hiç be fikrim Yok

• quote:

Orijinalden alıntı: RiigorM

Babamın tarafının yani babaannemlerin Maddi durumu iyi hani öyle bir durumda zaten kabul ederler onlardan bir şüphem Yok aslında.Ama bu işler nasıl başlatılır avukat nerden bulunur ücretsiz avukatlar var mıdır gerçekten hiç be fikrim Yok

maddi durumunuz avukat tutmaya "gerçekten" müsait değilse yaşadığınız yerde baronun adli yardım birimine başvuru yapabilirsiniz, avuat konusunda onlar size yol göstereceklerdir.
  • sertosman S kullanıcısına yanıt
    Boşanma davasını annem tarafından açmak istiyoruz babamın açıcağımı zannetmiyoruz çünkü kendi anne babasından akrabalarından dolup hani utanç korku olabildiği için babam açsa parası var açar dicem ancak annem açıcağı için avukat masraflarını nasıl karşılar bilemiyorum karşılayamaz yanı herhangi bir geliri Yok.Ne kadardır tahmini bir boşanma avukatı ?

• RiigorM R kullanıcısına yanıt
    Geliri ve üzerine kayıtlı malı yoksa adli yardım ile açabilir. Şehirden şehire, avukattan avukata değişir ücret

• Hukuki konularda emsal yargı kararlarını merak ediyorsanız,

ücretsiz

www.bilgindir.com sitesi sizler için.

Boşanma davası hakkında birçok Yargıtay kararını bulabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.