Şimdi Ara

Booking.com dan rezervasyon iptal etmeyi unuttum (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
13.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaslar ayni durum bir arkadasin basina gelmis. Kredi kartsiz rezervasyon yapmis ve 1 hafta önceden iptal etmesi gerekiyormus eger ücretsiz iptal etmek isterse. Ancak bu unutmus iptal etmeyi. Su andan itibaren iptal ücreti:90 eurodur yaziyordu rezervasyonda. Daha sonrasinda iptal et secenegine tiklamis ve yeni bir mail almis. Bu mailde de "90 euro karsiliginda rezervasyonu basariyla iptal ettiniz" yaziyormus. Dedigim gibi kredi karti vs. vermedigi icin herhangi bir para cekilmedi onun hesabindan. Ama parayi ödemis gibi bir mail atmislar. Yukarida ki arkadaslarin en net durumlari nedir acaba ? Sorun cikar mi bu isten ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xerox2780

merhaba şu anda aynı duruma ben düştüm. acaba yukarıdaki arkadaşlardan biri sonucun ne oldugunu bildirir bir mesaj atabilrilermi? az para değil. sonra başımız ağrımzasın..
    Bu problemle aynı şekilde ben karşılaştım,ücretsiz iptale dikkat ederek onay yaptım ve acemiliğime gelerek ücretli iptal yapmışım

Bu durumu farketmem 10 dk mı aldı ve booking coma ücretsiz iptal için talep attım onlarda bana geri dönüş sağlanıcaktır diye mail gönderdi ve aynı zamanda hotele de mail attım işlemi yanlış yaptım 10 dk önce ücretsiz iptalini talep ediyorum diye

sonuç ne olur bilmiyorum faydalı bir bilgi daha edinemedim lütfen yardımcı olabilir misiniz
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.