Şimdi Ara

BMW E46 / 3 SERİSİ TÜM PAYLAŞIMLAR (120. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.436
Cevap
73
Favori
582.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 200ugececekaga

Herkese hayirli geceler. Onumuzdeki gunlerde e46 316 almayi dusunuyoruz. Ama bu araca pek hakim degiliz. Arac 2004 yada 2005 model ve kilometresi acikcasi gozumu korkuttu. 322bin km de. Aslina bakarsaniz 15 yasinda araba yilda 20000 km yapsa bu zamana kadar 300099 km yapar normalde makul gibi gorunuyor ama rakam goz korkutuyor. Dusunceleriniz nelerdir. Yardimci olursaniz cok sevinirim. Arac idareten alinacak bi arac bi iki yil idare etmesi icin alinacak.

Sahibinden ilan no : 678637270
    Merhaba iyi günler. Benim size tafsiyem almamaniz yönünde olacaktir. Cünki suan Almanyada yasiyorum ve burda motor isindeyim. Bu kilometrelerde bir benzinli arac resmen intihardir. Ha motor yapilmissa onu bilemem. Yada motorun elinizde kalmasina göz yumuyorsaniz ve yeni motor yaptirabilirim diyorsaniz sorun yok. Ancak emeginizi toplayip bir araba alayim dediyseniz bence emeginize yazik. Benzinli araclar bu Almanyada 200.000 den sonra yüksek riskli motor olarak görülür. Burda motorlar ucuz. Suan bahsettiginiz motor burda 750€ 163.000 de. Ancak ben bunun Türkiyede böyle uygun oldugunu sanmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• SezerUludagBI S kullanıcısına yanıt
    Korkacak birsey yok, E46lardaki su haznesi dayanıksız malzemeden yapıldığı için kırılması çok muhtemel parçalardandır. Alacağınız yeni (2.el olmasın) hazne sizi sorunsuz götürür.
  • Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_scorer -- 13 Eylül 2019; 11:22:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • the_scorer kullanıcısına yanıt
    Akü zayıflamış olabilir.

• İyi günler. İlk defa bir bmw araç aldım. Aracım 2005 model 3.16i. Bir kaç sorum olucak, aracın kontağını çevirdiğimde bir kaç saniye dııt diye bir ses geliyor. Aracın yağ bakımı gelmişti ve aldığımda yağ bakımını yaptırdım. İnternetten araştırdım ve yağ bakımı uyarısını sildim. Ancak o uyarı sesi hala geliyo.
    Bir diğer sorum ise aracı ilk geri vitese taktığımda park sensörü bir kaç saniye ötüyo ve bir daha hiç ötmüyor. Ne yaklaşırken ne de bir daha geri vitese taktığımda

• Bende ilk elden 2005 316i paket 8 siyah BMW araç var kontak açınca ses gelmiyor geri vitese geçince ses çıkarmıyor engel görürse ötmeye başlıyor. Tahminim geri vites sensörlerinde sıkıntı var kontak açıncada bu yüzden ses çıkarıyor olabilir. Sonradan takma sensör değildir umarım.. Bilgisayar da ne hatası veriyor bakmak lazım.
  • Eskişehirde bmw e46 dan hakkını verecek sekilde anlayan usta var mı

• Selamlar.. 2002 e46 318 im var.. 102000 kmde 2. Sahibiyim ilk sahibide arkadaşımdı..İyi bakılmış sorunsuzdu.. Bir gün çalıştırdım ve motordan garip sesler geldi hiç oynatmadım bir arkadaşımın tanıdığı iyi bir bmw ustası geldi baktı ve silindir arızası dedi.. Çekiciyle gitti o gidiş.. üst takım komple değişti.. Araç normal çalılıyor fakat bazen rölantide motor titriyor aşırı ve devir sabit durmuyor.. Rölanti tutucu gaz kelebeği hepsine bakıldı sonuç aynı var mı bir fikri olan neye bakılsın

• quote:

Orijinalden alıntı: -Darth Vader

Arkadaşlar artık kafayi yemek üzereyim lütfen beni aydınlatırmısınız?

Nakit 30bin param var bi şekilde 45e zorlayacağım

E46 kasa benim çocukluğumdan beri hayalim olan kasa e46 320dlere bakıyorum tamam diyorum tam istediğim araba hop turbo sıkıntısı çeken çok fazla kişi olduğunu öğreniyorum. Diğer modellere de baktığımda m54 motor istediğim icin istediğim bütçeye bulamıyorum

Manuel ve lpgsiz 6 silindir bi e46 istiyorum lütfen bana bi yol gösterin. Bütün postları tek tek okuyorum boş vakitlerimde. Yardımlarınıza ihtiyacim var dostlar.
    Arkadaşlar bütçe yaklaşık 60 bin oldu temiz bi 320ci bulabilirmiyim 2001 üzeri. ve şu zamanda alınır mı sıkıntı yaşatır mı bana
  • Iyi gunler herkese, 2004 325i ile ben de araniza katildim, ilk arabam hadi hayirlisi. :)
  • Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: -Darth Vader

Arkadaşlar bütçe yaklaşık 60 bin oldu temiz bi 320ci bulabilirmiyim 2001 üzeri. ve şu zamanda alınır mı sıkıntı yaşatır mı bana

Alıntıları Göster
    60 bine temizi çok zor diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: yulapan

60 bine temizi çok zor diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Hocam bütçeyi biraz daha zorlayıp 2007 2008 320d bakacağım artık. Temiz ve uygun ci bulmak çok zor

• 2004 3.18i 143hp otomatik 297km aracımla aranıza katıldım

2005 Renault Modus 134km manuel lpg dynamique cam tavan full paket sıfır vizeli full bakımlı aracım+11binTL takasla aldım
    2senedir istiyordum nasip oldu
    Exclusive donanımlı aracım deri ısıtmalı koltuk elektrikli perde bel şişirme gibi özellikleri var

Direksiyon tuşlarım aktif olarak çalışacak double teyp öneriniz varmı?
    İzmirde 4kol direksiyonumu verip 3kol çatal veya M direksiyon alabileceğim yer varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metintekin -- 12 Nisan 2020; 17:4:34 >
  • Sigorta kutusunu kontrol edin.

• Aracim bmw e46 3.16i 2001 model manual tüplü fotografta belirttigim gibi 5 lt kadar su motora karisti sanirim tahminim bi 10 km bu sekilde yol gittik istop ede ede falan basina gelen varmi komple motor gitmismidir yoksa contayla kurtarirmiyiz yardim lutfen resimlerde yagin rengi var bu sekilde durum arac sarsintili calisiyor ve yoldayken gazi bırakınca istop ediyordu tup beyni dondugunu sandigimiz icin devam ettik haliyle
     BMW E46 / 3 SERİSİ TÜM PAYLAŞIMLAR

• yulapan kullanıcısına yanıt
    Nerede tam olarak yeri?

• Torpido gözünü kontrol edin

• Arkadaşlar aracınızın gizli özelliklerini açabileceğiniz arıza tespiti yapabileceğiniz cihaz mevcut almak isteyen olursa kullanımı kolaydır internetten videolarınada bakabilirsiniz
    Mesaj atarsanız yardımcı olurum bir kaç adet kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 66ALpEr1905 -- 24 Mart 2020; 23:51:37 >
  • Arkadaşlar ilandaki araca ne diyorsunuz bakmaya değer mi?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-1998-bmw-320i-2.0-standart-150-bg-benzin-lpg-otomatik-798728869/detay

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.