Şimdi Ara

BÖLE Bİ SERVER KURCAK VARMI??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Exp 750x Drop %70-80 Shoplar +7 item Spotlar İster Nokta İster Dagınık Season3 Episoe1 server Kurcak Varmı???

Soul SATILMICAK...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByCeLLaT -- 15 Aralık 2008; 21:28:24 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ByCeLLaT

Exp 750x Drop %70-80 Shoplar +7 item Spotlar İster Nokta İster Dagınık Season3 Episoe1 server Kurcak Varmı???

Soul SATILMICAK...

Elde Olanlarla Yetinmek Daha Mantıklı Olur.

Herkezin Keyfine Göre Server Açılırsa Sence Ne Olur ?

Bunlarıda Düşünmek Gerekli..
  • DÜŞÜNÜYOZ AMA BELLİ ELDE OLANLARLA YETİNMEKTEN ÖLDÜM ARTIK...

SERVER AÇIYOLAR 1HAFTA SONRA KAPATIYOLAR BUNE ŞİMDİ AÇMASALAR DAHA MANTIKLI...
  • BU YAZCAGIM MSJDAN KİMSE YALNIŞ BİŞİ ANLAMASIN HERKESİN EMEGİNE SAYGI DUYUYORUM...

Mu-İzmirleee = Güzel server çok hoşuma gidiyo ama bom boş en fazla 10-15player oluyo....
    Mu-Adana = O serverda güzel Güzel hep yenilikleri bn genelde ilk onda gördüm...
    SmyrnaMu = ?AkRep? arkadaşımızda Güzel server kuruyodu ama Sorundan dolayı bi daha açamıdı üzülüyorum...
    MuonlineTR =İlk açıldığında Güzeldi 500exp wardı ama Şimdi 2000exp olmuş...
    XhearonMu =Güzel Serverdi Onucaktım ama Shoplar çok FUN olmuşdu +4+5kundum satılıyodu...
    Mu-KingTurk = Bi ara açılıyor bi ara kapanıyor ama Güzel server yinede...

----->>>>(BU YAZDIKLARIMI SAKIN YALNIŞ ANLAMAYIN HERKESİN EMEGİNE SAYGI DUYUYORUM İNŞALLAH DAHA ÇOK OYUNCUNUZ OLUR İSTEDİGİNİZ GİBİ OLUR UMARIM SERVERSİNİZ...)<<<<-----
  • quote:

Orjinalden alıntı: ByCeLLaT

BU YAZCAGIM MSJDAN KİMSE YALNIŞ BİŞİ ANLAMASIN HERKESİN EMEGİNE SAYGI DUYUYORUM...

Mu-İzmirleee = Güzel server çok hoşuma gidiyo ama bom boş en fazla 10-15player oluyo....
    Mu-Adana = O serverda güzel Güzel hep yenilikleri bn genelde ilk onda gördüm...
    SmyrnaMu = ?AkRep? arkadaşımızda Güzel server kuruyodu ama Sorundan dolayı bi daha açamıdı üzülüyorum...
    MuonlineTR =İlk açıldığında Güzeldi 500exp wardı ama Şimdi 2000exp olmuş...
    XhearonMu =Güzel Serverdi Onucaktım ama Shoplar çok FUN olmuşdu +4+5kundum satılıyodu...
    Mu-KingTurk = Bi ara açılıyor bi ara kapanıyor ama Güzel server yinede...

----->>>>(BU YAZDIKLARIMI SAKIN YALNIŞ ANLAMAYIN HERKESİN EMEGİNE SAYGI DUYUYORUM İNŞALLAH DAHA ÇOK OYUNCUNUZ OLUR İSTEDİGİNİZ GİBİ OLUR UMARIM SERVERSİNİZ...)<<<<-----

Kardes Eger Turklerde aradıgını bulamıosan,Yabancı serverlere bakmanı oneririm...Yok eger onlarlada oynanmıo Turklerle ii oluo diosan hosuna gitmeyen bazı seylere katlanacaksın...Veya Mu ya bir sure ara ver,Ztn bi sure sonra oynamak isteyeceksin,o zmn Oynarsın...

• ARA VERDİM ZTEN AMA BN İSTİYORUMKİ HERKES BİR OLSA YARDIMLAŞARAK GÜZEL SAGLAM Bİ SERVER KURSALAR ONA HACK, DUPE FLAN SALDIRI YAPMADAN OYNASAK DAHA GÜZEL OLUR... NEYMİŞ BİLADER O SERVERDA DUPE YAPMIŞ BN ONA GÖSTERİRİM.. YOK O BÖLE YAPMIŞ ONUN SERVERA SALDIRCAM GÖRCEK O NİE BÖLE DAWRANIYONUZ BIRAKIN ONLAR KENDİ KARİYERLERİNDE DÜŞŞÜN SİZDE ONUNLA BERABER DÜŞÜŞE GEÇMEYİN BN BUNLARI GÖRDÜKÇE 'MUONLİNE' YENİ ÇIKTIGI SENELERİ HATIRLIYOM 1-2TANE SAGLAM GÜZEL SERVER WARDI HERKES ONDA KASIYO AMA ŞİMDİ KAFASI ESEN CANIM SIKILDI SERVER AÇCAM DİO AÇIYOLAR EN FAZLA 1HAFTA AÇIK KALIYO BİZ BU DURUMDA KASTIGIMIZ İÇİN ENAYİ DURUMUNA DÜŞÜYORUZ BOŞ YERE KASMIŞ BİGİ OLUYORUZ BN EN ÇOK BUNA KIZIYORUM... İSTEYEN SERVER AÇSIN ONA Bİ SÖZÜM YOK AMA EGER SERVERA HAKİM OLABİLCEKSE BN BU SERVERİ AÇIK TUTARIM Bİ SORUN OLUR HALLEDERİM DİENLER BN BU İŞİ YAPARIM DİENLER SERVER AÇSIN LÜTFEN...

İNŞALLAH ARANIZDA BENİ YALNIŞ ANLAYANIZ YOKTUR...

@:Dragonraja - eminin sen beni yalnış anlamışındır...

• Konunun seyri değişmiş..

Sipariş üzerine server açtırıyordun Mu Online öğütler konusuna çevirdin. Bu konular daha önce çok tartışıldı fakat aynı tas aynı hamam değişen hiçbir şey yok. Zaten aklı başında olan insanlar, insanların emeklerini düşünen insanlar, bu söylediklerinizi düşünür ve ona göre hareket eder. Boşuna kendinizi yormayın.

Edit:/imLâ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Big Turtle -- 16 Aralık 2008; 1:37:47 >
  • Konunun seyri değişmiş..

Sipariş üzerine server açtırıyordun Mu Online öğütler konusuna çevirdin. Bu konular daha önce çok tartışıldı fakat aynı tas aynı hamam değişen hiçbir şey yok. Zaten aklı başında olan insanlar insanların emeklerini düşünen insanlar bu söylediklerinizi düşünür ve ona göre hareket eder. Buşuna kendinizi yormayın.

BİRAZ DEGİŞTİ AMA NAPALIM

BU ARADA HAKLISIN VALLA SÖLÜCEK SÖZ BULAMADIM. ANLASAR ŞİMDİYE MUONLİNE BU HALE GELMEZDİ

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.