Şimdi Ara

Bluetooth'la cepte ADSL keyfi!.....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaşlar biliyorum böle bi olay yok diyeceksiniz ama warmış ya millet bas bas bağırıyo böle bi olay war diyolar we anlatımını koymuşlar...
    Onlar telefonlarını adsl üzerinden bağlamışlar cep telefonlarını gprs'e....ondan sora bi olay war ben size asıl onu sorcam...görev çubuğunda mavi bluetooth simgesini tıklayıp advedced configurasyon war mış ama ben basıyorum görev çubuğundaki mavi bluetooth simgesine "services properties","exit","help","device properties", "add new connetion","remote camera","wireless file transfer" we "bluetooth settings" war...
    Nolursunuz bilgisi olan arkadaş bi bakıwerisin we ya anlatsın..şimdiden saolun.

• bu forumda nasıl yapıldığını madde madde anlattığım bi topic vardı. ancak sadece symbianOS kullanan telefonlarda işe yarıyor..
  • Anlatan çok gördümde, bağlandı oldu diyeni hiç görmedim... Sen yaptın ve bağlandınmı? N70 ile olurmu, olursa nasıl, hadi bakalım

quote:

Orjinalden alıntı: face01tr

bu forumda nasıl yapıldığını madde madde anlattığım bi topic vardı. ancak sadece symbianOS kullanan telefonlarda işe yarıyor..
  • senin açtığın topicde anlatmıştım.. hatırladın demi ? o topiği bulamadım bi baksana..

bu arada n70 de olup olmayacağını deneyerek göreceğiz. 6600 da işe yarıyor
  • birçokkez anlatıldı ama forumda yapana şahit olmadım.
  • Evet ama becerememiştik

quote:

Orjinalden alıntı: face01tr

senin açtığın topicde anlatmıştım.. hatırladın demi ? o topiği bulamadım bi baksana..

bu arada n70 de olup olmayacağını deneyerek göreceğiz. 6600 da işe yarıyor
  • olsun linkini bulabilirsen koy belki bi beceren olur
  • arkadaşlar bu konu hakkında açılan her topiğe yazamaya çalışıyorum. eğer k700i telefonunuz varsa k700i topiğinde benim anlatımımı bulabilirsiniz.ayrıca yazan şeyleri doğru yaparsanız çalışmaması için hiçbir neden yok.ben gayet güzel bir şekilde kullanıyorum.yataktan msn keyfi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tj2master -- 13 Ocak 2006 9:50:11 >
  • Arkadaşlar aradım ama 6630 için nasıl yapacağımı çözemedim...
  • eğer mpx220 niz varsa bu çok kolay ve sıradan bir olay yada wm içeren başka bluetooth lu cihazınız... bilgisayarla senkronize etmek yeterli...
  • selam arkadaslar sx1,adsl baglantınız,bluetooth adaptorunuz varsa.... yapamamanız için hic bir neden yok.... ben gerek duydukce kullanıyorum.... hep wınxp de hemde win98 de .... hıc sorun olmuyor.... siemens pc suıt programınızın kurulu olması gerekıyor.... msn den bana ulasabılırsınız.. gereklı detayları verebılırım... ha bırde bluetooth programı olarakta bluesoleil programını kullanın.. bu dedıklerımı tamamlarsanız takıldıgınız yerde bana msn den ulasın

msn: ender_a@yahoo.com

kolay gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: ender

selam arkadaslar sx1,adsl baglantınız,bluetooth adaptorunuz varsa.... yapamamanız için hic bir neden yok.... ben gerek duydukce kullanıyorum.... hep wınxp de hemde win98 de .... hıc sorun olmuyor.... siemens pc suıt programınızın kurulu olması gerekıyor.... msn den bana ulasabılırsınız.. gereklı detayları verebılırım... ha bırde bluetooth programı olarakta bluesoleil programını kullanın.. bu dedıklerımı tamamlarsanız takıldıgınız yerde bana msn den ulasın

msn: ender_a@yahoo.com

kolay gelsin

Arkadaşım burada açık açık anlatırsan daha iyi olmaz mı hem herkes fadalanır

• adsl keyfi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prisonerofazkaban

adsl keyfi

Aynısını yazacaktım hocam. Bu arada babamın telefonundan olur mu ki bu şimdi hatırlayamadım da tuşlu nokia.
  • hic bir fikrim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prisonerofazkaban

hic bir fikrim yok.

Hmm yanına gittiğimde bir denerim.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.