Şimdi Ara

Body Building ile ilgili herşey.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar.Eminim hepinizin vucutlarında bir kusuru vardır .Kaslanmak istiyorsunuzdur zayıflamak istiyorsunuzdur karın kaslarınızı belli etmek istiyorsunuzdur yaw hoca şu göbeği eritelim sonra kız avına çıkarım diyorsunuzdur büyümek istiyorsunuz.

EE NE DURUYORSUNUZ O ZAMAN SORUN ÇEKİNMEDEN...!ELİMDEN GELDİĞİ KADAR YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞICAM...!

• mike hayir islerine basladin ha

sen göbekten önce su bel kaslarini nasi çalisticagimizi anlat. sandalyeler öldürüyo adami bel agrisinden, bilg. basinda felc olup kalmayalim.
  • eline sopa al günde 1000 kere çevir.ağrıyınca sakın bırakma 1000 tekrar gelene kadar çevir. ve hafif kilo dumbellerle 3 set 100 tekrar yana eğilme yap.ama dikkat et çok hafif olucak.ağır olursa belin kalınlaşır.dediklerime uyarsan ve yediklerine dikkat edersen 1 ay içinde belin 2 cm felan incelir.
  • ben incelsin istemiyomki sağlam olsun agrimasin.. hem elimdeki sopayi 1000 değil 2000 kere cevirsem belime ne faydasi olacak...?
  • çalışıcak işte.belin güçlenicek. elinde dediysem şu twist hareketinden bahsediyorum.
  • usta feci biraci göbeği yaptık nasıl eritecez bunu?
  • abi mazotu kescen birayi kesmenssen olmaz istersen kicini yirt eritemezsin
  • Mike kilo almak için bulk haricinde başka bir önerin var mı??
  • Gainfast tozunu öneririm.

Şu JAYCUTLER daki gibi karnımız olacak aslında :))
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by leonidasrd</i>
    <br />usta feci biraci göbeği yaptık nasıl eritecez bunu?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    lanet olsun dostum. sex yaparken karşındaki bayan yumuşak yerlerini dokunmaktan haz alıyormu? sert kaslar varken cıvık etlere neden elleyelimki
  • hocam ya bu gogusleri nasil buyutecegiz?
    ayi'da bile daha az kil var. [evlol] yok mu bunun caresi, enerjimi yiyor bu killar aloOoOo [drknrd][ngt][help][krsan][sml2k][?]
  • ağdaya alalım seni dağ kaçkını ayıcık :))
  • abi ozmana her yerini sertlestircen yumusak yer bulamıyacaq [clps]
  • vay agda'ci seniiiiiiiii [ngt][ngt][ngt][evlol][evlol][evlol] teknoloji ilerledi ama agda ve agdaci dvirleri hala sure geliyor demek.

hocam agda kullanirsak nolur halimiz.
  • denemek lazım [evlol]
  • abi bişi olmaz ben kullaniom uhahaua valla en kolayi o en kisa o suruyo
  • goguslerı nasıl erıtcez mıke.şınav cek deme bana.daha kolay ve hızlı bır cozum lazım
  • 25 mg Efedrin, 200mg kafein(koyu neskafe olabilir), ve 300 mg aspirinin aynı gün içerisinde alıcaksın. sakın bilmeyen arkadaşlar mike napıyorsun olm sen delimisin diye atlamasınlar naptığımı iyi biliyorum.
    bu 3 nü kombine olarak kullanıcaksın yağ yakımı hızlandırıyor.çok iyi sonuç alıcaksın. hangi saatte alacağın konusunda belirli bir saat yok.
    Eywallah dostum.
  • mike şimdi bu haplara herkes farklı bişiy sallıyo.biri diyo aminoasit,creatine hepsi aynı aldığın bütün haplar yararlı olduğu kadar sonradan zararlı.

birileri diyo aminoasitlerden protein-kalsiyum tozlarından falan bişiy olmaz.doping hapları falan zararlı sadece ayrıca hormonları etkiliyo toplaştırıyo

biri diyo al abicim su gibi iç bişiy olmaz

nedir bu hapların olayı?biraz anlatırsan sevindirik olurum
  • 1. dediklerinde yüksek doz uygulamadığın sürece zararı yok faydası olmadığı gibi dermişim.şaka şaka faydası var zararı yok.
    2. dede olur ya neden olmasın.doping hapları zararlıdır.
    3. eğer kür istiyorsan yazabilirim ama tavsiye etmiyorum sana doping .
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.