Şimdi Ara

Boeing, B-52 bombardıman uçağının akıllı silah kapasitesini arttıracak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben anlamıyorum donanımhaber ne yapmaya calısıyor , nerde bu ucagın donanım incelemesi , kanat ergonomisi , motor gücü ..

hep aynı bahane : "pentagon bize gönderdiğinde derinlemesine inceleme yapacagız.."

:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Wheatherman

Normalde hoşuma gitmeyen habere yorum yapmam ama bu haber gerçekten rahatsız edici. Donanımhaber.comda B-52nin nasıl ölüm kusmaya devam edeceği bizi ne ilgilendiriyor? Android işletim sistemine mi geçmiş o da? Güncelleme takvimi mi yayınlanmış? Ne gibi bir amaca hizmet ediyor bu haber bu sitede?

Böyle doğru yoruma eksi verenler ancak liselidir veya liseli kafasına sahiptir. Askeri haberin ne işi var donanımhaberde???
    Anandtech, tomshardware, vs gibi gerçek donanım sitesi olmanız dileğiyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

dr.strangelove(1964) filmini izleyin. bu uçağı görünce o film geldi aklıma. tee o zamandır varmış bunlar.
    Boeing, B-52 bombardıman uçağının akıllı silah kapasitesini arttıracak

b54 un bir tanitiminda geciyordu, simdiki pilotlari bu ucak ilk uctugunda daha dogmamislardi bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Statistik

Onu masumlara karsi degilde, kendi halkindan yuz binlerce insani olduren diktatorlere destek veren Rusya vb ulkelere karsi kullansa bu ucagin gelistirilmesine sevinirdim

O uçaklar yakın bir gelecekte kendi halkından yüzbinleri öldüren dikatatörlere destek veren Rusya gibi ülkelere karşı değil ama kendi halkından yüzbinleri öldüren diktatörlere karşı gözüküp, kendi halkından insanları yine kendi halkından insanlara ve polislere sopalarla, gaz kapsülleriyle öldürtüp sakat bıraktıran ve BOP nin eşbaşkanı olduğunu ilan eden diktatörlere karşı kullanılacak ne yazıkki.
    Tabi bunlar olurken o şahıslar ülkede olmayacak, bombaları biz kucağa alacağız.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.