Şimdi Ara

Boğaziçi hakkında merak ettikleriniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
4
Favori
9.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hermes trismegistus kullanıcısına yanıt
    Hazirliktan sonra yurt degistiriyoruz ana kampüs için,tekrar basvuru falan var mi nasil isliyor prosedürü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • konu ile ilgili mail geliyor, başvuru yapıyosun. Yerleşenler açıklandıktan sornra arkadaşlarınla oda kuruyosun o şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hazirlik ve hazırlık ogr.yurdu ile ilgili net bir bilgi bulursan paylasirmisin, alakasız uzun mesafeli bir durum olacak gibi görünüyor

• İstanbuldan gelen öğrenciler hazırlığı kuzey kampüste okumayacaklar mı? Tüm hazırlık anadolu hisarına mı taşındı?

• Sarpadeon S kullanıcısına yanıt

Paylaşırım tabi, kilyosa kıyasla ulaşım daha kolay olacak muhtemelen onu da eklemiş olayım

• Doktor Breen D kullanıcısına yanıt
    Zaten hazırlık kilyosda idi

Hazirlik Anadolu hisari
    Yurt kilyos yaparlar

Cok uzun mesafe degil mi

“Kilyos Sarıtepe Kampüsü ile Kuzey Kampüs'te bulunan YADYOK Hazırlık Birimi 2022-2023 Akademik Yılı Güz Dönemi eğitimlerine Anadolu Hisarı Kampüsü'nde başlayacaktır.”

evet :/

Yooo öyle bir seneryo mevcut değil şu an. Kilyos yurtleri lisana ve yükseklisans öğrencilerine hizmet verecek yani anadoluda ders görecek öğrencileri kilyosa yerleştirmeleri durumu yok en azından şimdilik

“YADYOK'un Kilyos Sarıtepe Kampüsü'nden Anadolu Hisarı Kampüsü'ne taşınması sonrasında kampüste bulunan 1.Kilyos Yurdu, 3.Kilyos Yurdu Ek Bina (Otel) ve 3.Kilyos Yurdu lisans ve yüksek lisans öğrencilerine hizmet vermeye devam edecektir.”

hazıklı öğrencileri de yerleştirilecek olsaydı belirtilirdi herhalde. Sanmıyorum öyle bir şey olacağını

Bilgi için teşekkür ederim hocam çok önemliydi benim için.

Rica ederim  

• 1.sinif kendi bolumumuz haric diger bölümler ile ortak ders aliyormuyyz,yoksa her bolum kendi programindaki fizik kimya gibi dersleri kendi sınıf arkadaslari ile mi aliyor? Sinav ortak mi oluyor

bölümlere fakültelere ve hatta dersi aldığın hocaya göre değişiyor. Mesela işletme 1. dönem derslerinde math, psy kodlu dersler var bunlar muhtemelen başka bölümlerle birlikte alınıyor. Yönetim bilişim sistemlerine bakarsan da dersler hep mis kodlu, sınıf olarak alınıyor sonucu çıkabilir burdan da.

seçmeyi düşündüğün bölümlerin ders programlarındaki ders kodlarını incelersen kabaca bir fikrin olur

• Selamlar.Bir soru daha sormak istiyorum.Bu yurtlardaki 1-2-4-6-8 kişik odalar neye göre belirleniyor? Ben yurt başvurusu yaparken yurt ve kaç kişilik olmasını istediğimi yazıyorum onlar mı çıkıyor yoksa istemesem de 8 kişilik yurdun çıkma ihtimali var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otuzayeteyabtimlanetolsun -- 20 Temmuz 2022; 22:49:14 >
  • otuzayeteyabtimlanetolsun kullanıcısına yanıt

Selam, fiyat farkı var aralarında. istemesen de çıkma durumu pek yaşanıyor mu bilmiyorum ama eğer arkadaşlarınla anlaşarak oda kurarsan istediğinin çıkma ihtimali artıyor. Bildiklerim bundan ibaret

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hermes trismegistus -- 20 Temmuz 2022; 23:4:58 >
    Hazirlikta direk arkadaşlar ile oda kuruluyor mu?

sanırım mümkün, emin olmamakla birlikte

• Bulunduğun seviyeye göre değişiyor. gramer için azar hagen serisini kullanıyoruz, reading için national geographic 21st centurt reading kitabını kullandık, vocabulary için focus on vocabulay diye bir kitap kullandık benim olduğum seviyede. Bunların dışında okulun sunduğu listening, reading ve gramer dökümanlarını kullandık

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.