Şimdi Ara

Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ (274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.610
Cevap
22
Favori
330.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Modeste sözleşmesini fesh etmiş. Auba'nın alternatifi olarak düşünülüyordu geçen dönemde, Batshuayi kiralayınca yatmıştı. Düşünülebilir yine. Lokomotiv Moskova da yazılıyor onun için.
    Batshuayi için de Valencia iddiaları var, kiralık. Gameiro da yazılmıştı Valencia'ya.. Hangisinden vazgeçerse çökebiliriz.
    Rafael Leao, Lille ile imzalamış.
    Fluminense'den Pedro yazılıyor. Sevilla ve Bordeaux da istiyormuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moise Kean ve Gameiro iddiaları var.

18.30'da güzel bir hazırlık maçımız var Lazio ile. Kadro asa oldukça yakın. Yayın Uçankuş TV

Bürki - Piszczek - Akanji - Diallo - Schmelzer - Dahoud - Delaney - Götze - Pulisic - Reus - Larsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 12 Ağustos 2018; 17:48:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk yarıyı 1-0 önde kapattık, gol Reus. Pulisic yine şahane dribblingler attı. Götze CM gibi oynuyor daha çok. Eskisinden daha sık şekilde geri geliyor. Schmelzer kötü. Bürki "Ben libero kalıcıyım" demek için ayağa oynamaya çalışıyor ancak risk yüzdesi fazla. Yakabilir sezon içinde yine. Reus çok istekli. Larsen ve Puli ile ileri üçlüde sıkça yer değiştiler. İkinci yarı Philipp'i görmek istiyorum.

Takım sürekli ayağa oynuyor ve topu da kısa süre içinde isabetli şekilde çıkartıyor ayağından. Şu takıma Batshu yakışırdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Moise Kean ve Gameiro iddiaları var.

18.30'da güzel bir hazırlık maçımız var Lazio ile. Kadro asa oldukça yakın. Yayın Uçankuş TV

Bürki - Piszczek - Akanji - Diallo - Schmelzer - Dahoud - Delaney - Götze - Pulisic - Reus - Larsen.
    Bu nasıl bir görüntü kalitesidir aman yarabbi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maçı 1-0'lık skorla bitirdik. Daha erken değişiklikler beklerdim açıkçası. Yine de oynamaya çabaladığımız toptan memnunum.

• Gündemdeki forvetler: Moise Kean, Kevin Gameiro, Pedro (Fluminense wonderkidi), Modeste.

Rode'ye Sampdoria ilgisi var..

• Julian Draxler is set to leave PSG, with Borussia Dortmund and RB Leipzig both interested, according to Le10sport. #PSG #BVB #RBL

• Paris kaynaklı bir habere göre Guerreiro'nun menajerine izin vermişiz. PSG ile görüşecek. Kar ederek satarız da benim kadroda görmek istediğim biriydi.

• Forvete düşündüğümüz Fluminense'li Pedro Bordeaux yolunda. Üzüldüm. Brezilya Ligi'ni takip edenlerin baya iyi görüşleri vardı, oyuncunun videoları da cidden iyiydi. Potansiyeli olduğu belliydi. Bordeaux'un kulüp rekoru olacakmış bu transfer.

Ciddi şekilde Origi iddiaları var..

• 21.45'te Fürth ile Pokal maçımız var. Muhtemel 11.

• #BVB XI: Bürki - Piszczek, Diallo, Akanji, Schmelzer - Dahoud, Delaney, Götze - Wolf, Reus, Pulisic.

Subs: Hitz, Toprak, Hakimi, Witsel, Guerreiro, Sancho, Philipp. #SGFBVB

• Dün ölüp ölüp son dakikalarda dirilmişiz. 90'da Witsel, 120'de Reus attı, turladık. Paco Alcacer iddiaları var.

• Larsen'e şanlı Valencia ilgisi varmış. Satmayacağımız kesin de, kiralayıp bolca oynarsa çok iyi olur.

• MATCHDAY! Ligi içeride Leipzig'i ağırlayarak açıyoruz. Maç saat 19.00'da.

#BVB XI: Bürki - Piszczek, Akanji, Diallo, Schmelzer - Witsel, Delaney, Dahoud - Pulisic, Philipp, Reus ©

// Subs: Hitz, Zagadou, Hakimi, Guerreiro, Götze, Sancho, Wolf.

#BVBRBL

Schmelzer çöpü hariç 11 iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 26 Ağustos 2018; 18:3:10 >
  • Dahoud, geçen sene nasıldı? Gladbach'da çok beğeniyordum.

• Rakitic'i de itelesek ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Dahoud, geçen sene nasıldı? Gladbach'da çok beğeniyordum.
    Sürekli 11 değildi ancak aldığı süreyi verimli kullanmıştı. Bu sene tıpkı Gladbach'ta olduğu gibi Favre ile zirve yapmasını bekliyoruz

• Nice ile ilk sene çok iyiydi Favre. Umarım bu sene Dortmund toparlanır. O kadar genç alınmasına rağmen pek bir şey çıkmadı ortaya. Favre beğendiğim hocalardan. O da toparlayamazsa daha kim gelecek zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Nice ile ilk sene çok iyiydi Favre. Umarım bu sene Dortmund toparlanır. O kadar genç alınmasına rağmen pek bir şey çıkmadı ortaya. Favre beğendiğim hocalardan. O da toparlayamazsa daha kim gelecek zaten.
    Aynen dediğin gibi. Aslında geçen sene gelse Favre başka şeyler olabilirdi. Geçen sene ilk onu istedik, gelmedi.

Mentalitesi ve düşünceleri ile benim de beğendiğim biri Favre. Bu lige de aşina. Güveniyoruz.

• 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.