Şimdi Ara

Bokstan mı devam etmeliyim futboldan mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
31
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu benim ilk forum yazım, kurallara çokta hakim değilim ancak merak ettiğim konular var. Ben Önceden Amatör bir kulüpte kalecilik yapıyordum ama forma sürem azdı ama yetenekliydim.Bir gün bizim as kaleci maçtan önce sakatlandı ve kaleye ben geçtim ilk yarı harika oynadım 5-6 net kurtarış yaptım ve ilk yarı 2-1 bitti fakat 2. yarı çok kötü oynadım ve maçı kaybettik . diğer maç bunu telafi etmem gerekiyordu ancak takım dağılmıştı ilk 11'i kurmakta zorlanıyorduk. zar zor bir kadro oluşturduk ( 3. kaleci bile orta saha oynamak zorunda kaldı). o maçı 3-0 kaybettik ama ben çok güzel oynamıştım (kaleye 20 şut geldiyse 15-16 tanesini çıkarmıştım) Tribündeki çocuklar bana çok iyisin abi diye tezahürat yapıyordu bu beni çok mutlu etmişti ama zaten bu son maçtı sezon bitmişti.Bir daha şansım olmayacaktı.Bende madem futbolda şansım olmayacak bari başka sporlara yöneliyim dedim hem boyum bir kaleciye göre çok kısaydı boksta kendi sikletlerimle karşılacağım dedim ve boksa başladım. 3 aylık boks eğitimi aldım, şu an 3. aydayım. 3-4 ay daha eğitim alıp maçlara çıkmayı planlıyordum.Bu sırada başka bir kulübün hocası bana teklif getirdi. Bizim kulüpte oyna dedi senin için yerimiz var dedi ve ben şuan ne yapacağımı bilmiyorum sizce bokstan mı devam etmeliyim futboldan mı?.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.