Şimdi Ara

Bmw'mi Mondeo'mu Passat'mı? Alındı Teşekkürler :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
5.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: _kUrT_oGlU_

Sonunda dün aracımı aldım, 2002 Ford Mondeo Ghia 2.0 Otomatik aldım, teşekkür ederim bilgilerini ve yardımlarını esirgemeyen arkadaşlara, daha iyileri ve güzelleri sizlerin olsun.

Hayırlı olsun. Çok sevdiğim bir model...
    Resim bekliyoruz
  • Hayırlı Olsun güle güle binin.
  • Bu fiyatlara 2003-2004 model full donanım 2 litre benzinli lpg li lagunalar var

Edit: Yeni farkettim :) Hayırlı olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metbey -- 21 Ekim 2010; 14:22:14 >
  • Hayırlı olsun..Güzel seçim yapmışsınız fiyat ve donanım hakkında bilgi verebilir misiniz..
  • Güle güle kullanın. Şimdiden söyliyeyim, arabanızın yol tutuşuna bayılacaksınız... Arabanız hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeytinkoy -- 21 Ekim 2010; 14:45:06 >
  • Teşekkür ederim arkadaşlar, daha güzelleri sizlerin olsun.
    Fiestadan inip bu araca binince gerçekten çok farklı oluyor, yalıtım çok güzel camları kapatınca özellikle ses diye birşey kalmıyor içeride, özelliklede dizel bir araçtan sonra bana daha sessiz geliyor.
    Donanım olarak ghia modeli, bej rengi araç, 8 airbag, hız sabitleme, digital klima, bej döşeme, otomatik vites, telefleks marka sıralı sistem lpg, çelik jantlı, xenon farlı... aklıma gelenler bunlar şimdilik.
    Motor çok kuvvetli ondan çok memnun kaldım vites geçişleri çok yumuşak nerdeyse hissedilmiyor, hidroliği çok güzel, iç hacmi gerçekten çok geniş, ben kısacası çok beğendim, alacak olanlarada tavsiye ederim. Resim çekebilirsem de eklerim en kısa zamanda.
    Araç hakkında bilgi almak istersenizde her zaman sorabilirsiniz.

• Mondeo'nun yol tutuş ve geniş iç hacmini diğer iki araçta da bulamazsınız. Uzun yol keyfi ise bambaşkadır, hayırlı olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: üstsıralar

Mondeo'nun yol tutuş ve geniş iç hacmini diğer iki araçta da bulamazsınız. Uzun yol keyfi ise bambaşkadır, hayırlı olsun...

Teşekkür ederim, gerçekten iç hacmi çok geniş aradığım gibi oldu, uzun yolunu daha tecrübe edemedim ama şehir içinde bile gidişi çok güzel, oturaklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _kUrT_oGlU_ -- 23 Ekim 2010; 15:06:21 >
  • hayırlı olsun kardeş mondeo geniş konforlu ve rahat arabadır
  • quote:

Orijinalden alıntı: saatkaç

hayırlı olsun kardeş mondeo geniş konforlu ve rahat arabadır

Teşekkürler, gerçekten güzel araba doğru seçim yapmışız.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.