Şimdi Ara

Boğaziçi Tarih Gelir mi ? ( SÖZEL TAVSİYESİ OLAN BUYURSUN )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar puan durumu aşağıdaki gibi sizce gelme ihtimali nedir ? Gelmezse hangi bölümler tercih edilmedir . Tavsiyelerinize açığım.
     Boğaziçi Tarih Gelir mi ? ( SÖZEL TAVSİYESİ OLAN BUYURSUN )

• Gelmez gibi.
    Bilgi, odtü tarihlere bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam biraz zor gibi ama sıralama düşerse gelebilir gene de belli olmaz çok büyük bir fark yok arada.

ODTÜ Tarih'e de bakabilirsin Tarih bölüm programı Boğaziçi'ne göre daha güzel ve ilgi çekici bence
  • Teşekkürler dostlar bende boğaziçi ve odtü tarih arasında yoğunlaşmıştım açıklama öncesi.
  • arkadaşlar benim sıralamam 1219.Kesin diyebilir miyim ?1 önceki sene 1200 geçen sene 1470le kapatmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydemir96

arkadaşlar benim sıralamam 1219.Kesin diyebilir miyim ?1 önceki sene 1200 geçen sene 1470le kapatmış

Belli olmaz ama büyük ihtimal girersin hayırlısı olsun, biz de mezuna kaldık seneye ben de ordayım inşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhn123

quote:

arkadaşlar benim sıralamam 1219.Kesin diyebilir miyim ?1 önceki sene 1200 geçen sene 1470le kapatmış

Belli olmaz ama büyük ihtimal girersin hayırlısı olsun, biz de mezuna kaldık seneye ben de ordayım inşallah

Teşekkür ederim senin için de hayırlısı olsun.Tercihlerin kaç günde açıklanacağını biliyor musun ?
  • odtüyü tavsiye ederim.
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim senin için de hayırlısı olsun.Tercihlerin kaç günde açıklanacağını biliyor musun ?

Geçen sene 25 temmuz gibi açıklanmıştı galiba bu sene de o civarlarda olur. Tercihlerden 1 hafta sonra açıklarlar yani bir rekor daha kırarlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Geçen sene 25 temmuz gibi açıklanmıştı galiba bu sene de o civarlarda olur. Tercihlerden 1 hafta sonra açıklarlar yani bir rekor daha kırarlar

eyvallah şu hengameyi bir an önce atlatsak...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.