Şimdi Ara

Blutv den dizi nasıl indirilir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
92.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • boşuna codecleri denemeyin. İndirdiğiniz dosyada ses yok. Yani paketlenmiş dosyanın içinde sadece görüntü var.
    Burayı okuyunca ben de bir deneyim dedim. mesela bozkır dizisinin ilk 9 bölümünde hem görüntü hem ses var ama son bölümünde ses yok. Muhtemelen ses dosyasını ayrı bir şekilde yüklemişler. Ama kullanıdığınız indirme programları video özellikli (uzantılı) dosyaları yakaladığı için sesi gözden kaçırıyorlar. @kutsalkiwre ses dosyasını çekmeyi başarmış. nasıl yaptığını yazarsa birler de öğrenebiliriz. Sesi birleştirmek kolay. MeGui ve ya mkvToolNix ile saniyeler içinde birleştirilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FT5 -- 10 Ağustos 2019; 20:9:10 >
  • FT5 F kullanıcısına yanıt
    sesi geçtim indirilen videonun da introdan sonrası bozuk görüntü, herkes ses yok demiş ama görüntüyü düzgün indirebilen var mı ki?
  • Blu tv den İdm ile indiremezsiniz indirilen görüntü 5-10 saniye görünür ondan sonra siyah ekran çıkar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Direk indiremezsiniz demek çok iddalı olur. İndirirsiniz, ama zahmetli bir iş. zaten blutv de onu yapmak istiyor. indirmeyle uğraşacağına ver 20tl zamanın sana kalsın diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

sesi geçtim indirilen videonun da introdan sonrası bozuk görüntü, herkes ses yok demiş ama görüntüyü düzgün indirebilen var mı ki?
    iş te bu dosyalar codec şifreli dosyalar. sesi olmayıp görüntüsü olanlar daha kolay. çünkü idm ses dosyasını ayrı yakalıyor. görüntüyü ayrı sesi ayrı çekip birleştirmek basit. Ama komple şifrelilerde sıkıntı. Codec şifresini kırmak imkansız değil ama imkansıza yakın.
  • Delux066 D kullanıcısına yanıt
    bazı dizilerde var m3u8 uzantısı bazılarında ise yok.. vlc ile başka uzantıyı kullanabiliyo muuyz?
  • blu tv den içerik yayınlayan türk torrent siteleri var adamlar nasıl yapıyor,biraz ilgilenmek lazım video altyazı ses dosyaları birleştirmek biraz uzun işler,senkronizasyon sorunları oluyor,eskiden divxplanet vardı şimdi adı değişti sitenin bu seferde erişim engeli var ama site açık,oradaki forumlarda bu işleri bilen çok kişi vardı.

son zamlardan sonra insanlar üyelik alıp bu pahalı internet fiyatları ile dijital platform kullanmaz,dünyanın en pahalı netini kullanıyoruz kimse kusura bakmasın,holivud torrentlere engel olamıyor,bizdemi engel olacaklar,millet aç kalmazsa iyi,1-2 filmide bırakın indirsinler,internete para veren her türlü nimetinden faydalanır.

• linkteki nasıl yapılır videosunu izleyerek,xxx tv den indirdiğiniz ses ve video doyasını mkv dosyası olarak birleştirip video yu sorunsuz izleyebilirsiniz.

""

Ahmet Aşlaryoutube
    MKVToolnix ile Görüntü ve Ses Dosyalarını Birleştirme Alt Yazı Ekleme Nasıl Yapılır HDTURK
    https://www.youtube.com/watch?v=bcXGIpVFQUM
  • Bir yolu yöntemi yok mudur halen?

• matandberenice kullanıcısına yanıt

Kesinlikle var. Fakat bilenler DH ye uğramıyor. Çatır çatır online izleme sitelerinde dizileri yayınlanıyor.

• alpalp84 kullanıcısına yanıt

Evet. Yayınlananlara bakıyorum, hiçbirisi de ekran kaydetme ile değil. Bildiğin indirilmiş.

• Halen bir gelişme yok mudur?

• Zamanında bir uygulama vardı Netflix için. Log in olmanız gerekiyordu. Belki sevgili korsancılar bu tarzda bir program yazmış ya da derin ortamlarda program satılıyor olabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bulan oldu mu bu tarz bir uygulama?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.