Şimdi Ara

Boom Beach [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.577
Cevap
41
Favori
199.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    neden gerek yok :)bildiğin başka bişey mi var
  • Sevite 22 den sonra sacma sıkıcı oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: budakcan

neden gerek yok :)bildiğin başka bişey mi var

Yok hocam haritada da kasalar çıkıyor ödüllerden de veriyor fazlasıyla ne gerek var
  • WSSC kullanıcısına yanıt
    sandığı görsen 30 tane verecek diyosun bi bakıyosun 2tane çıkıyo içinden :(
  • quote:

Hocam bana yetiyor elmaslar her girişimde topluyorum baya
  • quote:

Orijinalden alıntı: WSSC

quote:

Hocam bana yetiyor elmaslar her girişimde topluyorum baya

Alıntıları Göster
    24 levelim haritada çıkan adamlar 30+ oluyor hep. Ayrıca saldırı yediğim adamlarda o civarlarda. Nasıl iştir anlamadım saçma geldi.
  • Sana katılıyorum benim levelimin altında pek ada olmadığından sıkıntı yaşıyorum
  • valla şu an 19 dayım 22 gelince görecem :)ama zevkli hocam
  • quote:

valla şu an 19 dayım 22 gelince görecem :)ama zevkli hocam
    Valla arkadaşlar hepinize tavsiyem madalya kasmayın 27 levelim 890. sıradaydım TR de perişan ettiler beni köyümü başıma yıktılar.

39-40 level adamlar saldırmaya başladı şimdi madalyamı düşürmeye çalışıyorum

Karargahı 10. seviye yaptığınızda 200 madalya görevini yapın 300 taş veriyor. Ondan öteye gitmeyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: skidproof

Valla arkadaşlar hepinize tavsiyem madalya kasmayın 27 levelim 890. sıradaydım TR de perişan ettiler beni köyümü başıma yıktılar.

Karargahı 10. seviye yaptığınızda 200 madalya görevini yapın 300 taş veriyor. Ondan öteye gitmeyin...

Sadece etrafındaki elemanlar saldırmıyormu. savunma sağlam yada kasayı geliştirip loot vermesen saldırmayı düşünmez adam. Eninde sonunda loot yapıp doğal olarak madalya geliyor, daha hızlı gelişmek için

• quote:

Orijinalden alıntı: Zwangless

quote:

Sadece etrafındaki elemanlar saldırmıyormu. savunma sağlam yada kasayı geliştirip loot vermesen saldırmayı düşünmez adam. Eninde sonunda loot yapıp doğal olarak madalya geliyor, daha hızlı gelişmek için

Keşke öyle olsa Tamamen madalya sayına göre saldırı alıyorsun. Ayrıca bulunabilirlik düzeyin karargah ve radarının seviyesine göre değişiyor. Karargahım 11 radarım 8. örnek vermek gerekirse saldırı aldığım adamlar 33 den aşağı olmuyor. Maksimumda 39 level gördüm. Kasam 8. seviye ve oyundan çıktığımda hiç kaynak bırakmıyorum ama şu koreli çinli ve japonlar durmadan saldırıyor ganimete bakmadan. Şuanda kaynak üslerini savunmaya daha çok önem veriyorum. 10 tane kaynak üssüm var her saat başı saldırı alıyorum ama kaynak üslerini kaybetmiyorum. Dolayısıyla gelişmek için tam tersi düşük madalya gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ray Kurzweil

quote:

quote:

Keşke öyle olsa Tamamen madalya sayına göre saldırı alıyorsun. Ayrıca bulunabilirlik düzeyin karargah ve radarının seviyesine göre değişiyor. Karargahım 11 radarım 8. örnek vermek gerekirse saldırı aldığım adamlar 33 den aşağı olmuyor. Maksimumda 39 level gördüm. Kasam 8. seviye ve oyundan çıktığımda hiç kaynak bırakmıyorum ama şu koreli çinli ve japonlar durmadan saldırıyor ganimete bakmadan. Şuanda kaynak üslerini savunmaya daha çok önem veriyorum. 10 tane kaynak üssüm var her saat başı saldırı alıyorum ama kaynak üslerini kaybetmiyorum. Dolayısıyla gelişmek için tam tersi düşük madalya gerekiyor.

Alıntıları Göster
    Anladı Madalya sayınız kaç acaba? O sayıya yaklaşmadan bırakalım. Çünki gelişmek içinde beklemek yerine saldırıyorum elemanlara iyi kaynak geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Evolution

quote:

neden türkçe değil hocam anlayamadım...bilerek mi yaptın

Oyun ilk ciktiginda turkce secenegi yoktu o zamandan kalma bir ss

Alıntıları Göster
    Dün başladım 6 levelim Clash of Clans a göre biraz daha kısıtlı gibi geldi. Obje sayısı ve inşaat bakımından oldukça kısıtlı yani. Savaş sistemi desen yeni yeni kavrıyorum dur bakalım belki ileri levellerde geniş bi savaş alanım oluşabilir bot köylerle savaşmak sıkıcı. CoC ta 62 levelim ama bi gün demedim çok bekliyorum bu inşaatçıları diye çünkü yeterince kulübem vardı ve boşta kaldığı bile oluyordu ama bu oyunda sadece tek binayı yükseltmek için yine en kötü 1 saat istiyor ve bekliyoruz. Tamam taş ı bol bol dağıtıyolar o yönden iyi ama ileri seviyelerde günlerce beklediğimiz yükseltmeler olacak. Ona ne vakit dayanır ne taş.

• quote:

Anladı Madalya sayınız kaç acaba? O sayıya yaklaşmadan bırakalım. Çünki gelişmek içinde beklemek yerine saldırıyorum elemanlara iyi kaynak geliyor.

245 şuanda. 210 civarında bırakın. Karargahı 12. seviye yapıp warriorları 3. seviye yaptığınızda tekrar madalya kasmaya başlayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Ream

Dün başladım 6 levelim Clash of Clans a göre biraz daha kısıtlı gibi geldi. Obje sayısı ve inşaat bakımından oldukça kısıtlı yani. Savaş sistemi desen yeni yeni kavrıyorum dur bakalım belki ileri levellerde geniş bi savaş alanım oluşabilir bot köylerle savaşmak sıkıcı. CoC ta 62 levelim ama bi gün demedim çok bekliyorum bu inşaatçıları diye çünkü yeterince kulübem vardı ve boşta kaldığı bile oluyordu ama bu oyunda sadece tek binayı yükseltmek için yine en kötü 1 saat istiyor ve bekliyoruz. Tamam taş ı bol bol dağıtıyolar o yönden iyi ama ileri seviyelerde günlerce beklediğimiz yükseltmeler olacak. Ona ne vakit dayanır ne taş.

Güncellemeyle geliştirecekler oyunu. Klasik süpercell işte.
  • quote:

245 şuanda. 210 civarında bırakın. Karargahı 12. seviye yapıp warriorları 3. seviye yaptığınızda tekrar madalya kasmaya başlayın.

Karargah 11 e geçiyor şuanda. Savaşçılar 3 level ama saldırırken belli bir strateji varmıdır. ölümüne giriyorum neredeyse :)
  • quote:

quote:

Karargah 11 e geçiyor şuanda. Savaşçılar 3 level ama saldırırken belli bir strateji varmıdır. ölümüne giriyorum neredeyse :)

Önden 6 tane ağır silah, arkadan aldığı kadar roketçi ile dalıyorum ben.
  • quote:

quote:

Önce topları patlatıp kalan enerjiylede karargahın çevresinde ki taretleri dondurup warriorlara hasar aldırmadan karargaha saldırın. Ben genelde etrafından dolaşıp arkadan giriyorum.
  • the_eraser ekleyin ilerde arkadas ortami olusturur bu supercell
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

the_eraser ekleyin ilerde arkadas ortami olusturur bu supercell

Adanıza baktımda savunmanız pek iyi değil kule ve topları geliştirin derim. Ayrıca solda ki iki topu çok yakın yerlere koymuşsunuz bir şok bombasıyla etkisiz hale gelir. Boom topunu patlatıp sol tarafada şok bombası atılıp sağdan girildiği zaman adanız düşer benden söylemesi.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.