Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.244
Cevap
718
Favori
1.966.266
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ek kartlar kez ve kacmaz dan faydalanabılıyormu...daha önce deneyıp bonus alan varmı...@erenun
  • Marmaris Kipa da tek silipte bonus kullanımı ve normal harcama oluyor. Bugün yaptım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu KAZAN.la KEZ aynı kampanyamı. 3 gün önce kazan yazdım gönderdım 2 defa 50 harcamaya 20 lira bonus dıye cevap geldı. bugünde forumda görüp KEZ yazdım gönderdım tıpatıp aynısı olmasada aynı cevaba benzer cevap geldi. aynı 2*50 harcamaya 20 lira bonus dıyor. şimdi ben 2 tane 50 harcama yapınca 20+20=40 lira bonusmu kazanacagım.
    birde şu sms metnınde belirtılen kadar harcamaya şu kadar bonus kazanın mesajını paylasan arkadaslar yapılacak harcamanında ne kadar olacagını yazsalar daha iyi olmazmı. sonuçta hiçbirimiz müneccim değiliz

• sivribey S kullanıcısına yanıt
    İlk mesajda yazdığım gibi eşime ait ek kart (benim karta bağlı) ile işlem yaptım yatmadı.
  • http://www.bonus.com.tr/bn4/

Bonus kart sahiplerinin, kampanyaya katılmak için 31 Mayıs 2014 saat 23:59'a kadar Garanti Bankası sisteminde kayıtlı bulunan cep telefonundan BENZIN yazarak 3340'a SMS gönderilmesi gerekmektedir.

denedim oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür54

quote:

Orijinalden alıntı: senolas

quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

quote:

Orijinalden alıntı: senolas

quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

quote:

Orijinalden alıntı: capricorn79

quote:

Orijinalden alıntı: onurgencx

07-31 Mayıs 2014 tarihleri arasında Bonus ile SMS metninde belirtilen tutarda alışveriş veya nakit işlemi yapmanız durumunda SMS metninde belirtilen tutarda bonus kazanacaksınız.
    Kampanyaya katılmak için 31 Mayıs 23:59'a kadar Garanti Bankası sisteminde kayıtlı bulunan ve kampanya SMS'inin gönderildiği cep telefonundan "YANIT" yazarak 3340'a SMS gönderilmesi gerekmektedir.
    https://www.bonus.com.tr/pages/ra.aspx

Bir deneyin. Ben denedim kabul etmedi kriter cart curt.

Her geçen gün kötüye gidiyor...
    "Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olmayan ve kampanya SMS'inin gönderildiği numara dışında bir numaradan gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır."

Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım sağlamak için "EVET YANIT" yazarak kartın son 6 hanesinin 3340'a gönderilmesi gerekmektedir.

bu şekilde deneyin bende de olmamıştı. Bu şekilde yolladım kabul edildi.

bende denedim oldu kampanyanın kriterleri nedir ?

06-31 Mayıs arasında Bonus , Money Bonus ve Flexi kartlarınız ile farklı günlerde, 2 kere 50TL ve üzeri alışveriş veya nakit avans işlemi yapmanız halinde 20TL ekstra bonus kazanacaksınız.
    Alışverişler, istenilen yerde yapılabilir.

teşekkürler

YANIT kampanyasi detaylarının 2 x 50 ye 20 tl bonus olduğuna eminmisin?

yanlışlık olmuş. Kaçmazın metnini kopyalamışım.

YANIT kampayasının şartı belli değil. SMS metninde yazan tutar kadar hediye diyor.

07-31 Mayıs 2014 tarihleri arasında Bonus ile SMS metninde belirtilen tutarda alışveriş veya nakit işlemi yapmanız durumunda SMS metninde belirtilen tutarda bonus kazanacaksınız.

• bu 2x50 TL alışverişi taksitle yapsakta geçerli oluyor değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

http://www.bonus.com.tr/bn4/

Bonus kart sahiplerinin, kampanyaya katılmak için 31 Mayıs 2014 saat 23:59'a kadar Garanti Bankası sisteminde kayıtlı bulunan cep telefonundan BENZIN yazarak 3340'a SMS gönderilmesi gerekmektedir.

denedim oldu

denedıniz olduda ne kadar harcama yapacagınızı bılıyormusununuz
  • erenun E kullanıcısına yanıt
    yeni gördüm kusura bakma
  • quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

KAZAN, KACMAZ ve KEZ'den bir dahaki ay 80 TL bonus bekliyorum.

Bakalim gelecek mi?

20+20+20=60 etmez mi, 80 tl nasıl gelecek

• yok onu bilmiyorum karambole nasıl olsa alıyorum yakıt
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
    KAZAN DAN 40 TL KAZANILABİLİYOR

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

KAZAN, KACMAZ ve KEZ'den bir dahaki ay 80 TL bonus bekliyorum.

Bakalim gelecek mi?

20+20+20=60 etmez mi, 80 tl nasıl gelecek

40+20+20

• http://bonus.com.tr/s/

15 Mayıs diyor , buna bakmış mıydınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandal07

A101 de alışveriş yapacaklar ben yaptım katagori market değil elektronik geçiyor garanti net şubesinde.

bende tahmin ediyordum elektronik geçeceğini. Çünkü garanti posu taksit yapabiliyor. bu konuya dikkat. o zaman yönümüzü başka yere çevireceğiz.
  • Bu "BENZIN" kampanyasına mesaj attım kabul etti fakat tutar gelmedi yahu ne harcayacağız
  • Bu arada "Maşallah" :) işler sarpa sarıyor kampanyalar azalıyor dedik beter çoğaldı
  • woodgate kullanıcısına yanıt
    evet bilen var mı?
  • Şokbonus meselesinin çözümünü şu bağlantı'dan tekrar görebilirsiniz:http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=91634492
  • sms tutarında belirtilen.... şeklinde başlayan kampanyalar bence herkese yatmaz. tutar belli değil çünkü. harcama yapılacak tutarı da gerçekten de sms gelen müşteriler biliyor ve toplam harcama her müşteri için farklı oluyor. yarın başlayacak BENZİN kampanyası için nasıl bir tutar geldi o muallak ama..
  • 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.