Şimdi Ara

bluetooth kulaklık sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar samsung wep 410 kulaklık aldım önce nokia 6680 telefonuma tanıttım hiç sorunsuz kullanıyodum ancak daha sonra nokia e65 e tanıtmaya çalıştığımda telefon kulaklığı görmedi ne kadar uğraştıysam tanıtamadım 6680 in bluetooth unu açtığımda normal çalışıyor ama hala diğerine tanıtamıyorum acaba kulaklığı resetlemek falan mı gerekiyor başka bir telefona tanıtmak için kafayı sıyırcam yaa lütfen yardım edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knghtt -- 19 Eylül 2008; 9:22:57 >

• quote:

Orjinalden alıntı: knghtt

arkadaşlar samsung wep 410 kulaklık aldım önce nokia 6680 telefonuma tanıttım hiç sorunsuz kullanıyodum ancak daha sonra nokia e65 e tanıtmaya çalıştığımda telefon kulaklığı görmedi ne kadar uğraştıysam tanıtamadım 6680 in bluetooth unu açtığımda normal çalışıyor ama hala diğerine tanıtamıyorum acaba kulaklığı resetlemek falan mı gerekiyor başka bir telefona tanıtmak için kafayı sıyırcam yaa lütfen yardım edin

resetlenecek bir durumu yok bazı modellere uymayabiliyor kulaklıklar

• dostum iphone umla denedim o da görmüyor çok saçma ya yeni symbian nasıl desteklemez eskisinde çalıştığı halde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.