Şimdi Ara

Bonusun Genel Kampanyaları (SSS) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
792
Cevap
139
Favori
78.297
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    söylemek istediğim bonusun trink özellikli paracardını i garanti hesabına tanımlasam ücretli olup olmayacağı
  • jerecv J kullanıcısına yanıt
    ücretsiz olan bir kartsa devam eder.ancak ücretli bir kartsa ücreti devam eder diye düşünüyorum
  • O karta başvururken kart ücretinin çekileceği hesabı fiziki şube hesabı olarak seçtiğimden tamtakır hesaptan ücreti almayı henüz beceremedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plumbium1 -- 10 Haziran 2014; 0:47:57 >
  • böyle olması gerekirdi. kısır muhabbetlerden uzak , faydalı bir konu olması dileğiyle..
  • Arkadaşlar , farklı şeylerden bahsediyorsunuz, trink in alacağı ücretin adı kart ücreti , arkadaşın sorusunda paracard hesap işletim ücreti gibi bir tabir kullanmış,bu aslında yanlış bir tabir. H.İ.Ücreti vadesiz tl üzerinden kesilir, bunu i-garanti yaparsanız kesilmez.

Bundan bağımsız olarak paracard debit(Normal dediğiniz) ve paracard trink..vs gibi kart çeşitleri var ve bunun kart ücretleri var,bunlar genelde yılda bir kez alınıyor ve kart kayipları durumlarında alınıyor,5-10 tl civarında.

Özet: i-garantiyi ücretli olan paracard trink gibi ücretli kartlara bağlasanız yine kart ücreti alınır, i-garanti olmayan vadesiz tl ye bağlanırsa , hem hesap i.ücreti hem de kart ücreti alınır, ikisi farklı şey çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

Amex kart dediğin bonusun kampanyalarına katılamıyor. Ben hem bonus kampanyalarına katılayım diyorum. (KEZ-KACMAZ vs) hem kart ücreti bir yıl sonra olsun olamıyorsa da az olsun. Başvuru sayfasında 1 yıl sonra alınır diye yazmasına rağmen neden ilk ekstreye yansıtırlar?

selam,

bende bonus gold kart var ve buna baglı amex var.

kart aidatı ilk yıl 6.9 daha sonrası 79
    ayrıca baglanan amex kartın ise yıllık ucreti 21 tl.

toplam 100 tl. yılda. zaten amex ile neredeyse tüm harcamalarımı yapıyorum neredeyse 8 ay oldu ve 180 tl lik bonus biriktirdi. amex ile üye alışveriş yerlerinde alısveriş edilirse max aylık 25 tl lik bonus kazanıyorsun...
  • jonywayt J kullanıcısına yanıt
    Hocam, ne kadar aylık harcamanız var?
    Bonus Premium'la bile normal bir kullanıcıya 2-3.000 TL'lik harcamaya gerçekte ayda 10 TL vermiyor, ki %50 veya %100 fazla veren AmEx'le kazanabilin.
  • taksitlerle beraber 6-7 gibi . evin tum herseyi ödeniyor. elektriği suyu tum gider.

örnek vereyim mesela midpointe gittin. amex ile anlaşması var. hemen %5 bonus. 100 tl mi geldi hesap 5 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jonywayt -- 9 Haziran 2014; 1:34:07 >
  • jerecv J kullanıcısına yanıt
    Bonus trink kart bi defaya mahsus 10 tl ücret alacak hesabınızdan,bunun haricinde aylık olarak garanti hesap işletim ücreti alacak.bu ücreti istemiyorsanız.eski hesabınızı kapatıp igaranti ı üzerinden hesap açıp kartınıza bağlayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.AzmiCansever -- 9 Haziran 2014; 6:54:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 kat bonus adı altında bonuslar yattı.

• Kazan kampanyasının bonusları yatan varmı?
  • superhead kullanıcısına yanıt
    Dönem içi hareketlerde gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: erenun

Dönem içi hareketlerde gözüküyor.

Bende henüz görünmüyor şekerbonus olduğu için olabilirmi?
  • jonywayt J kullanıcısına yanıt
    Hocam, örnek vereyim. Midpoint'e gittin, 100 geldi, Neo'yla 2x50 çektiriyosun, yarın hesapta 10 TL (chippara değil, nakit). Bahşiş de Akbank'tan oluyo. (Bunun Cumartesiyse paraf, pazarsa denizbonus prem. versiyonları da vardı ama yalan oldu.)

• superhead kullanıcısına yanıt
    Olabilir. Garanti de gözüküyor.

• erenun E kullanıcısına yanıt
    2 kat bonus dediğiniz KAZAN mı hocam. Linkini bulamadım 2 kat bonusun.

• plumbium1 P kullanıcısına yanıt
    http://m.bonus.com.tr/kampanya_detay.aspx?id=2591
    Kampanya mekaniğinde
    Yüklenen bonuslar ekstrede HEDİYE BONUS açıklamasıyla yer alacaktır.
    Diyor ama büyük ihtimalle kazan kampanyası

• Kazan bonusu yatmış ama ana puan sanırım güncellenmemiş. 43 lira bonusum vardı, 40 daha eklendi 83 olması gerekirken hala 43 görünüyor. Ama dönem içi işlemlerde 40 bonus görünüyor.

Bonubon üzerinden bonus sorguladım orda da 43 görünüyor

Edit: puanlar güncellendi kez kaçmaz kazan 80 tl kombo oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurgencx -- 10 Haziran 2014; 1:41:18 >
  • Iyi guzelde onceki bonus(kacmaz+kez) ile birlesmemis gorunuyor. Toplam bonus miktarim 80 kusur TL olmasi gerekirken 40 kusur TL gorunuyor.

• danGerfuLL kullanıcısına yanıt
    bende de öyle görünüyor yarın düzelir belki

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.