Şimdi Ara

Boğaziçi Tarih

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Ben istiyorum. 71.5 TYT, 73.75 AYT ve 90 OBP. Geçen seneye göre 102 geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Historiker

Ben istiyorum. 71.5 TYT, 73.75 AYT ve 90 OBP. Geçen seneye göre 102 geliyor.
    75 tyt, 71.25 ayt, 81 obp. 154. oluyorum ben de, olacak gibi hocam. Soru işaretleriniz var mı sizin? Başka üniversite, başka bölüm?
  • mertheklaw M kullanıcısına yanıt
    Tek tercih yapacağım hocam. Riskli, ama başka bölüm istemiyorum. EA sıralamam daha iyi gelseydi Sosyoloji yazacaktım ancak tutmayacak, boşuna ilk tercihi işgal etmeye gerek yok.
  • Geçen seneye göre 437. oluyorum. Büyük ihtimalle gelmez ama. Edebiyat gelsin yeter düşüncesindeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 300 veya ilk 500 dışında kalırım diye bir korkum var en başından beri. Bölümün sıralaması muhtemelen çok oynamaz ama sonuçlardan korkuyorum. Tahminim 250 civarlarında olacağım yönünde, göreceğiz.
  • Historiker H kullanıcısına yanıt
    Sıralama düşebilir. En azından yüzdelik dilim olarak düşebilir. Mesela şöyle anlatayım, sıralamaların geçen sene ile aynı geldiğini varsayarsak, bu sene 700-800 ile falan kapatabilir. Çünkü ilk 100 bursu için giren çok kişi var. Geçen sene bu kadar kişi görmüyordum.

Ama siz büyük ihtimalle kazanırsınız. Kazanamam diye endişelenmesi gereken benim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neinname -- 11 Temmuz 2019; 22:26:16 >
  • quote:

Tek tercih yapacağım hocam. Riskli, ama başka bölüm istemiyorum. EA sıralamam daha iyi gelseydi Sosyoloji yazacaktım ancak tutmayacak, boşuna ilk tercihi işgal etmeye gerek yok.
    Eşit ağırlık sıralamam 18k-20k arası gelecek gibi. Kafam karışık benim de. Sıralamaya göre bakacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: neinname

Geçen seneye göre 437. oluyorum. Büyük ihtimalle gelmez ama. Edebiyat gelsin yeter düşüncesindeyim.
    Hiç belli olmaz hocam tamam ayt kısmı daha kolaydı fakat tyt de daha zordu. Özellikle sözellerin tytde ağırlıklı netleri türkçeden geliyordu, bu sene yapılabilirlik daha az. Umudunuzu diri tutun bence.

• mertheklaw M kullanıcısına yanıt
    Türkçe konusu düşününce mantıklı geldi. Umarım dediğiniz gibi olur hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neinname -- 11 Temmuz 2019; 22:30:34 >
  • Arkadaşlar bu arada Edebiyat geçen seneden daha kolaydı, çok kolaydı diyenler ekseriyetle sağdan soldan duymuş kişiler oluyor. Instagram'da veya Youtube'da sıralama tahmini yapan hocalardan (!) çok gördüm bunu. Adam Edebiyat bu sene çok kolaydı, geçen seneye göre daha kolaydı demiş ya. Sen Matematik hocasısın, ne anlarsın? Milletten duyup kendi fikirleriymiş gibi sunuyorlar. Bir Edebiyat hocası Matematik hakkında yorum yapsa dalgasını geçmeyi bilirsiniz. 1974 yılından beri bütün Edebiyat sorularını çözdüm. Edebiyat hiçbir sene zor gelmedi. Bu sene ilginç sorular denediler, insanlar tökezlemiş bile olabilir. Sosyal-2'nin kolaylığı konusunda da söylenecek bir şey yok. Ben yığılmanın bizi ilgilendirmeyen sıralarda olacağını düşünüyorum.
  • quote:

Arkadaşlar bu arada Edebiyat geçen seneden daha kolaydı, çok kolaydı diyenler ekseriyetle sağdan soldan duymuş kişiler oluyor. Instagram'da veya Youtube'da sıralama tahmini yapan hocalardan (!) çok gördüm bunu. Adam Edebiyat bu sene çok kolaydı, geçen seneye göre daha kolaydı demiş ya. Sen Matematik hocasısın, ne anlarsın? Milletten duyup kendi fikirleriymiş gibi sunuyorlar. Bir Edebiyat hocası Matematik hakkında yorum yapsa dalgasını geçmeyi bilirsiniz. 1974 yılından beri bütün Edebiyat sorularını çözdüm. Edebiyat hiçbir sene zor gelmedi. Bu sene ilginç sorular denediler, insanlar tökezlemiş bile olabilir. Sosyal-2'nin kolaylığı konusunda da söylenecek bir şey yok. Ben yığılmanın bizi ilgilendirmeyen sıralarda olacağını düşünüyorum.
    Aynen öyle hocam. Son 10 sene edebiyat hep bu seviyede idi zaten. tarih daha zordu geçen senelere göre. Tapo Kağan falan. Bu seneki Ahmet Hamdi Tanpınar sorusu vb de ikilemde bırakacak düzeydeydi. Matematikçilerin vb dediğine ben de inanmıyorum. Sıralamalar gerilerse bile eşit ağırlıktaki kadar geriler, sayısaldaki kadar geriler. Büyük bir şey beklemiyorum şahsen

• Dostlar ben boğaziçi okul öncesi öğretmenliği düşünüyorum sizin matematik netleriniz nasıl ben tyt 14 doğrum var sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.