Şimdi Ara

Boğazım Ağrıyor. Yardım Edin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
9.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bal+karabiber+tarçın+zerdeçal=1 günde geçer..en azından bende ööle oldu..
  • Bal, karabiber, tarçın karıştırabilirim.. Ama zerdeçal ne bilmiyorum. Oldugunu sanmıyorum. Bide bunu deniyelim saol.
  • quote:

Orjinalden alıntı: V1

Dün geceden beri hala boğazım ağrıyor. Evde pekmez, pastil yok. Limonda yok Dışarı çıkmayada üşeniyorum. Artık kendi kendine geçmesini bekliycem.

@Cumhuriyet
    Bide cırcır olmayalım, Boğaz ağrısıyla zor baş ediyoruz

Benim dediğimi içip cırcır olmakla kurtulursan iyi bile
  • 1000 lik antibiyotik al yut günde 2 tane sıcak limanlu sıvı çay da olabilir akşama geçer.
  • Bendede 1 aydır süren boğaz ağrısı var bir türlü geçmedi 1 ay içinde sesim kısıldı ağrı hafifledi bazen tekrar şiddetlendi ama birtürlü geçmedi yokmudur çaresi artık korkmaya başladım hafta içi doktora gidecem artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fairtail -- 25 Nisan 2009; 21:28:11 >
  • Annem zencefil iyi gelir diyordu.
  • heralde salgın var benimde boğazım ağrıyor sabah başladı.
  • Ne zaman boğazım ağrır gibi olursa; alırım 1 tane Strepsils boğaz pastilini, düzelir.

Boğazım Ağrıyor. Yardım Edin
  • şuanda ben de o durumdayım burnum da şelale gibi akıyor ama sadece sol burun deliğim, diğerinde birşey yokburnumu silerken sadece sol tarafı sildiğim için yarısı kırmızı yarısı beyaz oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nuri...

Ne zaman boğazım ağrır gibi olursa; alırım 1 tane Strepsils boğaz pastilini, düzelir.

reklam yaptın şikayet edeyimmi

Not:şikayet etmem

• ihmauur istedü şeener....
  • bende aynı durumdayım yemin ederim yutkunduğum zaman göğsüm felaket ağrıyo boğza ağrısı çok pis hemen kulağa vuruyo
  • Dişim ağrıyor o da kulağıma boğazıma ve gözüme ağrı yapıyor yani 4 yerim birden ağrıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nuri...

Ne zaman boğazım ağrır gibi olursa; alırım 1 tane Strepsils boğaz pastilini, düzelir.

Bendeki son tablette az önce bitti. Yarın eczanelerde kapalı. Ne yapacağız bilmiyorum artık

• Strepsils'den çok daha etkili bir pastil:

Türk malı, şekli iğrenç. ama faydası çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratt45 -- 26 Nisan 2009; 10:33:41 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.