Şimdi Ara

Bonusun Genel Kampanyaları (SSS) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
791
Cevap
139
Favori
78.297
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Restoran olarak geçen bir market varmıdır faydalansak,

Tasarrufa katkısı olsa

Aslında işyerinden de çekebilir

Restoranda çalışıyorum göze batmak istemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bonus kartımı salı günü aldım

Daha önce göndermişlerdi kabul etmemiştim Ekim en sonunda ikna ettiler

75 tl puanla gönderdiler

Birde kişiye özel sektör bağımsız 75/10

Akpil aldık şoktan bakalım

3 de talimat verdik kart aidatı çıktı 2 senede ne kazanırsak kardır

• https://www.youtube.com/watch?v=4w54vXIUOus

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar garanti money bonusa 90 tl kart ucreti yansitmis..aradim iptal edin dedim.iptal edemeyiz ancak 60 tl bonus yukleriz dediler.israr ettim ama en fazla bunu verebiliriz dediler. bende kabul ettim..varmi kart aidatinin tamamini bonus olarak ala bilen veya iptal ettire bilen saygilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahroldum -- 7 Mart 2017; 16:10:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Yenilendi de noldu.. Kasım kasım kasılıyor ATM.. Eskisi daha iyiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Yenilendi de noldu.. Kasım kasım kasılıyor ATM.. Eskisi daha iyiydi

Pek kullanmadığım için bir şey diyemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: kahroldum

arkadaslar garanti money bonusa 90 tl kart ucreti yansitmis..aradim iptal edin dedim.iptal edemeyiz ancak 60 tl bonus yukleriz dediler.israr ettim ama en fazla bunu verebiliriz dediler. bende kabul ettim..varmi kart aidatinin tamamini bonus olarak ala bilen veya iptal ettire bilen saygilar

ocak 21 de kart ücreti yansıttılar aradığımda tam tutarda bonus talep ettiler bende bonus istemediğimi

ücreti silmelerinin yeterli olduğunu ilettim 5 dk içersinde kart aidatını sildiler
  • Ben geçen sene 3 martta 1 yıl kapamama sözüne aidatı geçen sene sildirtmiştim. bu sene 28 şubatta aradım 25 tl bonus teklif ettiler(17000 limitim var). Bende kabul etmedim. İşi bildiğim için ayın 3 ünden sonra aradım bu sefer 1 yıl kapamama sözüne 90 tlyi direkt ekstrenizden düşecez teklifiyle geldiler. müşteri hizmetlerinden ne zaman taahhütünüzün dolduğunu öğrenebiliyorsunuz.
  • Kadınlar gününe özel 8-12 mart arasında kuyum,çiçekçi, güzellik ve bakım merkezlerinde her 100 tl üzeri alışverişe 10 tl, toplam 30 tl bonus. Ayrıntılar bonusflaşta.

• kahroldum K kullanıcısına yanıt
    114 tl kart ücretini eksiksi iade aldım. 1 yıl kapatmama şartı ile

• Total bonus yattı mı? Kullanan var mı?

• Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Güzel kampanya internet geçerli diyor hocam var mı garanti pos kullanan altın satan bir site 300 liralık alsan 30lira bonus yapar

• quote:

Orijinalden alıntı: yener94

Güzel kampanya internet geçerli diyor hocam var mı garanti pos kullanan altın satan bir site 300 liralık alsan 30lira bonus yapar

Maalesef bilmiyorum, sadece bilgilendirme için yazdım. 300e 30 değil de 10 verecektir. 3 e bölerseniz muhtemelen olur. Teorik bilgidir.

• aliuygun A kullanıcısına yanıt
    yattı kardeş dün akşam üstü kullandım
  • Bonus flexi'ye özel 14-17 mart tarihleri arasında tek seferde yapılacak 1000 tl ve üzeri elektronik ve beyaz eşya alışverişlerine 30 tl bonus (3.99 tl katılım ücretiyle).
    Kampanya Detayları:

* Bonus Flexi’ye özel Bonus üye işyerlerinde, 14 – 17 Mart tarihleri arasında, tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri elektronik ve beyaz eşya alışverişinize 30 TL bonus verilecektir.
    * Kampanyadan sadece Bonus Flexi sahipleri yararlanabilir.
    * Kampanyaya sadece BonusFlaş ile katılım sağlanabilir.
    * BonusFlaş’tan katılmak için ilk harcamadan önce HEMEN KATIL’ın tıklanması gerekmektedir.
    * Kampanyaya katılım ücreti 3,99 TL’dir.
    * Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 30 TL bonus kazanabilir.
    * Elektronik ve beyaz eşya sektörü dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.
    * Sadece yurtiçinde yapılan peşin ve taksitli işlemler dahildir.
    * İnternetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
    * Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
    * Sanal kartlar kampanyaya dahil değildir.
    * Bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
    * Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 14 Mart 2017; 0:14:07 >

• joker.com.tr den 150 TL üzeri alışveriş yapıp hem 30 TL hemde çiçek kampanyasına dahil edilen oldu mu acaba.

şartlarda joker mağaza diyor ama yanlıslık mı yoksa gercekten sadece mağazalarda mı gecerli emin olamadım.

Edit: hem joker 30 bonus kampanyasına dahil oluyor hemde çiçek kampanyasına dahil oluyor bilg.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobydick -- 15 Mart 2017; 7:44:43 >
  • 500 tl ve üzeri mobilya ve yapı malzemesi harcamasına 20 bonus veriliyor. 2 kere kullanma hakkı var,üye işyeri şartlı, aynı gün aynı iş yerinden ilki sayılıyor vs. ayrıntılar uygulamada ilgililere duyurulur.

• Cicek kampanyasına n11 dahilmi, deneyen oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murcelik

Cicek kampanyasına n11 dahilmi, deneyen oldu mu?

N11 sektör diğer geçiyor hocam

• Bonuslu günler kampanyası var. 25 26 martta geçerli.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.