Şimdi Ara

BölümSonuCanavarı Top List

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bölümsonu canavarı sitesini sıklıkla takip ediyorum ve sitede bir TOp listesi yok BSC puan sıralaması ve platform olarak bir liste yok hatta bunu bu ay bu yıl ve bütün yıllar arası sıralama olarak görmek istiyorum birtürlü göremedim oyunlar eldığı puana göre dediğimde birliste çıkıyor sadece fakat ne puanı gösteriliyor nede başka birşey sadece sanırsam eniyiden kötüye ama detay yok. buyılın buayın yada bütün yılların gibi bir seçenekde olması çok iyi olur. birde bizim oy verebileceğimiz yani kullanıcıların belirleyebileceği bir top list yapılmasını istiyorum bazen birçok kişi sizin verdiğiniz puanlamaya karşı olabilyor yani referandum istiyorum :) bu öneri ve isteklerimi dikkate alırsanız sevinirim çok daha iyi bir oyun sitesi olur.

• Öncellikle önerileriniz için teşekkürler.

Yapmayı planladığımız yenilikler arasında " Top List " özelliğiyle beraber " Kullanıcı Puanı " uygulaması da var. O yüzden bu yeniliklere uygun alt yapısal ve tasarımsal çalışmaları başlatmış bulunuyoruz. Kısacası önümüzdeki haftalar içinde yeni uygulamalar ile karşınızda olacağız.
  • İlgilendiğiniz için teşekkürler evet değişiklikler fark ediliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.