Şimdi Ara

Bole Turk Oyuncu olmaz olsun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman01

Premade partilere trainle 15 mob yedirmek kazanmaktan daha fazla zevk veriyor bana. Adamların puanı 10k dan 5k ya iniveriyor 10 saniyede

Yaman sendemi Perento Elyo tarafındasın yoksa :)
  • Başlığı birkaç gündür takip etmiyorum çünki yapılan yorumların gidişatından belliydi Konunun açılma amacından sapacağı.Birçoğunuz ya yaptığı yorumun farkında değil yada bir heyecanla "Aaaaa Konu açılmış yorum yapmam lazim saçmalamam lazim!" mantığı ile hareket ediyor.
    Kimi yorum yapmıs "İşin içinde Turkuaz varsa Turkuaz kanımca haksızdır. Vatan millet sakarya modunda oyun oynuyor. " Evet Vatan Millet Sakarya Modunda Oynuyorsam" sen buna ozaman Turkuaz haksız diyorsan.Evet Haksızım.Oynadığın oyunda neredeyse hergün Asmodian tarafında Vatanına Milletine Bacına Dinine Peygamberine hakaret ediliyorsa oyunu aynen o Modda oynarım.
    Geri kalan yorumlara diyecek laf yok zaten.
    Kimi bu sözü önceden bilir Kimi "Aaaa Nihat Doğan Sözü der saçmalar hepsine eyvallah."

Kor cehalet cirkeflestirir insanlari !
    Suskunlugum asaletimdendir...
    Her lafa verecek bir cevabim var...
    Lakin bir lafa bakarim laf mi diye,
    Bir de soyleyene bakarim adam mi diye...
    Mevlana

Yorum yaparken konusuna yorum yaptığın kişi yanındaymış gibi yorum yap delikanlı ol.
    Gel gelelim konunun açılma sebebine.Oyunda hiç kimseye durduk yere hakaret etmedim.Beni bilen bilir.
    Train yapmışsın hakaret etmişim biranlık sinir.Ettiğim hakaret şahsına !.

Bana verilen cevap,
     Bole Turk Oyuncu olmaz olsun

Fazla söze gerek yok.

Bu konu için üyelik aldım son mesajım dilediğiniz kadar uzatın derdi olan Perento/Turkuaz pm atsın konuşalım.

P.S:Konu kilitlensin iyice Luna Park oldu burası.

• quote:

Orijinalden alıntı: dojavue

.....Oyunda hiç kimseye durduk yere hakaret etmedim.Beni bilen bilir....

SS koyardım emmeee neyse...Konu uzamasın dediğin gibi..
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 3 Haziran 2011; 2:56:03 >
  • Adam küçük emraha bağladı iyimi
  • quote:

Başlığı birkaç gündür takip etmiyorum çünki yapılan yorumların gidişatından belliydi Konunun açılma amacından sapacağı.Birçoğunuz ya yaptığı yorumun farkında değil yada bir heyecanla "Aaaaa Konu açılmış yorum yapmam lazim saçmalamam lazim!" mantığı ile hareket ediyor.
    Kimi yorum yapmıs "İşin içinde Turkuaz varsa Turkuaz kanımca haksızdır. Vatan millet sakarya modunda oyun oynuyor. " Evet Vatan Millet Sakarya Modunda Oynuyorsam" sen buna ozaman Turkuaz haksız diyorsan.Evet Haksızım.Oynadığın oyunda neredeyse hergün Asmodian tarafında Vatanına Milletine Bacına Dinine Peygamberine hakaret ediliyorsa oyunu aynen o Modda oynarım.
    Geri kalan yorumlara diyecek laf yok zaten.
    Kimi bu sözü önceden bilir Kimi "Aaaa Nihat Doğan Sözü der saçmalar hepsine eyvallah."

Kor cehalet cirkeflestirir insanlari !
    Suskunlugum asaletimdendir...
    Her lafa verecek bir cevabim var...
    Lakin bir lafa bakarim laf mi diye,
    Bir de soyleyene bakarim adam mi diye...
    Mevlana

Yorum yaparken konusuna yorum yaptığın kişi yanındaymış gibi yorum yap delikanlı ol.
    Gel gelelim konunun açılma sebebine.Oyunda hiç kimseye durduk yere hakaret etmedim.Beni bilen bilir.
    Train yapmışsın hakaret etmişim biranlık sinir.Ettiğim hakaret şahsına !.

Bana verilen cevap,

Fazla söze gerek yok.

Bu konu için üyelik aldım son mesajım dilediğiniz kadar uzatın derdi olan Perento/Turkuaz pm atsın konuşalım.

P.S:Konu kilitlensin iyice Luna Park oldu burası.

Adam Polat Alemdar Beyler, kaçın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kysis -- 4 Mayıs 2011; 1:44:15 >

• quote:

Aion da perento server ında Cdred de ezılıp ezılıp doymak bılmeyen Elyo ' Cutebear ' ... Sende şeref olsa (ki yok) adam gıbı oynarsınz sözume senın gıbı kalıtesız ınsanlara yakısacak şekıl de agza alınmıcak kufrler ederek karsılık verecek kadar basıt ınsan sın

Screenshot:

[img=https://store.donanimhaber.com/8a/02/16/8a0216c4a94fec5bcaa030bd925a6c24.jpg][/simage]

Çok çocukça...

• quote:

Orijinalden alıntı: tanju6

quote:

Orijinalden alıntı: yaman01

Premade partilere trainle 15 mob yedirmek kazanmaktan daha fazla zevk veriyor bana. Adamların puanı 10k dan 5k ya iniveriyor 10 saniyede

Yaman sendemi Perento Elyo tarafındasın yoksa :)

Ben headstart tan beridir spatalos elyolarındanım
  • Aman ne güzel bi telemachusta türk bulamıyoruz sıkıntıdan patlıyoruz :) Siz birbirinize düşüyorsunuz. :) Train muhabbetine herkes gibi bende sinir oluyorum etik değil belki ama yasakta değil:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virtus

İşin içinde Turkuaz varsa Turkuaz kanımca haksızdır. Vatan millet sakarya modunda oyun oynuyor.

Asmo tarafında oynuyorum.

nickin ne senin asmo tarafında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Petruska

quote:

Orijinalden alıntı: Virtus

İşin içinde Turkuaz varsa Turkuaz kanımca haksızdır. Vatan millet sakarya modunda oyun oynuyor.

Asmo tarafında oynuyorum.

nickin ne senin asmo tarafında?

Neden merak ettin kardeş?
  • twink kalmanin zararlari train nedir biri bana aciklayabilir mi?
  • Train ( Tren ) Dred veya C.Dred de kaybenden tarafin yaptiği. 1 surkana ve etrafındaki mobları toplayarak düşman oyuncalarını yanina göturup onların ölup point kaybetmesi için yapilan sey...

Tren (çuf çuf)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ducklaw41

Train ( Tren ) Dred veya C.Dred de kaybenden tarafin yaptiği. 1 surkana ve etrafındaki mobları toplayarak düşman oyuncalarını yanina göturup onların ölup point kaybetmesi için yapilan sey...

Tren (çuf çuf)

Surkana boss u rahat vermez sana her 5 saniyede bir çeker seni. En iyi train merkezdeki teleporterin yanındaki moblar. Temp yada cleric le oynuyorsan 10 tanesini çekip premade partiyi rahatlıkla dağıtabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BladeOfChaoS

quote:

Durduk yere kimse "Adam Gibi Oynayın" demez oyunu adam gibi oynayıp kazanabiliyorsanız kazanın ama delikanlı gibi yenilgiyi kabullenmek yerine Oyunda kişiliksizlerin yaptığı Train denen olaya kaçmayın.Bi halt etmişsiniz tepki verilmiş ettiğiniz küfüre bak hala savunmadasınız.Aferin size.Orada bizim tarafımızdan yazılan yazıyı okuyabilmişsin ama kendi tarafınızdan yazılan küfürün farkında değilsin buda ayrı bir garip.

biz traini Osmanlılardan öğrendik dostum,adamların 5k puanımızı yediği zamanlar oldu ama biz adamlara laf atmadık,çünkü adam yenemiyosa senin puanını düşürmek için elinden ne geliyosa yapar,o yüzden

insanlara şunu yap bunu yapma deme,isteyen istediği gibi oynar sen karışamazsın,ama laf atar sinir bozarsan küfürü yersin,hoşuna gidiyosa laf atmaya devam et sen bilirsin

hakaret etmek istemiyorum ama çok zeki deilsin sanırım ; 1elyo olarak translate den asmo'caya çevrilmiş metini anlamam nasıl mümkün olabilir sence?? yoksa senin grubundakiler senin elyo'caya çevirdiğin

metini anlayabiliyorlar da sorun bende mi

Şimdi ben Spiritmasterım.. Malum bide benim pet im var.. Dgdeyiz.. Karşımda düşman ortada surkana hiç dokunulmamış.. ben peti surkanaya yollasam bi kere dokundursam sonra düşmana yollasam bunun adı ne olur ? hadi söyleyin bakalım bana :)
    Arkadaşlar eğlenmek için burdayız.. Azcık hırsta güzel bişey ama gözümüzü karartmamız lazım.. Keyif Almaya bakın lütfen..
    İyi Oyunlar..

• Yav burda ne kadar tartışsanız çöüzlmez.Train işi anlayış meselesi benim anlayışıma uymuyo arkadasım.karşıdaki adam zevk için oynuyo train yapıp zevkinin içine etmeye çalışmam.Ama bunu taktik seviyesine yükselten arkadaşlarında kendi tarzları.Bu elbette oyunun hatası izin veriyo ki trene adam yapıo.Fakat küfürleşmeyi anlamıyorum.Ben dediğim gibi dredde train yapılmasından hoşlanmıyorum, biri bana yaptığında dred bana zehir oluyosa bende karşıdakilere o oyunu zehir etmemeye çalışıyorum.Sizin de bu anlayışla oynamanızı çok isterdim fakat değişim zor iştir.Herkesin kendi anlayışı.

quote:

Şimdi ben Spiritmasterım.. Malum bide benim pet im var.. Dgdeyiz.. Karşımda düşman ortada surkana hiç dokunulmamış.. ben peti surkanaya yollasam bi kere dokundursam sonra düşmana yollasam bunun adı ne olur ? hadi söyleyin bakalım bana :)
    Arkadaşlar eğlenmek için burdayız.. Azcık hırsta güzel bişey ama gözümüzü karartmamız lazım.. Keyif Almaya bakın lütfen..
    İyi Oyunlar..

Surkanaya vurmadan gönder train yapmak için.Surkanaya vurunca moblar sana dönüyo die biliyorum.Yanılıyo da olabilirim.Train traindir bide bunu nasıl yaparsan yap.Bana göre haklı çıkaran bi durumda yoktur train yapan adamı.

• Traini yapan adama root atın olsun bitsin bu kadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vital remains -- 1 Haziran 2011; 19:41:22 >
  • adam çözmüş olayı :) dağılın beyler ^^
  • Tren yapan Cleric Root at...

Templer -Glad 2 kere root at

tren yapmak isteyen adam yerturlu o mobları senin yanina getirir....

şu clas tren yapamaz diye bişe yok her class tren yapabiliyo..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.