Şimdi Ara

BOLD 9000 Yardımm...???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar acil yardımınıza ihtiyacım var.Telefonumu araç sarj cihazında sarz etmeye calsıtım sarz olurken arama yapmak ıcın elıme aldım ekran goruntusu yavas yavas gıttı sarzdan cıkardım dondu telefon bembeyaz ekran vardı bataryayı cıkardım tekrar taktım bır daha telefon calısmadı farklı batarya sarzda 5 saat bekletme herseyı denedım ama hiç ısık yok anlamadım.Aynı sarz aletınde 8320 sarz edıyorum fakat farklı 3 bold taktım hepsıde bole beyaz ekrana donuydu fakat batarya cıkarıp takınca gelıodu benmkı gelmedı...

• bataryayı çıkartıp bir 10 dakika bekledikten sonra tekrar takın. telefonunuzu bilgisayara bağlayın. eğer bilgisaray telefonunuzu görürse yazılımını güncelleyin. bilgisayar telefonu görmezse yada yazılımı güncellemenize rağmen sorun çözülmezse sanırım servise göndermeniz gerekecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drifter_Soldier

Merhaba arkadaslar acil yardımınıza ihtiyacım var.Telefonumu araç sarj cihazında sarz etmeye calsıtım sarz olurken arama yapmak ıcın elıme aldım ekran goruntusu yavas yavas gıttı sarzdan cıkardım dondu telefon bembeyaz ekran vardı bataryayı cıkardım tekrar taktım bır daha telefon calısmadı farklı batarya sarzda 5 saat bekletme herseyı denedım ama hiç ısık yok anlamadım.Aynı sarz aletınde 8320 sarz edıyorum fakat farklı 3 bold taktım hepsıde bole beyaz ekrana donuydu fakat batarya cıkarıp takınca gelıodu benmkı gelmedı...

Desktop manager veya bbsak ile cihazı wipe ederek yenidein yazılım yüklemeyi deneyin. olmazsa servise vermeniz gerekecektir.
  • Bende aynı sorunu yaşadım araç sarjından dolayı telefon kilitlendi ve bir daha açılmadı servise götürdüm anakart değişimi yaptılar aldıktan 3 gün sonra yine araç sarjından çıkardıktan sonra gece kapandı tekrar servise verdim yine anakart değişimi yaptılar, artık araçta sarj yapmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NAXTERRA -- 27 Ağustos 2010; 18:00:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NAXTERRA

Bende aynı sorunu yaşadım araç sarjından dolayı telefon kilitlendi ve bir daha açılmadı servise götürdüm anakart değişimi yaptılar aldıktan 3 gün sonra yine araç sarjından çıkardıktan sonra gece kapandı tekrar servise verdim yine anakart değişimi yaptılar, artık araçta sarj yapmıyorum

orjinal araç şarjı değildi galiba?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.