Şimdi Ara

BMW ALMAK İSTİYORUM YARDIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam araç evet diri duruyor ancak motoruna da iyice bir baktırın kararlıysanız. Ancak fiyat yüksek düşürmeye zorlayın. Son olarak boyasız takıntınız olmasin bu araçlar illaha ki boyali olacak kaç yıl olmuş sonuçta.
    Daha önce bir adet 320i kullanmıştım e30. Kullanımı zevkliydi 1-2 2-3 vitesleri aragazla atinca arkasi direk salliyordu hafif hafif. Ama o aracın bile 0-100 fabrika verisi 10.2 saniye aşırı performans beklentisiyle almayin. Bildiklerim bu kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axyturk

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-1990model-sanrouf-4-cam-otomatik-hidrolik-direksiyon-full-modeli-141235748/detay isterseniz bir inceleyin ben gidip yanına baktım .. usta göstermek lazım sadece

Iyi aksamlar kardeşim. Ben E30 kullandım. Arac keyifli ama yasi geregi sikitilari oldukca fazla oluyor. Ilani inceledim burasi evime yakin sayilir. Bir kac kere onunden gecerken gordum agirlikli olarak bmw e30 satarlar mumkun olduğunca temiz araclari toplarlar.
    Benim sahsi fikrim 13000 edecek araba degil. Sunroof olmasi o yastaki arac icin kesinlikle avantaj degil. Ben dusun derim. Yada biraz daha sabret e36 3 serisi yada 39 5 serisi bak.

• tşkler arkadaşlar ben vazgeçtim 306 tılara bakıyorum 2000 modelden yukarı olanlara..
  • Hurda bir araç alıyorsunuz zaten.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.