Şimdi Ara

Bookshelf // 25 m2 oda için tavsiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: süper cüp

bu tür yorumları kim yapıyor anlamadım neye dayanarak konuşuyor. yada işin ticari boyutu olarak elinde başka bir ürünü satmak icin mi yalan söylüyorlar

RB 81 in bile sesini acamıyorum 4/1 ses seviyesi bile fazlayken nasıl hoparlöre zara verirler anlamış deilim

hoparlörü yaksa yaksa nuri yakardı onda bile maşallah o kadar cihaz aldı benim bildiğim bir zararvermemiştir herhalde

Dediğim gibi arkadaşlar, ben de dinledim bu Klipsch 'leri. Çok çok kuvvetli bir ses alınıyor hakikaten. Artık yorum yapan kişilerin kendi boyunlarına veriyorum günahlarını.

RB-81 'in setup 'ı nasıl beyefendi? Yanında Sub kullanıyor musunuz?
    Asıl sorum ise Pioneer VSX-921 yeterli olacak mıdır sizce? ( süper bir ampli değil aldığım biliyorum ama şimdilik idare edeceğim )

• Merhaba'lar;

Marantz sr 5007 A/V için hoparlör araştrması içindeyim. Klipsch rb serisi Book lardan alma niyetndeym.

salon yaklasık 30m2 ve sadece rb 41 leri cok az dinleyebildm.Müzik ve sinema amaçlı kullanmak istiyorum.Klipsch ler kafama cok yattı ama Dali zensor 1 / 3 leri dinlememiş olmama rağmen yorumlar cok iyi..
    Gerek performans gerekse işçilik olarak sizce hangi marka tercih edilmelidir..?

Yardımlarınız için tşk.ler.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.