Şimdi Ara

Border Collie Cinsin Safkan Olduğunu Anlamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun zamandir Border Collie cinsinde köpek araştırıyorum ve bu aralar iki tane köpek çiftliğine uğrayacağim fakat köpeğin anne-babaya ait belgeler olduğu belirtiliyor ancak benim de bir Border Collie cinsi köpeğin safkan olup olmadiğini ögrenmek için neleri bilmem gerekiyor?

Yukarida da belirtiğim gibi iki çiftlikteki köpekler sürekli yarışmalara katilip hatta bu yarışmalardan ödüllü köpeklerin yavrulari olduğu içim de pek şüphe yok ama dediğim gibi en azindan birşeyleri bilmek istiyorum.

Yorumlarinizi bekliyorum

• Şüphe duymak istemiyorsanız secereli yavru alacaksınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buzgibilimonata

Şüphe duymak istemiyorsanız secereli yavru alacaksınız.

Şu anda ilgilendiğim köpek çiftlikleri sadece Border Collie üzerine üretim yapiliyor. Secereli ve hepsinin anne-babasi internetteki veritabanina yer aliyor ama artik insanlara güvenmek çok zor biliyrsunuz bu nedenle emin olmak istiyorum. Ayrica vereceğim ücret ise az değil bu nedenle pişman olmakta istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: johonwayni

quote:

Orijinalden alıntı: buzgibilimonata

Şüphe duymak istemiyorsanız secereli yavru alacaksınız.

Şu anda ilgilendiğim köpek çiftlikleri sadece Border Collie üzerine üretim yapiliyor. Secereli ve hepsinin anne-babasi internetteki veritabanina yer aliyor ama artik insanlara güvenmek çok zor biliyrsunuz bu nedenle emin olmak istiyorum. Ayrica vereceğim ücret ise az değil bu nedenle pişman olmakta istemiyorum.

Secereli olması demek 4 nesil öncesi atalarının bilinmesi demektir.A sınıfı secereye sahip bir yavru alacaksanız endişe edeceğiniz bir husus yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dernekle iletişime geçin onlar size köpek bulur

http://www.bordercollieirkdernegi.org/
  • İletişim kurmayi deneyeceğim, ilginiz için teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.