Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (284. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sali gunu arabanin parasini verdikten sonra euro dusmeye basladi cok ilginc :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Klimadaki ses sorununu çözen oldu mu acaba? Sanırım klima motorundan gelen bir ses, ne yapılabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeliefe

quote:

''aldığım kuvvetli duyumlara göre'' (ben de bir takvim vermek istiyorum) mayıs ayında 170'lerin gelmesi %99.

Bugün Sabah gazetesinde 1.18 M paket reklamı var. Bunun için Kosifleri arayıp telefonda laflarken konuyu bunun 3.18'i yok mu dedim. Mayıs üretimi ile Haziran sonu gelecek dedi eleman.

Hadi hayırlısı bakalım.

haziran sonu gelecekse mayısta indirim yapıp 3.16i pompalarlar piyasa sanıyorum. umuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ehazneci

quote:

Orijinalden alıntı: Hemican

quote:

Orijinalden alıntı: tr_marduk

Selamlar,

usb girişinden şarkı çalabilen var mı sorunsuz şekilde??

Var ise formatı nedir dosyanın mp3, mp4 vs.. ve de kullandığınız usb stick markası/modeli nedir??

Servise de sormuştum ama işe yarar bir yanıt alamadım.

Ben sandisk cruiser fit kullaniyorum mp3 lerde bir sorun yasamadim. Hatta cok memnunum album art falan da gosteriyor.

SIz nasil bir problem yasiyorsunuz?

araciniz da navi mi var? albumart ben gosteremedim bi turlu, sanirim sadece navili araclarda oluyor o?

Bende navi yok ama 6NK(gelismis usb ve bluetooth baglantisi) var ve album art gorebiliyorum. Aracinizda standart 6NH varsa ondan gozukmuyor olabilir veya sarkilarin formati ile ilgilidir. Ama emin degilim tam olarak neye gore degisiyor. Daha iyi bilen biri vardir aramizda mutlaka.

• quote:

Orijinalden alıntı: kucukprens54

quote:

quote:

''aldığım kuvvetli duyumlara göre'' (ben de bir takvim vermek istiyorum) mayıs ayında 170'lerin gelmesi %99.

Bugün Sabah gazetesinde 1.18 M paket reklamı var. Bunun için Kosifleri arayıp telefonda laflarken konuyu bunun 3.18'i yok mu dedim. Mayıs üretimi ile Haziran sonu gelecek dedi eleman.

Hadi hayırlısı bakalım.

haziran sonu gelecekse mayısta indirim yapıp 3.16i pompalarlar piyasa sanıyorum. umuyorum.

Suan 2012 model 3.16i icin %13 indirim yaptilar. 116 liradan 101 liraya indiler, comfort + tekno paket, sansatec bej deri, sunroof, mineral beyaz renk. Nasil bu fiyata? Birde siyah renk comfort paket var sadece 89 lira gibi fiyata birakiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Funkydorian

Merhaba,

Klimadaki ses sorununu çözen oldu mu acaba? Sanırım klima motorundan gelen bir ses, ne yapılabilir?

çok gürültülü ise ben de oldu, götürdüm yaprak temizleyip -dediklerine göre- farklı bir filtre takmıslar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdm24

quote:

Orijinalden alıntı: kucukprens54

quote:

quote:

Hadi hayırlısı bakalım.

Suan 2012 model 3.16i icin %13 indirim yaptilar. 116 liradan 101 liraya indiler, comfort + tekno paket, sansatec bej deri, sunroof, mineral beyaz renk. Nasil bu fiyata? Birde siyah renk comfort paket var sadece 89 lira gibi fiyata birakiyorlar.

Mineral beyaz olan mantıklı bence, çünkü bildiğim kadarıyla içi dolu sayılabilecek 2012 model bayiilerin elinde pek yok, o yüzden değerlendirilebilir bir seçenek gibi geldi bana. Mineral beyaz normal beyaza göre çok daha farklı gösteriyor aracı..

• Bence Arabanın yol tutusu eskı kasaya gore bence berbat.Aracı bı kac kere kullandım ve yolda bı oncekı 3 kasa kadar ınsana guven vermıyor.Bıraz da makas atan bırıysenız cok kotu...Ayrıca sınıf olarak biraz pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HUNTER. -- 28 Mart 2013; 12:15:48 >
  • tartismak istemiyorum ama,sizin yeni kasa f30 araciniz var mi?hunter arkadasim?

• Anahtarsız çalıştırma standartmı ? donanım listesinde gözükmüyor da..
  • quote:

Orijinalden alıntı: askucharflidir

tartismak istemiyorum ama,sizin yeni kasa f30 araciniz var mi?hunter arkadasim?

sozlerımden kibir v.s yanlıs anlama arkadasım ama porsche panamera 4s e sahibim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HUNTER. -- 28 Mart 2013; 14:48:18 >
  • quote:

Anahtarsız çalıştırma standartmı ? donanım listesinde gözükmüyor da..

Evet standart. Konfor giriş sistemi alırsanız ayrıca kapıyı ve bagajı açarken anahtardaki düğmeye basmanız gerekmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HUNTER.

quote:

Orijinalden alıntı: askucharflidir

tartismak istemiyorum ama,sizin yeni kasa f30 araciniz var mi?hunter arkadasim?

sozlerımden kıbır v.s yanlıs anlama arkadasım ama porsche panamera 4s e bınıyorum!..

:))

• quote:

Bence Arabanın yol tutusu eskı kasaya gore bence berbat.Aracı bı kac kere kullandım ve yolda bı oncekı 3 kasa kadar ınsana guven vermıyor.Bıraz da makas atan bırıysenız cok kotu...Ayrıca sınıf olarak biraz pahalı

Zaten E90'a göre daha yumuşak bir araç olduğu her test ve yorumda kabul ediliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erciftci -- 28 Mart 2013; 13:05:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grievous

quote:

Anahtarsız çalıştırma standartmı ? donanım listesinde gözükmüyor da..

Evet standart. Konfor giriş sistemi alırsanız ayrıca kapıyı ve bagajı açarken anahtardaki düğmeye basmanız gerekmiyor.

Konfor giriş sistemi nedir yahu :) anahtarsız çalıştırma varsa, araca yaklaşınca veya kapıya donunca açılması lazım.. Yarım yamalak anahtarsız çalıştırma olmuş.. Ayrıca donanım konusunda, borusan otomotiv kırpa bildiği kadar kırpmış.. TR paketinde velur halı paspas yazıyor, reflektör yazıyor bunlar sırf listeyi kabarık göstermek için.. Aynı fiyata daha donanımlı, hatta full olan C180 alınıyor.. Keşke yeni kasa olmuş olsaydı, F30'u kimse tercih etmezdi.. Yeni kasası çıkacağı için kaybediyor C180, bu yüzden F30 tercih ediyoruz ama hala donanım konusunda memnuniyet sağlayamadık..

• quote:

Orijinalden alıntı: erciftci

quote:

Bence Arabanın yol tutusu eskı kasaya gore bence berbat.Aracı bı kac kere kullandım ve yolda bı oncekı 3 kasa kadar ınsana guven vermıyor.Bıraz da makas atan bırıysenız cok kotu...Ayrıca sınıf olarak biraz pahalı

Zaten E90'a göre daha yumuşak bir araç olduğu her test ve yorumda kabul ediliyor

dogrudur hocam tabı surus zevkıne bakar ben bıraz agresıf surdugum ıcın benı rahatsız edıyordu.Ama ne olursa olsun BMW nın konforu hıc bı arabada yok

• quote:

Mineral bildiğim kadarıyla metalik. 12.000 TL fark tekno+sunroof+sensatec+metalik farkı için normal bir fark.
  • o zaman senin bu forumda isin yok bu f30 basliga bakarsan anlarsin

• yol tutmuyor diyen bir arkadas girmis foruma ferrarisi var ve ne kadar komik oldugunun farkinda degil.

• biraz pahali diyor f30 ,ekliyor sonra kendi arabasindan bahsediyor,celiski yumaga.

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.