Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (1805. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18031804180518061807
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sportline mediteraen blue değişken spor direksiyon M direksiyon fren kontrollü cc
    Araç ekim sonu kasım ortası gelirmiş
    Haydi bakalım beklemey başlayalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyskuzpoy1

An itibarıyla siparişi verdim.
    Sportline mediteraen blue değişken spor direksiyon M direksiyon fren kontrollü cc

Ne fiyata anlaştınız? Hayırlı olsun.
  • AkifKarabulut A kullanıcısına yanıt
    hocam senle birebir aynı durumdayız...
  • Hyskuzpoy1 H kullanıcısına yanıt
    Parayı EUR olarak saklayın döviz daha çıkacak gibi
  • kdogan06 K kullanıcısına yanıt
    İzmir-Manisa iş için gidip geliyorum + izmir şehir 7.8 ortalama, agresif kullanmıyorum, hafta sonu bodrum yapacağım tahminim 6.5 lt
  • quote:

An itibarıyla siparişi verdim.

İç mekan şeridini siyah yada başka bir renk yapabilirsiniz. Kırmızı iyi durur mu mavi dış renk ile ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bodos

Arkadaslar bu yakit tuketimi kisinin kullanimina ve kullandigin guzergaha gore degisir.
    3.20ied ile 12 litre sehir ici de gorursun 8 litrede gorursun.

Benim ev ve is arasi guzergahim hem kisa ( 5 km ) hem dur kalkli, 25 km nin alti hiz ortalamasi oluyor. Bu sartlarda benzinli bir araba 7-8 litre olmasi cok zor, benim 10 - 10,5 gibi oluyor.

Ama yine sehir icinde cok trafige takilmadigim bir guzergahta 7-8 litre oluyor, hatta yol bossa 6 lara kadar dusuyor.

Bu sebeple tuketim, nasil kullandigin ve gittigin yol ile alakali. Kimse kimsenin hangi yolu kullandigini ve nasil kullandigini bilmiyor, bu sebeple direk arabada sorun aramakta cok dogru degil.
    Sonuc olarak ta, 2015 makyajli 40. Yil aracimi alali 35 gun oldu. 1200 km yol yaptim ve ortalamam 9,5 litre. Bu deger benim icin cok iyi. Bu yolda 1.6 dizel duz vites astra 7,5 litre yakiyor.
    Ama bos bir trafik yakaladigimda sasirtici derecede dusuk verilere imza atan bir araba bu, 5-6 litreleri bile yakalarsin. Sehirler arasi tabiki.

Kesinlikle katılıyorum.
    Hatta benim 04.09.2015-00:53 tarih-saatli ve az üstteki mesajıma bakarsanız arkadaşlar, Bodos' un dediği gibi 5-6 km' lik git-gel mesafede (trafik yok ama, yokuş var) 10,5 lt yakıyor. Ancak eğer düz bir rota kullanıp gidiş geliş 1 km yolu uzatırsam 8,5 görünüyor. (tabi her şartta otopark çıkışı yokuş ve hız kesici kasisler, kavşaklar vs dahil)

• Fiyat 150.350 ama bugünkü kur ve indirim oranı ile kur çok çıkarsa vazgeçeceğim

• descartes46 kullanıcısına yanıt
    Araba şu an 150 civarı %3 e kadar farka razı olabilirim ama daha üstünde olursa vazgeçeceğim arabada aşırı opsiyon olmadığı için kaporayı direk iade edeceklerini söylediler

• Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Aslında mediterian blue sadece sport line plus ve luxury line da var yani fabrika çıkışı olarak bu kombinasyonlar mevcut kırmızı şerit cart kırmızı değil ayrıca estoril ve kırmızı iç döşeme en çok satan kombinasyon halen tabi ben sırf estorilden kurtulmak için sporta geçtim estoril biraz genç işi üstelik heryer estoril doldu ayrıca renk bana biraz plastik gibi geliyor estorili içime sindirebilsem şimdi 40.yılla eve dönüyor oalacaktım
    En çok kafamı kurcalayan özellikler harman kordon idi ama alım yapacaklara net olarak şunu söyliyeyim hi fi ses sistemi ile harman arasında ciddi fark yok show roomda önce hi fi dinledim sonra harman aynı cd ile ve arada çok ciddi fark görmedim
    40.yıldaki connected drive ve navigasyon büyük ekran gibi hiç kullanmayacağım oyuncaklar yerine fren kontrollü cc ve titreme sorunundan kurtulmak için değişken spor direksiyon tercih ettim M direksiyon ise çok önemli benim için onsuz bmw alanlara şaşıyorum desem yeridir

Bu yazı bir eksi almış içime kurt düştü kapora iadesinde sorun mu çıkarıyorlar

• arkadaşlar 3 haftalık arabamda arka kapılardan gacır gucur sesler geldiğini farkettin. özellikle bugün yeni yapılmakta olan bir yoldan çok yavaşça ilerlerken arka iki kapıdan da gacır gucur sesler geliyor. araba engebeli yolda kasılmadan dolayı rahatsız edici ses var. bu durum karşısında ne yapabilirim. saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker1999

arkadaşlar 3 haftalık arabamda arka kapılardan gacır gucur sesler geldiğini farkettin. özellikle bugün yeni yapılmakta olan bir yoldan çok yavaşça ilerlerken arka iki kapıdan da gacır gucur sesler geliyor. araba engebeli yolda kasılmadan dolayı rahatsız edici ses var. bu durum karşısında ne yapabilirim. saygılar

Servise götürün. Kapı fitillerine ses yalıtımı yapsınlar. Bu işlemden sonra eser kalmıyor. Yaptırdıktan sonra yıkatırken yıkamacıya kesinlikle tembih edin. Siyah kapı fitillerini bezle silmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gbriel -- 4 Eylül 2015; 22:10:56 >
    Katılıyorum hi-fi ve harman kardon arasında kesinlikle o fiyat farkını vermeye değecek bir fark yok
  • Kışlık 4 lastik siparişi verdim gelin görün ki gelen lastikler yazlık çıktı hemde 2 tane geldi 2 lastik yok. Burada borusana kayınca sonradan görme, parasıyla milleti eziyor oluyoruz ciğeri beş para etmez, borusanın tro*olleri bize burada üslüp dersi veriyor böyle distribütörede böyle arabaya da böyle bayiyede başlarım satacağım içine ettiğimin arabasını ya sıkıntı problem sıkıntı problem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feriterk -- 4 Eylül 2015; 22:50:09 >
  • nickelcan N kullanıcısına yanıt
    Harman cardon denilince daha farklı birşeyler bekliyor insan ama gerçekten çok büyük fark yok hi-fi ile arasında. Ama standart çok fena kötü...

• w.antilles W kullanıcısına yanıt
    Bose'un üstüne ses sistemi tanımam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feriterk -- 4 Eylül 2015; 23:20:51 >
  • quote:

Aslında mediterian blue sadece sport line plus ve luxury line da var yani fabrika çıkışı olarak bu kombinasyonlar mevcut kırmızı şerit cart kırmızı değil ayrıca estoril ve kırmızı iç döşeme en çok satan kombinasyon halen tabi ben sırf estorilden kurtulmak için sporta geçtim estoril biraz genç işi üstelik heryer estoril doldu ayrıca renk bana biraz plastik gibi geliyor estorili içime sindirebilsem şimdi 40.yılla eve dönüyor oalacaktım
    En çok kafamı kurcalayan özellikler harman kordon idi ama alım yapacaklara net olarak şunu söyliyeyim hi fi ses sistemi ile harman arasında ciddi fark yok show roomda önce hi fi dinledim sonra harman aynı cd ile ve arada çok ciddi fark görmedim
    40.yıldaki connected drive ve navigasyon büyük ekran gibi hiç kullanmayacağım oyuncaklar yerine fren kontrollü cc ve titreme sorunundan kurtulmak için değişken spor direksiyon tercih ettim M direksiyon ise çok önemli benim için onsuz bmw alanlara şaşıyorum desem yeridir

M direksiyon arabamın en beğendiğim yeri. geçen 5.20i denedim. onun direksiyonunu m den sonra hiç beğenmedim, 5 serisinden soğudum :) . direksiyon bence de arabadaki en önemli donanım, çünkü arabayı kullandığımız süre boyunca hep kullanıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: nickelcan

Katılıyorum hi-fi ve harman kardon arasında kesinlikle o fiyat farkını vermeye değecek bir fark yok

Harmonla hi fi arasinda fark yok mu ???? İnanamadim buna :)

• Arkadaşlar düne kadar yol bilgisayarında bakıma 2900 km var yazıyordu. bugün birden "8.2015 de bakıma girmesi gerekti" gibi bir yazı çıkıyor. yani geçen ay bakıma girmesi gerekiyormuş??
    2 günde ne değişti anlamadım, bakım aralığının 2900 km den biranda 0 a düşmesi ve hatta bakımın geçmiş olmasını anlayamadım. arabam 2014 ekim çıkışlı, yani daha 11 aylık ve 12250 km de. en yakın yetkili servis ise 220 km de. Çok sinir oldum ya. bmw nin bu saçmalıklarından sıkılıyorum artık.
    Acaba bu daha önce bu durumu yaşayan varmı?
  • 
Sayfa: önceki 18031804180518061807
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.