Şimdi Ara

BMW E46 / 3 SERİSİ TÜM PAYLAŞIMLAR (44. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.436
Cevap
73
Favori
582.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende birşey daha sorayım, led stopları taktım fakat çamurluk sinyallerinide led yapmak istiyorum.Sadece ebay da bulabildim onlarda makyajlı kasa sinyalleriydi.Türkiye içinde makyajsız kasa e46 led çamurluk sinyali bulmam mümkün değilmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erseverse

Mehmet ALHAN Hocam,

C-max düşünmüyorum çünkü 3 yıl c-max kullandım. Mpv (çok amaçlı araç) olarak geçiyor. Aslında baktığınız zaman böyle bi araç yok. Yani bu araçlar ne sedan nede sw aile aracı. Dolayısıyla ikisinide karşılamıyor. En güzel yanı tavan yüksekliğiydi bunun dışında ne arka koltukla ön koltuk arasında yeterli mesafe var nede bagaj hacmi yeterli.

Benim baktığım D sınıfı bir station wagon

Bir ara fiat stilo sw vardı gazlıydı ve memnundumda fakat size basit gelir.Yani demek istediğim sw benim içinde çok güzel bir katogori hem geniş hem rahat fakat türkiyede tutmuyor malesef o yüzden ben sw bir d sınıf araç alacağıma vw transporter alırdım çünkü bir ara caddy vardı memnundum geniş rahat güçlüydü, transporter çokdaha konforlu caddy ye göre o yüzden geniş bir araç alıcak olsam sw değilde ticariye geçerim.

• herkese slm
    arkadaslar aracim 320 e46 arabam gazda iken 63 krs benzinde 75 krs yakiyordu ustaya goturdum buji ve gaz filtresi degistikden sonra
    sehir ici 35 krs sehir disi zorlama 26 krs yakiyorr lpg atiker ve ben memnunum

• tfnn T kullanıcısına yanıt
    Hocam olması gereken o bmw e46"da orjinal bosch iridium serisi çift tırnak kullanmak lazım tanesi 15 lira 6 adet 90 lira hicbir değil bakım icin..

1 Sene ya da 10.000 kilometrede bir değismesi gerektiğini söylemişlerdi :)
  • bosh marka artik cinde yapiliyormus ustam bana farkli bi model takti oda gayet guzel yinede saol oguz butun sorularimi da acikladigin icin tskr ederim

• Arkadaşlar bende e46 3.20i ile aranıza katılmış bulunmaktayım gerçekten 6 silindir farklıymış 1.6 dan üstü binmemiştim binek araç olarak şuanda mutluyum gerçekten :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ygt.Tahran -- 8 Mart 2014; 22:29:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ygt.Tahran

Arkadaşlar bende e46 3.20i ile aranıza katılmış bulunmaktayım gerçekten 6 silindir farklıymış 1.6 dan üstü binmemiştim binek araç olarak şuanda mutluyum gerçekten :)

doğru seçim güle güle kullanın.Allah kaza bela vermesin.

Sesi başkadır 6 silindirin

• Ygt.Tahran Y kullanıcısına yanıt
    tam benlikmiş model ve fiyat bilgisi alabilrsem çok sevinirm. bir yıl daha beklicem galiba bunun için ama sonumuz mutlu olsun. Pm olarak atabilrsiniz. güle güle kullanın
  • Ygt.Tahran Y kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun başka araç almıssınız kaça geldi nedir necidir kaç model :D bilgi verirseniz sevinirim kazasız belasız jantlardan kurtulun biran önce .)
  • Jantlar çok hoşuma gidiyor kurtulmam mümkün değil :) 2001 model full triptonic 34.500 e aldım 240bin km'de arkadaşlar hor kullanılmamş tanıdıktan temiz bir araç.

Teşekkürler yorumlarınız için darısı olmayanların başına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ygt.Tahran -- 9 Mart 2014; 18:02:00 >
  • 2003 öncesi mi 6 silindir yoksa sonrası mı ? Ya da her ikisi de mi altı silindir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melancolix

selamlar dostum..

inşallah temiz güzel bir bmw sahibi olursunuz.
    2005 model e 46 kasa 143 bg 318 i sahibiyim.
    bu araçlarda 100.000 km de yağ yakma sorunu başlar alacağınız araç büyük ihtimalle bu km nin üstündedir yaş dan dolayı söylüyorum.
    sorun saniyede hal oluyor diye biliyorum. çok şükür benim aracımda yok.
    yine ön arka tamponlarda sarma kronik bir sorundur.
    bunun haricinde tüp taktırırsanız uyum için kaliteli bir tüp taktırmak gerekir ve az da olsa su eksiltme genel bir sorundur.

bunların dışında inanın işçilik ve malzeme olarak yeni nesil bir çok arabaya nal toplatır e 46 kasaların 2003 ve sonrası :)
    o yüzden alırken km orjinalliğine ve hırpalanıp hırpalanmadığına dikkat etmek gerekir .. araç kondisyonu çok önemli iyi bir ezpertizden sonra her şey ortaya çıkıyor boya badana çok önemli değil.

şimdiden hayırlı olsun .. fotoğraf paylaşın veya baktığınız araçların linklerini atın ki biraz daha üstüne konuşalım ..

selamlar
    2003 318 imde yağ yakma sorunu var. çözümü nasıl? farklı yağlar kullandım ama fayda etmedi

• dogus17 D kullanıcısına yanıt
    1000 kilometrede ne kadar yakıyor ne kadar eksiltme var ?
  • dogus17 D kullanıcısına yanıt
    yağ yakma sorunu yağdan kaynaklanmıyor ne yazık ki :(
    bunu gidermek için güvenebileceğiniz bir bmw servisinde motor da çeşitli işlemlerin yapılması gerekiyor.
    işinin ehli ustalar konuya hakimdir yağ yakıyor eksiltiyor diyince hemen olaya müdehale edeceklerdir.
    yaklaşık maliyeti 300-400 tl diye biliyorum.
  • doganay82 kullanıcısına yanıt
    99 model 320i aracım var 240000 de benzinli koltuklar felan düz aklımdan geçen de 328i var 99 model gırtlak dolu hafızalı koltuk felan orjinal bmw ekranlı teyp felan hemde gazlı yani arabaya dibim düştü kendi aracıma gaz taktırmaya vericeğim parayla 328i mi alsam diyorum siz olsanız naparsınız tel veriyorum akıllı bir yardıma ihtiyacım var 5325512823

• sahibinden deki arac diri duruyor motor sase numarasindan sogortaciniza bi sorgullattir hasar kaydi varmi yokmu ak koyun kara koyun meydana cikar cunku cok makul fiyat yazilmis

• Buda bizim kötüden kareler abilerim, kardeşlerim :))

• Hocam araban guzelmis nazar degmesin :)
  • 4000km de yaklaşık yarım litre eksiltiyor
  • melancolix M kullanıcısına yanıt
    bu konuda ankarada tavsiye edbileceğiniz yer var mı?
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.