Şimdi Ara

# BMX Hakkında Her Şey - ANA KONU # (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
16.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Within

quote:

Orijinalden alıntı: Sinankrall

quote:

Rica ederim. (: 800 TL bisikletin tamamı için uygun bir fiyat ama dediğin gibi elcik, pedal, dış lastikler eksik ise zaten onlara da 100-150 TL kafadan masraf yapacağından düz hesap 1000 liraya denk gelecek, We The People gidonu tahminen bi 150-200 TL vardır, tabii sen yeni gidon almaya kalkarsan en az yine 100 lira masrafa gireceksin. Yani eksik parçalı bisiklet alıp böyle uğraşacağına 1200-1300 liraya temizinden ikinci el Sunday komple BMX bak ya da daha farklı komple modellere yönel.
    Street BMX ile flatland hareketleri tabii ki yapılabilir ama en başta tırtıklı peg takman gerekir ayaklarının kaymaması için. Kadro boyları ikisi arasında önem teşkil eder. Street'te gidon daha iri ve kaba iken flatland gidonu daha naif ve kullanım için ergonomik idir. Çok bir uçurum yok aralarında kısacası. Birkaç parça değişikliği ^^

Tavsiye edeceğiniz 2.elini 1000 lira civarında bulabileceğim bir street bike önerebilirmisiniz? Teşekkürler.

Mesela şu pek canavar bir alettir.http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-wethepeople-justice-bmx-bisiklet-147633091/detay

Onun dışında mongoose, haro, fit, sunday, kink gibi markalar BMX dünyasının paşalarıdır.
    Miracco, GT biraz daha alt seviye bisikletlerdir, işini görür mü, görür. (:

Alıntıları Göster
    quote:

Mesela şu pek canavar bir alettir.http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-wethepeople-justice-bmx-bisiklet-147633091/detay

Onun dışında mongoose, haro, fit, sunday, kink gibi markalar BMX dünyasının paşalarıdır.

Daha önceden paylaştığım bisikleti almaktan vazgeçtim yorumlarınız üzerine. Bu bisiklet yeni başlayan biri için iyi midir. 12 kg çok gibi geldi bana ama bilgim sadece yüzeysel olduğu için bilmiyorum. Bu bisikleti yorumlarsanız sevinirim.

Edit: Linki koymayı unutmuşum http://www.hkkbmx.com/LOGO,PR-1701.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinankrall -- 29 Haziran 2014; 21:48:57 >

• Bu konuyu her gördüğümde şeytan bi dürtüyor sahibinden.com'dan sunday'lere bakıp bakıp çıkıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinankrall

quote:

Daha önceden paylaştığım bisikleti almaktan vazgeçtim yorumlarınız üzerine. Bu bisiklet yeni başlayan biri için iyi midir. 12 kg çok gibi geldi bana ama bilgim sadece yüzeysel olduğu için bilmiyorum. Bu bisikleti yorumlarsanız sevinirim.

Edit: Linki koymayı unutmuşum http://www.hkkbmx.com/LOGO,PR-1701.html

Bütçen yeterse WTP'yi al, daha iyi bi bisiklet bulamazsın o fiyatta, tabii 12 kg biraz ağır kalıyor ama yeni başlayacağın için anormal bir ağırlık değil. LOGO hakkında çok bilgim yok, mongoose'a güvenebilirsin. Bisiklet parçaları sanırım stock ürün çünkü sayfada da detay vermemişler. Kısacası yeni başlayacağın için işini hayli hayli görür.

@Sinankrall

kıhkıhkıh

@DT Swiss

• nasılsınız ahali?
  • bmx i türkiye için uygun bulmuyorum bir bisiklet ile sürekli hareket yapamazsınız ee siz bu bisikletle hiç gezmicek misiniz bunlarda kontra pedal filan mı var nasıl duruyorsunuz ki ... onun haricinde bisikletle yol yapılır bunla yolda yapamazsın şahsi fikrim bunu alıcaksanız bir tanede mtb nin kenarda olması gerektiği ..
  • bmx aliyorum şimdi almam için nelere dikkat etmem gerekiyor parçalarının orjinal veya sağlam olup olmadığını nasıl anlarım yardım edermisiniz haziran ayinda takip ediyordum şimdi tekrar 2. el almak için uğraşiyorum yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konungariket Sverige

bmx i türkiye için uygun bulmuyorum bir bisiklet ile sürekli hareket yapamazsınız ee siz bu bisikletle hiç gezmicek misiniz bunlarda kontra pedal filan mı var nasıl duruyorsunuz ki ... onun haricinde bisikletle yol yapılır bunla yolda yapamazsın şahsi fikrim bunu alıcaksanız bir tanede mtb nin kenarda olması gerektiği ..

1. evet sürekli hareket yapmak için alıyorlar 2. evet hiç gezmiyorlar 3. ön veya arka tekere ayak sokularak duruluyor isteyen fren takıyor 4. zaten bu bisikletler yol yapmak için değil hareket yapmak için üretilmiş ve onun için alıyorlar, herkes bisikletle yol yapmak zorunda değil 4. sanki çok mantıklı konuşuyomuş gibi sonuna şu smiley'ı koyup cool gözükmeye çalışan tiplere de ayar oluyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: DT Swiss

quote:

Orijinalden alıntı: Konungariket Sverige

bmx i türkiye için uygun bulmuyorum bir bisiklet ile sürekli hareket yapamazsınız ee siz bu bisikletle hiç gezmicek misiniz bunlarda kontra pedal filan mı var nasıl duruyorsunuz ki ... onun haricinde bisikletle yol yapılır bunla yolda yapamazsın şahsi fikrim bunu alıcaksanız bir tanede mtb nin kenarda olması gerektiği ..

1. evet sürekli hareket yapmak için alıyorlar 2. evet hiç gezmiyorlar 3. ön veya arka tekere ayak sokularak duruluyor isteyen fren takıyor 4. zaten bu bisikletler yol yapmak için değil hareket yapmak için üretilmiş ve onun için alıyorlar, herkes bisikletle yol yapmak zorunda değil 4. sanki çok mantıklı konuşuyomuş gibi sonuna şu smiley'ı koyup cool gözükmeye çalışan tiplere de ayar oluyorum

dostum yavaş yahu tanımadın mı beni

• bu extreme fest'e ünlü biri gelecek mi yoksa yarışma mı olacak bizimkiler arası?
    eğer yarışma ise birinciler belli flatta kaan strette kadir ya da arif
  • quote:

Orijinalden alıntı: RASP

bu extreme fest'e ünlü biri gelecek mi yoksa yarışma mı olacak bizimkiler arası?
    eğer yarışma ise birinciler belli flatta kaan strette kadir ya da arif

Arif çok yetenekli ama bacağı kırılmıştı galiba üzüldüm cidden. Gitmeyi düşünüyorum ben de keyifli olacak gibi

• Selamlar gençler.
  • Bende alcam ama bakalım

• karı kız için çocuk bisikletlerine binmeyin la alın adam akıllı bi mtb veya yol bisikleti bakın dalganıza ne öyle çocuk bisikleti gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasancanözd

karı kız için çocuk bisikletlerine binmeyin la alın adam akıllı bi mtb veya yol bisikleti bakın dalganıza ne öyle çocuk bisikleti gibi

hahahah
  • Uzun bir zaman geçmiş ama umarım aktif birileri vardır. Bende başlamayı düşünüyorum bütçem şu an hazır değil. Sadece model bakıyorum Türkçe kaynak çok az ve çoğu eski.Genelde GT zone önerilmiş başka forumlarda. Bütçeyi 650 düşünüyordum ama yeterli değil sanırım.Dahada arttırabilirim.800-1000 de olabilir. İzmirde yaşıyorum boyum 178 kilom 73-75 arası bana uygun 21.5 oluyormuş sanırım.Taliplerimi bekliyorum evim arabam yok öğrenciyim.(Yazmayı unutmuşum street istiyorum.) Tekrar editliyorum bu nasıldır sizce
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-mongoose-capture-10-gunluk-295447779/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Voxmoz -- 13 Mayıs 2016; 14:33:27 >

• Voxmoz V kullanıcısına yanıt
    voxmoz kardes bende bmx e yenı baslıyıcam yıllardır hevesımdı facebbooktan semih günay adlı kişiyi eklersen sana her turlu yardımcı olur antalyada baya genıs bır bmx uzerıne magazası felan var bana bısıklet onerdı onlardan alıcam işte :)
  • beylerrrr street bmx 10,50 kg sizce fren almalımıyımm frensiz mi başlamalıyım ve neden farkları ne olur acil cevap beyler
  • Yaş 32 oldu. Ama bu meretin aşkı yine alevlendi bende. Belki eskisi gibi esnek olamam fakat alıp yollarda süzülürüm yine de kullanırım. Azıcık hoplayıp zıplamaktan kim ölmüş. Ne yapsam bilmiyorum.  

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.